מס' צפיות - 117
דירוג ממוצע -
הכנה ללידה
מאת: guliver1234 16/03/11 (09:01)

איך כדאי להתכונן לקראת הלידה וליום שאחרי? כנסו למדריך הקצר הבא.

 

לידה הוא אחד המאורעות החשובים ביותר בחייה של האישה (והבעל) וחשוב מאוד להתכונן לקראתו היטב. הנה כמה טיפים טובים שכדאי לאמץ לקראת הלידה הקרובה:

 

1. קורס הכנה ללידה - ההמלצה הראשונה היא מיועדת עבור שני בני הזוג והיא לעבור קורס הכנה ללידה מקצועי. קורס כזה יכין אתכם מכל ההיבטים לקראת יום הלידה עצמו. בקורס כזה תוכלו ללמוד על נשימות נכונות, תנוחות עדיפות, איך להתמודד עם צוות המיילדות בבית החולים ועוד. בנוסף בני הזוג ילמדו כיצג יש לתת את המיכההמירבית עבור האישה ברגעים הקשים של הלידה.

 

2. הכנת הבית ליום שאחרי - ברגע שאתם חוזרים הבייתה עם התינוק החדש לא יהיה לכם זמן לטפל בהרבה דברים וזאת מכיוון שהתינוק דורש טיפול אינטנסיבי של החתלות, הנקות וכד'. לכן, חשוב מאוד לארגן את הבית היטב, לנקות ולסדר כמו שצריך, להכין ארוחות מוכנות וכו' כדי שתוכלו להשקיע ולתת את מלוא תשומת הלב שהתינוק מרגיש.

 

3. סבלנות וקור רוח - בהרבה מאוד מקרים (במיוחד אם אם זוהי הלידה הראשונה שלכם) נוצר הרבה מתח בין בני הזוג וזאת בעיקר מפני שאתם למעשה מתמודדים עם משהו שמעולם לא חוויתם או הכרתם. לכן, כדאי לדעת מראש ולהכין את עצמכם נפשית לקראת הימים הראשונים כדי שתוכלו להתמודד אחד מול השני בסבלנות וברגיעה.

 

כנסו לבלוג שלנו לעוד טיפים והמלצות בנושא הריון ולידה. למשל תוכלו לקרוא המלצות על צילום הריון הכולל מידע ומחירים ממוצעים ועוד נושאים רבים.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר