מס' צפיות - 152
דירוג ממוצע -
אירוח בתוכנית של פרופ' קרסו- ניתוח הסרת סנטר כפול לגבר
בעבר הסרת סנטר כפול דרשה הליך כירורגי מסובך המשלב אף מתיחת פנים. כעת, בעזרת הליך קל ופשוט, אפשרי לתקן ולרענן את מראהו של הסנטר הרופף בעל העור התלוי ולקבל במקומו סנטר חדש , צעיר ומתוח וזאת מבלי לבצע מתיחת פנים
מאת: אבישי וינברגר 14/10/10 (15:05)


הסנטר לא משקר- גם אם אתם נמנים עם קבוצת הגברים ששומרים על עצמם , דלדול והתרופפות של הרקמות מתחת ללסת , כמו גם התווספות השומן באזור גורמים  להופעתו של הסממן שמעיד על התקדמות הגיל : סנטר כפול. התארחתי בתוכנית של פרופ' רפי קרסו לפני כמס' שבועות , בה הסברתי על התליך ההסרה של סנטר כפול בקרב גברים.


הליך קל ופשוט


בעבר הסרת סנטר כפול דרשה הליך כירורגי מסובך המשלב אף מתיחת פנים. כעת, בעזרת הליך קל ופשוט, אפשרי לתקן ולרענן את מראהו של  הסנטר הרופף בעל העור התלוי ולקבל במקומו סנטר חדש , צעיר ומתוח וזאת מבלי לבצע מתיחת פנים.

דר' תומאס ביגס, מומחה לכירורגיה פלסטית בעל שם עולמי, אמר במסגרת אחד מכנסי הפלסטיקה, שגברים מפחדים ממתיחת פנים יותר מנשים. הוא הוסיף וסיפר איך רבים הם הגברים שביקשו ממנו כי יוריד להם את העודף בסנטר, תוך שהדגישו כי אינם מעוניינים במתיחת פנים. הליך פלסטי חדיש זה נוצר בדיוק עבורם.  חתך קטן באזור הלסת התחתונה מאפשר לבצע שאיבת שומן, הידוק של השרירים וסילוקו של עור עודף באזור הסנטר. ניתן אך לעצבו ולהגדילו במידת הצורך.

בעזרת הרדמה מקומית עם מעט טשטוש  מתבצע הניתוח, כאשר ההחלמה אורכת מס' ימים. מרבית התפרים נספגים ולאחר שבוע מסולקים הנותרים בביקורת אצל הרופא המנתח. אחרי כמס' שבועות הצלקת מחלימה וכמעט שלא ניתן להבחין בה.

כולם יכולים

גם נשים - לגברים לא אכפת שתהיה להם צלקת קטנה, לנשים כנראה אכפת יותר.  אולם מדובר בצלקת כה קטנה בקו התת סנטרי שיורדת מעט כלפי מטה , עד כדי כך שרואים אותה אך ורק ממש מקרוב. ניתן אף לטשטשה בעזרת איפור.

גם צעירים -  את ההליך אפשר גם לבצע באופן בו מסלקים רק את השומן העודף בסנטר הכפול , מבלי לבצע סילוק של העור העודף (חוסך את הצלקת), שיתכווץ בעצמו , שכן , מדובר בעור שאינו רפה.

הכותב הוא ד"ר אבישי וינברגר מומחה לכירורגיה פלסטית

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
ליפוליזיס
יוני 18.10.10 (09:18)