מס' צפיות - 141
דירוג ממוצע -
טיפול בתדרים - הסיפור האישי שלי
מאת: בנתיב הרוח 07/07/10 (16:55)

שלום אני יעקב איתי סמלסון, מייסד יחד עם ליאת, אשתי, את בנתיבהרוח ואנו עוסקים בטיפול באמצעות תדרי התחברות מחדש, קפיצת מדרגה בכל הקשורלטיפול אנרגטי ללא מגע.

 

(מתוך הבלוג של "בנתיב הרוח")

 

אני מנטור בתדרי התחברות מחדש מה שאומר שהוכשרתי על ידי ד"ר אריק פרל,חושף התדרים כמי שיכול ללוות בוגרי סמינרים ולעזור להם ללמוד, להתפתח,ולהעצים את עצמם וכן לשמש כעוזר הוראה ברחבי העולם ובדיוק חזרתי מסמינרבבודשפט.

 

המטרה היא לספר לכם את סיפור חיי, כיצד הגעתי להיות מטפל ולהבין שכל אחדיכול ואין צורך בכוחות מיוחדים כדי לגעת באחרים ולעזור להם להיפרדממכאובים ומחלות שלעיתים ליוו אותם רוב חייהם.

 

יש סיפור זן ידוע המספר שכאשר היקום מבקש להסב את תשומת ליבך למשהו הואנוקש בעוצמות הולכות וגוברות עד שתשים לב. בהתחלה זאת לטיפה, לאחר מכן זאתנקישה עם כפית, כף, מצקת ולבסוף סיר.

 

הסבת תשומת הלב, אצלנו, קשורה לבת הקטנה, אופאל.

 

הלטיפה הגיעה כאשר היינו בהריון, בבדיקת אולטראסאונד גילו אצלה ציסטותבאזור הבטן, היה חשש להמשך ההריון ולבסוף, מספר שנים לאחר הלידה הם נעלמו.

 

נקישת הכפית הגיעה חודשים ספורים לאחר הלידה שלה, בבדיקת דם שיגרתיתהתקבלו תוצאות לא תקינות, ולאחר בדיקות חוזרות נאמר לנו שיש לה לוקמיה!

 

אתה בטח מתארים לעצמכם איך הרגשנו באותו הרגע.

 

אמא שלי, הלכה לרב מקובל לקבל עצה. הרב טען שהבעיה נעוצה בשם של הילדה.

 

למי שלא יודע, אופאל הוא קריסטל יפיפה שנקרא בעברית לשם והוא אחד מאבניהחושן. בעברית כותבים את השם "א" "ו" "פ" "ל" שניתן גם לביטוי כאופל, חושךולכן צריך לשנות את שמה. להוסיף עוד "א" לשם וכן להוסיף שם שני הקשור למים,כי אחרי שאלוהים ברא את שמיים הוא ברא את המים ולכן קראנו לה "לי-ים"

 

מספר שבועות לאחר שינוי השם במשרד הפנים, בבדיקות דם חוזרת, הסתבר שהיאבריאה לחלוטין.

 

מאחר ולא "הקשבנו ליקום" קיבלנו את נקישת הכף, כאשר אופאל היתה בת 8.

 

באותה תקופה היא היתה שחיינית מצטיינת בשחיה צורנית (הבלט בתוך המים)וזכתה במספר רב של מדליות וגביעים. באחת התחרויות, לאחר שזכתה בעוד מדליה,היא הלכה לנוח, וכאשר קראו לה למקצה אחר הצהריים, היא לא היתה מסוגלת לקוםמהמיטה, ולכן לקחנו אותה הביתה.

 

למחרת היום היא פיתחה חום של 38 מעלות, חולשה ואפטיות ולאחר כשבוע שלאהיה שיפור במצב, היא אושפזה בבית החולים.

 

במשך שבועיים וחצי, עינו אותה שם, אין לי מילה אחרת לתאר את כמותהבדיקות שעשו לה - הכל ללא שינוי.

 

באותה תקופה, ליאת למדה קלפי טארוט והיא פנתה למורה שלה שהיה ידוע כמישמטפל בהוצאת עין הרע וכישופים. הוא אמר שבדק את הילדה, אינו מוצא כלוםאולם קרא באינטרנט איזה שהוא מאמר והוא מציע שנתקשר אל הכותבת.

 

ליאת התקשרה, ב-12 בלילה והסתבר שהכותבת נמצאת בנמל התעופה לפני יציאהלחופשה. שמעה את ליאת ואמרה לה, אני אחזור ואבדוק את הילדה.

 

ליאת התחננה בפניה, אולי יש משהו שאת יכולה לעשות?

 

ואז השיבה, או קי, תתקשרי עוד 5 דקות.

 

לאחר 5 דקות אמרה משפט שחרוט בזיכרוני עד היום - טיפלתי, מחר הילדהבריאה!

 

אני לא יודע איך זה נשמע לכם, אולם באותה תקופה, הייתי איש הייטק במשךמעל 20 שנה, אדם רציונאלי לחלוטין, אינו מאמין בעולם הרפואה המשלימה. הדברהיחידי הקיים הוא הרפואה המערבית, הבדיקות והתרופות. והינה מישהי, מתיימרת ,מרחוק, בלי לראות את הילדה לרפא אותה - פשוט מדהים.

 

ישבתי רוב הלילה, וקראתי חומר עליה, על טכניקת הטיפול שלה ומאמרים שכתבהובכל זאת לא האמנתי שזה אמיתי.

 

מה אתם חושבים שקרה למחרת היום? הילדה התעוררה, ללא חום, הצבע חזרללחיים, והיא התחילה להשתולל, כדרכה, במחלקה.

 

מנהל המחלקה הגיע ואמר, הוירוס עבר! אתם יכולים ללכת הביתה.

 

מבחינתי זה היה זעזוע עצום, פתאום כל האמונות שלי התערערו, השתנו, נראהשקיים משהו אחר, יותר גדול, חזק ועוצמתי הרבה יותר ממה שהכרתי עד כה.

 

כאשר היא חזרה מחו"ל, הלכתי להגיד תודה ולשלם. כסף היא לא רצתה אולם כברבאותו יום נרשמתי ללמוד אצלה ותוך מספר חודשים עזבתי את תחום הייטק, ליאתעזבה את תחום הביטוח ואנו מקדישים את חיינו לטפל באחרים.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר