מס' צפיות - 172
דירוג ממוצע -
תוספות שיער היום
מאת: יוסי לימור 21/02/10 (18:06)

 

בתחילת הדרך, תוספות השיער היו בעיקר מנת חלקם של אנשים עשירים, או סלבריטיס, שיכלו להרשות לעצמם את העלות ואת ההתעסקות הבלתי פוסקת בעניין.  עם הזמן, יותר ויותר אנשים הצטרפו לחגיגה -  והכי הרבה תועלת מהעניין היתה לנשים שחורות. מרקם השיער שלהן הוא בעייתי, ותוספות השיער איפשרו להן לרסן אותו, להשתלט עליו, ולשים קץ להתפרעות שלו ולנטייה שלו לעשות מה שהוא רוצה....

 

המון זמרות פופ ומפורסמות אחרות מחליפות מראה, חדשות לבקרים, כשהשינוי העיקרי סובב סביב השיער. דוגמה מצויינת למישהי כזו היא ויקטוריה בקהאם, לשעבר ספייס גירל ואשתו של דייויד בקהאם (שגם הוא, אגב, מסתובב עם תוספות שיער פה ושם).השיער של ויקטוריה יום אחד קצר, למחרת הוא ארוך, יום אחד הוא שחור - למחרת בלונדיני, בחלוף שבועיים פסים ואחרי חודש הוא בצבע שונה ועיצוב אחר לגמרי.

 

הזוג המלכותי הזה, יותר מכולם, היו אלה שהסבו את תשומת הלב הציבורית לפוטנציאל הגלום בתוספות השיער. למרות ששניהם מופיעים הרבבה פחות בעיתונים בימים אלה, היתה זו הנוכחות הבלתי פוסקת של ויקטוריה במגזינים לנשים, הרבה אחרי שחלפה תהילת הספייס גירלס, שהביאה את תוספות השיער לתודעתן של עשרות אלפי קוראות.

 

אנשים התחילו להבין שכמו שויקטוריה בקהאם מחליפה לוק כמו זיקית, עם טיפול דומה גם הם יוכלו לעשות זאת. המסר הועבר: תוספות שיער לא נועדו רק לכוכבי פופ או סלבריטיס - - אלא גם לאנשים רגילים, והן משמשות לא רק לצורך צילומי אופנה, קליפים או סרטים אלא מיועדות גם לאנשים מהישוב שרוצים להיראות קצת יותר זוהרים.

 

להרגיש מליון דולר זה לא בשמיים

 

אפשר לעשות תוספות שיער לאירוע מיוחד, כמו חתונה, לכבוד החגים וכו'. יש אנשים שצריכים אותן מסיבות בריאותיות (שיער דליל, דק, או אחרי טיפולים כימותרפיים). אבל בימינו, תוספות שיער הן מקובלות ופופולאריות מאוד, וקשה להסביר את ההרגשה שבלהכנס לאירוע עם שמלה מהממת פלוס תסרוקת שווה, אחרי שכולם רגילים לראות אותך בשיער קצר ובגדי היומיום: כל העיניים נפערות וננעצות בך, מי בקנאה ומי בהערצה, ואת מרגישה על גג העולם. זה משהו שיכול לעשות נפלאות לאגו ולביטחון העצמי של כל בחורה באשר היא, ועל זה - מאוד קשה לשים תג מחיר.

 

 

למאמר הקודם: הסטוריה של תוספות שיער

הכותב הוא אור לשיער - מכון תוספות השיער הגדול בישראל. http://www.tosafot-sear.com/

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר