מס' צפיות - 223
דירוג ממוצע -
השתלת שיער - סוגים
מאת: פורטל הטיפוח והיופי 11/04/11 (11:37)

מהן השיטות השונות להשתלות שיער ומהם היתרונות והחסרונות של כל שיטה? בכתבה הבאה שלפניכם.

 

ישנן כמה שיטות שונות של השתלת שיער הנפוצות בישראל. כאשר שתיים מן השיטות נחשבות לנפוצות ולמומלצות ביותר - השיטה הראשונה נקראת F.U.T והשיטה השנייה נקראת F.U.E.

 

השתלת שיער - F.U.T

 

בשיטה זו נלקחות שערות מן הלק הראשי של הקרקפת בראש ובעזרת מיקרורסקופ מיוחד וצוות מיומן של מומחים משתילים זקיק אחר שקיק בחלק המקריח עד לעיבוי מלא של השיער. לאחר הטיפול שנע בין טיפול אחד עד שלושה (תלוי באחוז הקרחת של המטופל), השיער המושתל צומח בצורה טבעית וברוב המקרים לאחר כחצי שנה עד שנה השיער חוזר למצב טבעי ומלא.

 

אורך הטיפול הוא כ-3 שעות ואחוזי ההצלחה של הטיפול נחשבים לגבוהים ביותר ורבים מן המומחים להשתלות שיער משתמשים וממליצים על שיטה זו כשיטההטובה הביותר להשתלת שיער.

 

השתלת שיער - F.U.E

 

ישנם מקרים בהם אי אפשר להשתמש בשיטת ה- F.U.T מסיבות שונות כמו למשל איזור דליל במיוחד של האזור המתרים של השיער או מקרים נוספים בהם רוב המומחים ממליצים להשתמש בשיטה חדשה הנקראת F.U.E ובה מוציאים את השערות בעזרת מכשיר מיוחד המצליח למשוך את השערה יחד עם השורש ואז להשתיל אותה באיזור המקריח.

 

שיטה זו נחשבת ליקרה יותר וכן לארוכה יותר מן שיטת ה-F.U.T ועל כן ברוב המקרים המומחים ממליצים (במידת האפשר) על שיטת ה-F.U.T.

 

אם אתם רוצים ללמוד עוד על השתלת שיער ונושאים אחרים בתחום, כנסו לבלוג שלנו ותוכלו ללמוד גם על מחירי השתלות שיער ושיטות נוספות.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר