מס' צפיות - 346
דירוג ממוצע -
טיפול חדשני לפנים חלקות, הסרת קמטים והעלמת צלקות
הזדקנות, חשיפה מוגברת לשמש, הריונות רבים ותנודות במשקל, אלו הם גורמים שמשפיעים על האלסטיות של העור שלנו, ובין היתר מביאים ליצירת קמטים. אולם, גם אורח חיים בריא וחשיפה מינימלית לשמש, עדיין לא מונעים את תהליך התבגרות העור. מכשיר האנדי-מד מטפל בתופעות אלו ומבוסס על טכנולוגית גלי רדיו מולטי פולריים. לפניכם שאלות נפוצות אודות הטיפול ותשובות מקצועיות בנושא.
מאת: ד"ר יאיר גילוני 13/03/11 (13:14)

הזדקנות, חשיפה מוגברת לשמש, הריונות רבים ותנודות במשקל, אלו הם גורמים שמשפיעים על האלסטיות של העור שלנו, ובין היתר מביאים ליצירת קמטים.
אולם, גם אורח חיים בריא וחשיפה מינימלית לשמש, עדיין לא מונעים את תהליך התבגרות העור. מכשיר האנדי-מד מטפל בתופעות אלו ומבוסס על טכנולוגית גלי רדיו מולטי פולריים. לפניכם שאלות נפוצות אודות הטיפול ותשובות מקצועיות בנושא.


לקריאת חלקו הראשון של פוסט השאלות והתשובות לחצו כאן.


טיפול באקנה עם מכשיר האנדי-מד : לפני ואחרי

מהו משך זמן ההחלמה לאחר טיפול?

לאחר הטיפול, ניתן לחזור באופן מיידי לשגרה. יתכן ותהיה אדמומיות קלה באזור המטופל, אותה ניתן לכסות במיק אפ. אדמומיות זו תיעלם לאחר כשעתיים עד שלוש. לאחר כמה ימים, ניתן יהיה להבחין בקרום זעיר על גבי העור שיעלם מעצמו, וגם אותו ניתן לכסות במייק אפ. קרום זה יעלם מעצמו וכך, מקץ שבוע לאחר הטיפול, העור יראה חלק ומבריק יותר.

כמה טיפולים דרושים על מנת להגיע לתוצאות?

כמות הטיפולים נקבעת על פי מצב העור, בסדרות של שישה טיפולים המתקיימים אחת לשבועיים. לאחר הטיפול השני, השינוי כבר ניכר לעין, כשמיוצר קולגן חדש ולעור מראה טבעי ומוצק יותר. השיפור ילך ויגדל עם ההתקדמות בשלביו של הטיפול. באם אלו טיפולים של צלקות הנגרמות מאקנה, טיפול או שניים יביאו לתוצאות יפות.

למשך כמה זמן תוצאות הטיפול מחזיקות מעמד ?

השיפור באיכותו של העור בעקבות הטיפול אינו משהו שדועך. עם זאת, בכל הקשור לטיפולי מיצוק הגוף, הדבר תלוי בשמירה על אורח חיים בריא הכולל תזונה מאוזנת ופעילות גופנית.

כיצד אדע שטיפול זה הוא הנכון עבורי?

טיפול בעזרת מכשיר האנדי-מד, אידיאלי לעור שניזוק מן השמש ולפיגמנטציה, לשיפור מרקם העור, להפחתת היווצרות קמטים ולהעלמת צלקות שנוצרו כתוצאה מהופעת אקנה.

מהו היתרון של הטיפול בטכנולוגיה זו?

מכשיר זה המבוסס על טכנולוגית גלי רדיו מולטי פולריים, מציע לראשונה באופן בטוח, טיפול עמוק ברקמת העור, עליו ניתן לשלוט, ללא סכנת כויות. את הטיפול ניתן להתאים לסוג העור והבעיה, וזאת בכאב מינימאלי.

באלו אזורים בגוף ניתן לטפל בעזרת טכנולוגיה זו ?

מכשיר האנדי-מד נוצר במטרה לעצב את אותם האזורים בגופינו החשופים לשמש בתדירות גבוהה : פנים, צוואר, ידיים ואף ניתן לטפל בעזרתו בצלקות שנוצרו בשל אקנה.

הכותב הוא רופא משנת 1975 השתלם בבי"ח בלינסון במחלקה הכירורגית לכלי דם עוסק באסתטיקה רפואית 18 שנים. עבר השתלמויות בצרפת אנגליה ובארה"ב בבי"ח המפורסם בעולם. Massachusetts General Hospital Dermatolgy Boston

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר