חיפוי קירות ירוק – הטבע מעצב לנו את הבית
אם חשבת שכבר שמעת הכל על המהפכה הירוקה – כנראה שאתה לא יודע עדיין מה הם חיפויי קיר ירוקים. חיפוי קיר ירוק הוא חיפוי העשוי מרכיבים טבעיים בלבד, ללא שום חומר מזהם או כזה שיוּצר על ידי האדם. מילסטון מציעה לך עשרות סוגים של חיפויים כאלו, למען עיצוב יפה יותר של הבית ולמען הטבע

אם חשבת שכבר שמעת הכל על המהפכה הירוקה – כנראה שאתה לא יודע עדיין מה הם חיפויי קיר ירוקים. חיפוי קיר ירוק הוא חיפוי העשוי מרכיבים טבעיים בלבד, ללא שום חומר מזהם או כזה שיוּצר על ידי האדם. מילסטון מציעה לך עשרות סוגים של חיפויים כאלו, למען עיצוב יפה יותר של הבית ולמען הטבע.

 

אבן צפחה: חיפוי טבעי בעל יופי מרשים

 

אחד החיפויים המבוקשים והיפים ביותר שיש היום בשוק הוא חיפוי מאבן צפחה. זוהי אבן שכבתית, אשר נמצאת בטבע בחלקים נרחבים ברחבי העולם. האבנים המשווקות על ידי חברת מילסטון מגיעות מהמזרח הרחוק, ממש באותה צורה בה הן נוצרות בטבע.

 

התהליך הפשוט, מרגע מציאת האבן ועד הגעתה לבית הצרכן, מסמל יותר מכל עד כמה מדובר במוצר טבעי וידידותי לסביבה. למעשה, כל מה שנעשה בשטח הוא איסוף של האבן, העמסה על גבי משאיות - ומשם היישר אליך.

 

חיפוי קיר העשוי אבן צפחה מתאים לקירות הבית, לרצפה, לקירות חיצוניים, לבניית חומות ואפילו לגגות בתים. אבני הצפחה יכולות להגיע במגוון סגנונות וצבעים, כשמראה הפנים שלהן ייבחר גם הוא על ידך. האפשרויות הן בין משטח מחוספס וגס, כפי שהוא בטבע לבין משטח אבן נעים וכמעט חלק לחלוטין.

 

הסירה שלך יצאה לפנסיה? הפוך אותה לחיפוי קיר

 

מידי שנה אלפי סירות מסיימות את דרכן בנתיבי הים. עד לפני כמה שנים אותן סירות פשוט הפכו לפסולת במימדים עצומים, אך היום יש להן ייעוד אחר: חיפוי קירות. העצים מהם מורכבות הסירות עוברים תהליך של מחזור, ניקוי, עיבוד וליטוש. לאחריו, הם יכולים לשמש כחיפויים נפלאים ויפהפיים לכל בית.

 

שיטת המחזור הזו עובדת היטב גם לגבי מסילות רכבת ישנות, ספינות ושאר כלים ענקיים עשויים עץ, שיצאו מכלל שימוש. כך, מצומצמת בצורה משמעותית כמות הפסולת העולמית ואתה זוכה לחיפוי יפה וטבעי, שיוסיף המון לבית שלך.

 

גם הצמחים באים לעזרתנו

 

שיטה נוספת ליצירת חיפוי קיר טבעי היא שימוש בקליפות של עצים ופירות. אחד החומרים הפופולאריים ביותר בהקשר זה הוא הקוקוס: אותו עץ חיים שמעניק לאדם את כל מבוקשו, יכול להפוך גם הוא לחיפוי קיר מרשים בעל מראה ייחודי. קליפת הקוקוס היא שמשמשת ליצירת פסיפסים טבעיים לחלוטין.

 

המוצר הזה נחשב ליקר יחסית, משום שהוא נעשה בעבודת יד לא קלה, אך גם משטח קטן יחסית יספיק כדי להקנות לקירות גדולים מראה מעוצב ויפה ביותר. מחפשים עוד חיפויים ירוקים? חברת מילסטון מציעה לך עשרות פתרונות ירוקים לחיפוי קירות הבית.

הכותב הוא PEB חברה ליחסי ציבור מקצועי באינטרנט, מומחים ליחסי ציבור, המתמחים במיתוג אישי ועסקי באינטרנט.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר