מס' צפיות - 205
דירוג ממוצע -
החוויה שלי מתהליך ההכשרה כמנטור בתדרי התחברות מחדש
מאת: בנתיב הרוח 13/06/10 (14:43)

לפני כשנתיים הגיע אלי מייל אשר שינה את חיי. ד"ר אריק פרל, מרפא בעל שם עולמי, הגיע לארץ לראשונה ללמד סמינר ריפוי באמצעות תדרי התחברות מחדש. עד אותו שלב בכלל לא שמעתי עליו. עסקתי בעשרות טכניקות אנרגטיות אחרות, ביוארגונומי, קארמה תרפיה, רייקי, תטא הילינג, תמציות קריסטלים, תקשור ועוד ועוד.

 

מטופלים באו, מטופלים הלכו, כל מטופל חווה מספר רב של טיפולים, בטכניקות שונות, תלמידים למדו - לכאורה הכל היה מושלם.

 

באותה תקופה, כמעט כל שבוע, מישהו הביא טכניקה חדשה. עוד גורו הגיע מרחוק ללמד, והאמת - כבר נמאס לי.

 

כך שהדבר הראשון שעשיתי כאשר המייל על ד"ר אריק פרל הגיע - מחקתי אותו, אני יודע זאת בוודאות, לחצתי על ה-x בתוכנת המייל שלי.

 

פתאום, לאחר כמה דקות, התעוררתי (זאת התחושה הטובה ביותר לתאר את מה שהרגשתי) כאשר אני נמצא בתוך האתר הישראלי של אריק, קורה בשקיקה על תדרי התחברות מחדש. זה נשמע מופלא, זה נשמע פשוט, זה נשמע לא הגיוני ויחד עם זאת לא יכולתי להפסיק לקרוא על אריק, על הביוגרפיה שלו, על הסמינרים שלו.

 

עוד באותו היום, אמרתי לליאת, הולכים ונרשמים!

 

הסמינר שינה את חיי!

 

קודם כל זכיתי לריפוי מופלא. עד גיל 22 עברתי 15 ניתוחים בקרסול השמאלי שלי כתוצאה מפציעה בגיל 15, עד שהחלטתי שאני לא רוצה יותר ניתוחים והמנתח אמר לי אבל כואב לך, מה תעשה?

 

למדתי לחיות עם יכולת של עמידה של 5 דקות והליכה של 50 מטר ומנוחה בישיבה של דקות ארוכות.

 

היום אני הולך כל בוקר 5 ק"מ!

 

וזה עוד כאין וכאפס לכל השינוי המנטאלי, הרגשי והרוחני שהתרחש, אבל זה אולי בפעם אחרת.

 

עברו 3 שנים, שבהם בחרתי, לעסוק אך ורק בתדרי התחברות מחדש, הודיתי לכל הטכניקות שהובילו אותי למפגש עם ד"ר אריק פרל ושחררתי אותם באהבה. הפסקתי ללמד והקדשתי את כל כולי להפצת הבשורה של תדרי התחברות מחדש תוך כדי עזרה למאות מטופלים אשר חוו ריפוי שלא פעם גובל בניסים ממש.

 

לפני כשנה הגעתי למינימום הדרישות על מנת להצטרף לתוכנית המנטרים של תדרי התחברות מחדש ויצאתי לקורס במינכן.

 

תוכנית המנטורים, מכשירה מטפלים בוגרי סמינר התחברות מחדש (רמה 3) לעבוד עם בוגרי הסמינרים, לעזור להם להתפתח, לגדול, לשכלל את הפרקטיקה שלהם וכן לעסוק כעוזרי הוראה בסמינרים המתרחשים ברחבי העולם יחד עם ד"ר אריק פרל.

 

תוכנית המנטורים היא תוכנית הכשרה, אשר מתחילה בקורס אינטנסיבי בן 3 ימים אשר מחבר מטפלים מכל העולם, ואשר בחרו להצטרף, למרתון של לימודים, תרגולים ובחינות אין סופיות.

 

במהלך הקורס, למדנו לעומק את הפילוסופיה של התחברות מחדש, נבחנו בעל פה ובכתב בשאלות הקשורות לפילוסופיה, למכניקה, לעבודה, לפרקטיקה. הפגנו כישורי הוראה, עבודה עם משתתפי סמינרים, למדנו על מה להסתכל ואיך להגיב ומה התפקידים של עוזר הוראה.

 

כאמור תוכנית הכשרת המנטורים היא תוכנית אשר בסיום הקורס מתחילה ההכשרה המעשית המתבצעת בפועל בסמינרים. אני זוכר את דאג זה ויטו, מספר 2 בחברת התחברות מחדש ואחראי על תוכנית הכשרת המנטורים והמורים אומר בקורס, כל אחד מכם יתקדם בקצב אישי, המתאים לו. יכול להיות שכבר אחרי סמינר אחד תוכשרו כמנטורים ויכול להיות שתצטרכו מספר סמינרים.

 

התהליך האישי שלי היה מאוד מהיר, לאחר הקורס נכנסים מיד לעבודה כמתלמדים בסמינר שהתקיים במינכן ולאחריו יצאתי לסמינר הראשון שלי, כעוזר הוראה מתלמד באמסטרדם שהיה הסמינר הגדול ביותר עד כה (מעל 800 משתתפים).

 

וזהו, מספר חודשים אחרי אמסטרדם, נפגשתי עם אריק בפראג, לקראת סמינר התחברות מחדש והוא הודיע לי בחגיגיות, אתה מנטור!

 

כמנטור אני עובד עם בוגרי סמינרים בארץ ובחו"ל. אני בדיוק חוזר עכשיו מסמינר התחברות מחדש בבודפשט, למעשה אני כותב את הפוסט במהלך הטיסה. לבודפשט הגיע בוגר סמינר רמה 3 מפראג אשר היה זקוק הכשרה נוספת, ועבדתי איתו מספר שעות, אחד על אחד.

 

כמי שמשתתף בסמינרים ברחבי העולם, יוצא לי להכיר אנשים מדהימים וללוות אותם בתהליך עוצמתי ומשנה חיים בדיוק כמו שעבר עלי בארץ.

 

למרות שעבודה בסמינר היא לעיתים מתישה, היא מלאת סיפוק, ואני מחכה כבר בקוצר רוח לסמינר הבא.

 

המאמר התפרסם לראשונה בבלוג של בנתיב הרוח

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר