מס' צפיות - 511
דירוג ממוצע -
עדנה במסעדה
רק מזומן שווה ומזמין
מאת: יעל גור 21/06/10 (19:18)

שבת, רק לא לבשל....3 בנים רעבים חוזרים מהים "אימא אוכל" ואני תקועה בספר מתח. בלית ברירה הזזתי את עצמי לכיוון הטלפון ןהתקשרתי ל 7 מסעדות כולן היו מלאות עסוקות וחלק מהן אפילו לא ענו לי לשיחה. פתאום ענו ב"עדנה" והחביבה מעבר לקו הודיעה לי שזה כנראה יום מזלי כי ממש במקרה בדיוק עכשיו התפנה מקום ל 4 רעבים. "רק תזכרו שאצלנו משלמים במזומן או בצ'ק" ארזנו את עצמנו במכונית ואת הארנקים בכיסים ותוך 5 דקות התייצבנו במבעדה הרמת שרונית הנעימה הטעימה והמזמינה.

טוב. על המסעדה כבר שרו שירים וכתרו כתרים. אבל משהו קטן שלא קשור לאוכל. השרות.

יש משהו במסעדה שמאפשר הרגשה שנעה בין בית חם ומפנק לבין מקום מהודר אך צנוע. החדר המרכזי פונה בוויטרינה ענקית לגינה ירוקה ומעניק תחושה של כפר אירופאי, שולחנות עץ במפות לבנות ושנדליירים קטנים מרחפים מעל. למרות שהמסעדה המתה בני אדם לא הייתה תחושה של חנק. המלצריות חביבות במידה הנכונה ולא מתקרצצות.

באתי עם 3 בנים. אחד אחרי צבא, השני עכשיו בצבא, והשלישי עוד שנתיים מתגייס. תאמינו לי הם באמת כמו שאומרות הבנות "3 בנים שווים" לכן, בדרך כלל אני רגילה שמלצריות נוהגות להסתובב סביבנו, לפלבל בעיניים, לחשוף שיניים לזקוף שדיים ולהעביר על מפית כפית ונייר סיגריות את מספרי טלפון שלהן....כן בלי בושה. אצל "עדנה" להפתעתי ושמחתי הן שמרו על איפוק ומרחק סביר ואפשרו לנו לאכול בשקט ובהנאה גדולה.

ולאוכל, בכל זאת, הסטייק הגיע רך וטעים, עלי הגפן התחסלו והקובה הו הקובה החליקה מענגת לבטן המקרקרת לכבודה שירי עם עיראקים. הזמנו שם מכל טוב, הבנים גם שתו בירות, אני הזמנתי יין אדום ובסוף מנות שונות של קינוחים.

היה לי שווה להשאיר את הסכום שהשארתי לחזור שבעים מרוצים ועליזם

יעל גור אומרת

"עדנה" רמת השרון  

הכותב הוא אימא ל 3 בנים, מטפלת באמצעות טכניקות הלקוחות מדרמה תרפיה פסיכודרמה וגשטאלט. אוהבת תיאטרון, מחול ומוסיקה. משתמשת בהם גם להנאה וגם לעבודה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר