מס' צפיות - 365
דירוג ממוצע -
הכל בגלל פוזמק לבן
מאת: מיכל 21/09/10 (22:47)

ביום שני בערב ארתור ורעיתו המתינו בקוצר רוח לאורחים שהזמינו לארוחת הערב, בנם בכורם ביקש להציג בפנייהם את חברתו והמעמד תוכנן בחשאיות כי הבן התכוון להציע נישואין לחברתו.

נשמעה דפיקה בדלת והבן עם הגיע עם חברתו, נערה נמוכת קומה, שיער ארוך עטף את גופה ועל ראשה היה שמוט כובע שהתאים לכל הופעתה ובגדיה, הבן הציג את הוריו ולארתור החלה לכאוב הבטן,מן תחושה של אי נוחות תקפה אותו כאשר לחץ את ידה, משהו בה נראה לו מוכר אבל הוא לא הניד עפעף.

 

לאחר כמה דקות של שיחת חולין יצאה אשתו של ארתור וחזרה עם מתנה בידה, "רציתי לקנות לך משהו אבל הבנתי מהבן שלי שאת אוהבת דבר אחד יותר מכל והחלטתי לקנות לך אותו ואני מקווה שקלעתי למטרה", הנערה לקחה את השקית קרעה את העטיפה ושלפה מתוכה כ-10 סטים של גרביים בצבע לבן.

 

ארתור קיבל חולשה וביקש סליחה שאינו חש בטוב ומיהר לחדר האמבטיה, התיישב על האסלה עצם את עיניו......:

 

לאחר 20 שנות עבודה במשרד עורכי הדין החליטה המזכירה לארגן לארתור מסיבה קטנה, היא קנתה כיבוד ואףא ספה כסף מהקולגות שלו ומכל הצוות וקנתה לו מתנה.

 

ארתור היה נרגש מהמחווה שעשו עובדי המשרד ויותר מכך כשראה את גודל המתנה שהביאו לו, היה זה טלסקופ שחור ומבריק וארתור חש כאילו ולא קיבל מתנה כה מוערכת בחייו.

 

לאחר המולת המסיבה ניגש ארתור להרכיב את הטלסקופ, היו הרבה חלונות במשרדו אבל הייתה בעיה כי המשרד היה ממוקם בששכונת מגורים וע"מ לראות פיסת שמיים או מרחב היה צריך פינה מאוד מיוחדת, לאחר התלבטות ומחשבה הוא מצא את החלון המתאים והרכיב את הטלסקופ.

 

וכך מיום המחרת היה קם לעשות אתנחתא מעבודת הניירת ומציץ דרך העדשה והנה הפתעה ,קלטו עיניו בבנין לא רחוק ממשרדו בחורה תולה כביסה, מה שריתק אותו  להמשיך להביט בה זה את סוג הכביסה שתלתה, זוגות זוגות של גרביים לבנים, בסדר מופתי כמו חיילים במסדר.וכך מתוך הרגל היה קם מדי פעם להציץ מה עושה הנערה עם מסדר הגרביים.

 

לאחר כשבוע שהציץ לעיתים תכופות הוא הבחין שאותה נערה עומדת עם משקפת ומביטה לכיוונו, האינסטינקט הראשון היה להתחבא מאחורי הקיר, הוא הבין שנתפס על חם והחליט להשתעשע ואף הוא הציץ דרך העדשה, הנערה הייתה קטנה, בעלת שיער ארוך בצבע דבש, הוא נופף בידו והיא החזירה לו נפנוף, לאחר כמה דקות היא הצביעה לכיוון חבל הכביסה ולהפתעתו ראה בריסטול תלוי ועליו כתבו באותיות גדולות "אני תולה כביסה פעמיים בשבוע, אתה מוזמן להציץ".

ארתור התרגש כמו ילד קטן ומעבר לכל ההצצות הרגילות היה מתעכב על "ימי הכביסה" ומביט בה עד שהייתה נעלמת.

 

יום אחד חיכתה לו הודעה על הבריסטול "תביט בי בשעה 11" וכך עשה, כל התריס בביתה היה פתוח לרווחה והיא רקדה שם כשהיא עירומה לחלוטין כשרק גרביים לבניים על רגליה הקטנות, שיערה התנופף עם כל סיבוב שעשתה, עינו של ארתור דבקה לעדשה, רגליו היו כאילו ויצוקות בבטון לרצפה, המחזה הפעים אותו,ריגש אותו וגירה אותו עד מאוד.

 

ההודעה הבאה שחיכתה לארתור שהתהלך עם סוד שגרם לו אושר הייתה "אני מחכה לך ביום ג' אצלי לריקוד משותף"......

 

לפתע התעורר כמו מתוך חלום, יצא מהשירותים לקח את המפתח של האוטו ונסע במהירות לעבר משרדו, לא חיכה למעלית ורץ כמה קומות ברגל, פתח את דלת המשרד בסערה לקח את הטלסקופ והעיף אותו מהחלון כשעיניו עוקבות אחרי השברים שהתנפצו בקול על המדרכה השוממת.

 

הכותבת היא רואה,לומדת ורצה לספר לחברה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 5 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
נחמד אפשר יותר טוב
אילנה באר שבע 23.09.10 (00:36)
2.
אני אוהב חידושים..
zvidoc 23.09.10 (01:20)
3.
המלצה..
יואל 23.09.10 (08:28)
4.
אין עליך!
מישהי 23.09.10 (08:36)
5.
סיפור מלבב, המשיכי להנות אותנו ל"ת
זאת אני 25.09.10 (10:49)