מס' צפיות - 137
דירוג ממוצע -
דיארקה - חמישה טיפים לעיצוב הרהיטים בביתכם
עיצוב הרהיטים בבית הוא אחד מהעיסוקים המרתקים והיצירתיים ביותר שניתן להעלות על הדעת. ישנם אינספור סגנונות לעיצוב הרהיטים וכל אחד ואחת מכם יכול ומוכרח להפעיל את הדמיון ולהעניק לו דרור עד אשר תגיעו לתוצאה המיוחלת. במאמר שלפניכם נציג מספר טיפים כלליים שיסייעו לכם לגשת למלאכה.
מאת: די ארקה 20/02/12 (22:56)

עיצוב הרהיטים בבית הוא אחד מהעיסוקים המרתקים והיצירתיים ביותר שניתן להעלות על הדעת. ישנם אינספור סגנונות לעיצוב הרהיטים וכל אחד ואחת מכם יכול ומוכרח להפעיל את הדמיון ולהעניק לו דרור עד אשר תגיעו לתוצאה המיוחלת. במאמר שלפניכם נציג מספר טיפים כלליים שיסייעו לכם לגשת למלאכה.

מאת: צוות דיארקה

תחילה - הגדירו את מהות החדר - עוד בטרם התחלתם במלאכת העיצוב יהיה עליכם להגדיר את מהותו של כל החדרים בבית וזאת בכדי להבין טוב יותר אילו רהיטים יעטרו כל אחד ואחד מהם . לשם המחשה, פעמים רבות, תהליך עיצוב הרהיטים כרוך בשינוי ייעודו של החדר: המשרד הופך לחדר הילדים, המטבח וחדר האוכל מתאחדים וכיוצא באלה. אם כך, ערכו תחילה תכנית מתאר כללית של הבית והמשיכו הלאה.
היפטרו מריהוט ישן שאינכם זקוקים לו - איך שלא נסתכל על זה, הדירות במדינת ישראל הולכות וקטנות ככל שחולף הזמן. הדירות המשתרעות של שטח גדול ורחב עולות הון תועפות ואינן נמכרות במחיר השווה לכל נפש. אשר על כן, הדיירים נאלצים למקם בדרך כלל את אותה כמות הרהיטים על שטח קטן יותר. בדיוק מהסיבה הזו - עיצוב הרהיטים והצבתם הוא זמן מצויין להיפטר מהרהיטים שאינכם זקוקים להם ולפנות מקום חיוני.
ערכו מדידות מבעוד מועד - אחד השלבים הראשונים בתהליך עיצוב הרהיטים הוא עריכת מדידה מדוייקת שעל פיה תוכלו להכריע בדיוק אילו רהיטים יכולים לבוא מבחינתכם בחשבון ואילו רהיטים פשוט לא יתאימו. מדובר על מלאכה חשובה מאין כמוה משום שחבל להשקיע זמן וכסף ברהיטים שלא ישתלבו במרקם הדירה.
לאזן בין היופי לפונקציונליות - כמובן שהמפתח בעיצוב רהיטים הוא היופי, המחשבה המקורית והדמיון שמתווה את הדרך. ואף על פי כן, חשוב לתת את הדעת גם על יכולתו של הרהיט למלא את הייעוד שלשמו הוא נרכש מלכתחילה. כך למשל, אל לכם להפריז עם הגודל - רהיט יפהפה אך עצום בגודלו, כזה שיתפוס מקום רב מדי לא ישרת אתכם טוב יותר מרהיט קטן ופונקציונלי יותר.
הרהיטים כבבואה אישית - לבסוף, נציג בפניכם את הטיפ החשוב והמשמעותי מכולם - על הרהיטים שלכם לשקף בראש ובראשונה את האופי שלכם. אם אתם אנשים שקטים ורגועים - הימנעו מרכישות גרנדיוזיות. לחילופין, אם אתם אנשים שאוהבים להיות במרכז העניינים - לכו על השידה הגדולה והמרשימה. הסיבה לכך היא שאם תקנו רהיטים הנוגדים את הטבע שלכם סביר להניח כי בשלב זה או אחר תתחרטו על כך ותיאלצו לשלם הון תועפות בכדי לתקן את הטעות.

חברת די ארקה בע"מ diarka מתמחה בעיצוב רהיטים, ספות ומיטות אורתופדיות בהתאמה אישית המבוססים על מוצרים טבעיים.
 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר