מס' צפיות - 100
דירוג ממוצע -
תהליך ההתחברות מחדש האישי שלי
רבים שואלים אותי שאלות על החיים שאחרי תהליך ההתחברות מחדש. שאלות כמו - מה קרה לך לאחר שעברת את התהליך של התחברות מחדש? עד כמה זה באמת האיץ את החיים שלך? עד כמה זה שינה אותך? תוך כמה זמן ניתן היה אפשר להבחין בשינוי?
מאת: בנתיב הרוח 14/09/10 (13:32)

רבים שואלים אותי שאלות על החיים שאחרי תהליך ההתחברות מחדש. שאלות כמו - מה קרה לך לאחר שעברת את התהליך של התחברות מחדש? עד כמה זה באמת האיץ את החיים שלך? עד כמה זה שינה אותך? תוך כמה זמן ניתן היה אפשר להבחין בשינוי לאחר הטיפול בתדרים?
 
היום, אני יכול להגיד בוודאות מוחלטת שבאוקטובר 2008 השתנו חיי, כשעברתי תהליך אישי של התחברות מחדש כהכנה לקראת השתתפות בסמינרים של ד"ר אריק פרל.

איך הגעתי במקרה להתחברות מחדש
 
אני חייב לציין שלא היה לי מושג למה אני נכנס. לא הבנתי מהי ההתחברות מחדש וגם לא היה את מי לשאול כי כמעט אף אחד לא עסק בכך בישראל (בניגוד לכך שכעת יש מעל 500 בוגרי סמינרים בארץ). ההחלטה להירשם לסמינרים הייתה ספונטאנית. הגיע אליי מייל פרסומת שד"ר אריק פרל מגיע לראשונה לישראל והוא מלמד משהו שקשור לטיפול אנרגטי ללא מגע באמצעות תדרים, כזה שמדענים טוענים שנמצאים לראשונה על פני כדור הארץ. בטח נשמע לכם הזוי כמו שנשמע לי בשעתו.

תחושה זו גרמה לי למחוק את הפרסומת אולם כמה דקות לאחר מכן, מצאתי את עצמי בתוך האתר הישראלי של אריק קורא על תדרי התחברות מחדש. לא הבנתי את מה שאני קורא, אולם זה גרם לי לחוש משהו שקשה לי להסביר אותו במילים, הייתה לי תחושה שזה מה שחיפשתי כל כך הרבה זמן, אני לא יודע למה, אבל ככה הרגשתי. החלטתי להירשם לסמינר ובנוסף כהכנה לקראתו היה עליי לעבור תהליך אישי של התחברות מחדש עם אחד מאנשי הצוות הבינלאומי.

תהליך ההתחברות מחדש
 
התהליך אותו עברתי התבצע בשתי פגישות (כמו כל תהליכי התחברות מחדש בארץ ובעולם).
הפגישה הראשונה התקיימה במלון של עוזרת ההוראה. נשכבתי על המיטה, עצמתי את העיניים והייתה לי הרגשה שנכנסתי לחלום קסום, תחושות עזות של אנרגיה טובה עטפו אותי, זרמים בכל הגוף, במיוחד ביד שמאל אשר בסיום התהליך הייתה כבדה כאילו שיצקו בתוכה בטון ועוד שלל תחושות. בסיום התהליך חשבתי - האם זה קסם?
הפגישה השנייה התקיימה בזמן הפסקת הצהריים של היום הראשון של הסמינר. כאן התחושה הייתה שונה לחלוטין,  לא נעימה אפילו -  היה לי קשה לנשום, הרגשתי משקל רב על החזה שלי ורציתי שהחוויה תיגמר.
 
כאן המקום לספר שבגיל 15 נפצעתי בקרסול רגל שמאל, נקע פשוט, שהלך והסתבך, עד שזכיתי לעבור ניתוח פשוט לתיקון הנזק, ניתוח שהסתבך והוביל לכך שבגיל 22 הייתי כבר אחרי 15 ניתוחים וללא שיפור במצבי! החלטתי שאני לא מוכן לעבור יותר ניתוחים וכתוצאה מכך היה באפשרותי ללכת 50 מטר או לעמוד 5 דקות ואז לנוח בישיבה וכך חייתי את המשך חיי. גם כשהתחלתי לעסוק בתחום הרפואה המשלימה לא הצלחתי בשום טכניקה או שיטה שלמדתי לגרום לשיפור במצבי. בעוד מטופליי החלימו , נראה כי במקרה שלי הסנדלר הלך יחף.
 
אני חוזר ליום הלימודים של סמינר התחברות מחדש, במהלכו למדתי ותרגלתי לרוב. בשל אילוצי מקום חלק מהשיעורים הועברו בחדר בקומה העליונה וחלק בחדר בקומה התחתונה כאשר המעבר ביניהם היה באמצעות מעלית ו/או מדרגות.  באחת ההפסקות דיברתי עם רונן לוי, ישראלי שחי בספרד והיום הוא יד ימינו של אריק אולם בשעתו הוא הגיע כעוזר הוראה. במהלך השיחה סיפרתי לו על המגבלה שלי ברגל, הוא הסתכל עליי ושאל - איזה מגבלה?

לסיכום - על השפעת התהליך על כל אחד
 
כיום לאחר המון ניסיון אישי שצברתי בביצוע תהליכי התחברות מחדש בארץ ובחו"ל כמנטור בתדרי התחברות מחדש (עברתי הכשרה נוספת והפכתי לעוזר הוראה של ד"ר אריק פרל בסמינרים ברחבי העולם),  אני חייב לציין שכל אחד חווה את תהליך ההתחברות מחדש בצורה שונה לחלוטין - לפעמים כחוויה קסומה, לפעמים בלי להרגיש כלום, לפעמים כאשר קיים הבדל משמעותי בין היום הראשון לשני וכו'. בסופו של דבר מה שחשוב הוא התוצאות הפוטנציאליות שהתהליך יכול לחולל בחיים שלנו.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר