מס' צפיות - 204
דירוג ממוצע -
תמחור שיפוץ דירה
שיפוץ דירה מכיל בתוכו הרבה מאוד פרמטרים. בכתבה הבאה ננסה לעזור לכם ללמוד על מחירי שיפוץ דירה.
מאת: shipuznik 02/04/12 (14:47)

שיפוץ דירה כללי הוא עסק מורכב ביותר הדורש תכנון מקיף ועיוני לפרטי פרטים כדי שהשיפוץ יעבור בצורה קלה, טובה וללא בריחה מהתקציב. בכתבה הבאה ננסה לעזור לכם ללמוד על תמחור השיפוץ עוד בשלב תכנון השיפוץ.

 

ובכן, אחד הדברים המשפיעים ביותר על מחיר השיפוץ הוא חומרי הגלם איתם אתם עוןבדים. חומרי הגלם שתבחרו ישפיעו על המחיר אפילו יותר מעלות העבודה. לכן, הדבר הראשון שאותו כדאי להפנים הוא גודל התקציב שברשותכם ובחירה נכונה של החומרים.

 

בחירת החומרים - המלצות

 

ברוב חומרי הגלם של השיפוץ ישנם בישראל כיום מותגים מובילים מציעים איכות גבוהה אם ניקח לדוגמא את תחום הלתות הפנים לבית נוכל למצוא את דלתות פנדור במותג מוביל או למשל בתחום חלונות האלומיניום בו ניתן לראות כי חלונות קליל הם החלונות המובילים בשוק החלונות.

 

ניתן למצוא מותגים נוספים המובילים בקטיגוריות מסויימות. למשל, דודי השמש והחשמל של כרומגן אשר מובילים את שוק זה או כיורי חרסה שמובילים בשוק הכלים הסניטריים ועוד דוגמאות רבות.

 

טיפ: בחירה נבונה של החומרים , תבטיח לכם איכות ועמידות לזמן רב ביותר.

 

מחירון ותמחור שיפוצים

 

לסיום, אנו רוצים להמליץ לכם על אתר המציע לכם מחירון שיפוצים שכולל גם את העבודה בתוך המחיר לפי סוג השיפוץ. עיון במחירון זה יוכל לעזור לכם לתכנן בצורה הטובה ביותר את עלות השיפוץ שלכם והכנת תקציב מתאים עבורו.

 

כתובת המחירון: http://www.bvd.co.il/poalim_calculator/ 

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
שיפוצים
ניב ני 03.10.16 (19:37)