מס' צפיות - 194
דירוג ממוצע -
אנשי עסקים מובילים בבריטניה מעדיפים מטוסים פרטיים
קבוצת מחקר עצמאית בשם: clarity (בהירות), ערכה סקר בו נתבקשו מנהלי אנשי החברות המובילות בבריטניה, להעריך ולדרג סוגי תחבורה שונים בדירוג של 0-5. תעשיית המטוסים הפרטיים זכתה לדירוג ממוצע של 3.54 בדירוג היעילות, אשר היה גבוה מכל שאר סוגי התחבורה שהופיעו בסקר. בדירוג הסגנון והנוחות, קיבלו המטוסים הפרטיים ציון אף גבוה יותר של 4.32 - הגבוה ביותר מכל שאר אפשרויות התחבורה השונות, כמו רכבות, מכוניות וטיסות
מאת: LYNXJET 04/09/11 (13:05)

יעילות, נוחות וסגנון

קבוצת מחקר עצמאית בשם: clarity (בהירות), ערכה סקר בו נתבקשו  מנהלי אנשי החברות המובילות בבריטניה, להעריך ולדרג סוגי תחבורה שונים בדירוג של 0-5. תעשיית המטוסים הפרטיים זכתה לדירוג ממוצע של 3.54 בדירוג היעילות, אשר היה גבוה מכל שאר סוגי התחבורה שהופיעו בסקר. בדירוג הסגנון והנוחות, קיבלו המטוסים הפרטיים ציון אף גבוה יותר של 4.32 - הגבוה ביותר מכל שאר אפשרויות התחבורה השונות, כמו רכבות, מכוניות וטיסות מסחריות.

בעוד המטוסים הפרטיים קיבלו את הניקוד הגבוה ביותר ביעילות, רכבות קיבלו את הציון הנמוך ביותר, עם ציון ממוצע של 1.48. כשנשאלו המשתתפים בסקר מדוע הם מעדיפים לטוס במטוסים פרטיים, 18% אמרו כי לא ניתן להגיע ליעדים שלהם בטיסות מסחריות ישירות ו-45% אמרו כי מטוסים פרטיים היו משתלמים יותר לעסקים שלהם כי הם יכלו לטוס בהם גם עם לקוחות חשובים במיוחד.

זמן הוא כסף

הסקר הזה חיזק עובדות ידועות. הנוחות והיעילות של הטיסות הפרטיות, מבלי להיות תלויים בלוח הזמנים של הטיסות המסחריות, מאפשרות שיתוף של השותפים בעסק בשימוש במטוס הפרטי ומאפשרות לבכירי העסק לנהל את טיסותיהם סביב לוח הזמנים שלהם ולא להפך. כמובן שטיסה פרטית יקרה מאפשרויות התחבורה האחרות, אך יש לזכור כי זמן הוא כסף וכאשר ניתן להגיע ליעד במהירות גבוהה יותר ועוד לבצע עבודה איכותית בזמן טיסה, המשוואה אף משתפרת.

התנועה ברכבות כוללת לעיתים צפיפות רבה ומקום הישיבה, המוקף באנשים רבים, לא מאפשר לעבוד ביעילות תוך כדי נסיעה. כמובן שהדבר הופך לקשה עוד יותר, כאשר נוהגים ברכב פרטי בכדי להגיע ליעד, וזאת מבלי לדבר על הפקקים שבדרך ועיכובים אחרים. גם כאשר טסים בטיסה מסחרית, גם אם עושים זאת במחלקה הראשונה, עדיין, ההרגשה היא לעולם לא אותה ההרגשה של נוחות כפי שמכיר כל אדם שאי פעם טס בטיסה פרטית.

מבלי להקריב זמן יקר ובצורה הנוחה ביותר להגעה ליעד, טיסה במטוס מנהלים, לוקחת אותך ליעדך במשמעות האמינה והנוחה ביותר שיכולה להיות למלה.

הכותב הוא צור בנר, מנכ"ל חברת LynxJet. החברה מתמחה בטיסות פרטיות ומאפשרת למנהלים ולבעלי עסק להשתמש בהשכרת מטוסים ככלי עבודה יעיל ונוח- המעניק להם גמישות וחסכון בזמן.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר