מס' צפיות - 492
דירוג ממוצע -
סיפור קצת על אוייב בדייטים מספר 1: JDTAE
זהו סיפר קצרצר על דרכי הלא קצרה באתר הנ,ל, שמתיימר להיות ה"שדכן של המדינה", אבל מה שיוצא לו זה רק לכל היותר מפח-נפש או זיונים במקרה הטוב. מה אתם מעדיפים?
מאת: טייס ליסינג במזדה 3 08/10/09 (17:43)

אני מבטיח להיות האוהד הכי שרוף של "בני סכנין", אני מבטיח לבחור ביבי, אני מבטיח להפסיק להיות במינוס בבנק, אני...ארוץ ברגל עד סוף העולם.

למה?

מודה ומתוודה, החשק שלי בזוגיות לפתע תפס תאוצה בצורה כזאת שיכול להיות שאני מתעסק בזה יותר מידי. אמא שלי התחילה להרים טלפונים בשאלות של "מה קורה, מה יהיה?" ואבא שלי מביט בי מהצד ולא אומר כלום, אבל כשהוא לא אומר כלום - הוא אומר המון...

טוב, אז אולי הגזמתי. יש לי את זוג ההורים ה-כ-י טוב שיש. אבל, אני מבין את החשק ה"סבאי" שלהם ל...נכד.

וואלה, הנה אמרתי את זה. אני מתחיל עם בחורות, מחליפים טלפונים, אני נעלם, פתאום מתרחק - תהרגו אותי, לא יודע למה. אמרתי:"בוא נעשה מנוי באתר בכרויות", אבל שנייה לפני שאני מאשר את המנוי, אני סוגר את החלון ואני שואל את עצמי:"בשביל מה? אבל למה? עוד 1000 דייטים שההיא מולי תספר לי שהיא והיא והיא והיא והיא מחפשת כזה וכזה וכזה וכזה...". ואז עלה בי החשק ממש ככה, כדי שתבינו על מה אני מדבר (אני מניח שיש פה המוווווון כאלה שיודעים על מה אני מדבר) שימו לב, גבירותיי ורבותיי, לפנינותיהן (לא טעיתי, נכון? :]) של בנות ישראל במרוץ אחרי החתן.

 

(ציטוטים מדוייקים)

בת 28 מת"א:"המלכה רצה בחוף, על זנב הגלים, מתיזה פניני מים כמו גור כלבים.שלושה מקורות מהפנטים של כחול: בגד הים הברזילאי הזעיר שלה, העיניים, והשמיים....ויש לה שמש בשיער, פרח טרי, צהוב ורדרד....והיא יוצרת סביבה כוורת של יופי ואהבה.......". נכון, לא הצטיינתי בשיעורי ספרות, ביאליק זה אוייבי המושבע, אבל חובב עברית אנוכי, אבל גברת!!! אנישם פה מחפשים זוגיות לא מתפאורה על מלכה (פולניה שולטת!!!) חוץ מזה זה רק אני או שה"בגד הים הברזילאי הזעיר שלה" (כוסיות באתר הכרויות!!!!).

 

בת 23, מרמת גן:"אין לי משהו חכם לרשום, חוץ מזה שאני עובדת כמו חמור, סטודנטית(לראית חשבון, לא להיבהל) ומבטיחה למצוא זמן בשבילך...". אם יש משפט שמעביר בי חלחלה, שהוא גורם לי לראות את כריסטין מ"הדוגמנית" באוניברסיטה, גורם לי להבין שאולי אותה גברת צריכה לבלום פיה לעד זה שהיא אומרת (וכותבת!!!) "אין לי משהו חכם לרשום/לומר וכו`". סייג לחוכמה שתיקה? (משהו כזה, לא?) דרך אגב, היא סטודנטית לראיית חשבון. יש לי עבר עם כאלה. עבר...

 

בת 26 מחולון:"מטעמי נחתומים ועיסותיהם מוותרת על מונולוגים העוסקים בשבח עצמי... רק אומר כי יש לא מעט תוכן ועניין מעבר לחזות. מחפשת את האחד שידע להעצים את התכונות החיוביות שלי וכנ"ל הפוך, ...ולגבי השלילי נסתדר". דעתי על חתימות ועיסות וכל המשפטים הדביליים הללו כבר נתי, אבל...לבוא ולחפש "מעט תוכן" מאחורי החזות בבחורה שהתמונה שלה (נהיה עדינים? טוב) שהתמונה שלה מציגה חותמת שהרופא שעשה לה את הסיליקון בשדיים עשה עבודה כ"כ טובה שאחת עם ציצים כאלו, מי בכלל יתייחס לעיסתה וחותמתה וחמותה???

 

בת 29 מהרצליה:"האמת אני לא לא מאמינה גדולה באתריי היכרויות ואני לא מבינה מה אני עושה פה, אני יותר אוהבת עיניים מבטים פנים יפות 25 מילים לא מספיקות כדי לתאר את מי שאני ומה שאני בשביל זה תיצטרך להיתאמץ קצת......". טוב, אני אקח נשימה עמוקה לפני שאני אתן דעתי עלייה. נשמתי. אני חייב עוד אחת. טוב, אז ככה: היא גם לא מאמינה וגם לא מבינה??? זה כבר יותר מדי בשבילי!!! את לא מאמינה, אז למה את פה ואת עוד יותר לא יודעת מה את עושה? הכי מפחיד אלו נשים שלא יודעות מה הן עושות!!! ועוד אחרי התפרצות החוסר-יציבות שלה אני צריך ללכת ולהתאמץ, חומד, מה אני, רוקי באלאבואה???

 

בת 26 מחדרה:"לא רציתי לכתוב רשימת מכולת של תכונות אנושיות, אבל  אז אני רק אספר שאני אינטליגנטית ושנונה ואוהבת לבלות,  פרפקציוניסטית ועוד דברים שתגלה בעצמך....". כולם להרכין ראש לדקת דומייה. המבין יבין...

אני לא מציין שום פרט מזהה בגלל שהיא רשמה:"בחורה שקטה שמי שמכיר יודע כי "מים שקטים חודרים עמוק"...". שנתיקלתי בכרטיס הזה בכלל הייתה בהלם. עלמת החן (???) שמה כרטיס, שיסלח לי אלוהים אבל אני חותך את הראש שלי אם זה לא קוקסינל (ולא שיש לי בעייה איתם) אבל להוסיף מילים כמו מים שקטים חודרים עמוק ו"מי שמכיר - יודע". מישהו פה יודע??

אה, שימו לב: זה כרטיס שצריך לתת לו "חביב הקהל":בת 28 מתל אביב שהתעמקות בכרטיס שלה מגלה שהעיסוקה הוא אופנה/דוגמנות/יופי/ספרות (ציטוט) וזאת השורה שלה:"אן הנחתום מעיד על עיסתו." ראשית, זה לא "אן" זה "אין" ודבר שני - חאלאס עם המשפט הזה!!!!!! (על משקל "דבר חלש!!!!!!!!!!!!!!!!")

 

בת 31 מבאר שבע:"חברה שלי טוענת שאני לא מספרת על עצמי טוב אז אני אצטט אותה: "חברה אמיתית, בחורה שמחה, חריפה, אמיתית, נראית טוב מאוד ובקיצור - שווה בדיקה". אחח, איך מהכרטיס הזה עולה ריח של "חברה שלי אמרה וזה בשביל חברה שלי וחברה שלי וחברה שלי". אז אם חברה שלך וחברה שלך, למה חברה שלה לא יוצאת לדייטים במקומך? ושווה לקחת אותך לבדיקה. עצם זה שאת אומרת את זה בצורה (לדעתי האישית) זה יוצר תחושה של "בוא ניקח את האוטון לנסיעת מבחן, טוב - טוב, לא טוב - לא ניקח" אצל בחורה זה "טוב - טוב, לא טוב - מקסימום זיון" שווה בדיקה, לא?

בת 27 מרמת גן:"סוערת. רגועה. רגישה. מרגשת. מפנקת. מתפנקת... בקיצור: אישה.יותר ממה שחשבת.. ואולי לא העזת לבקש? :-)" יצא לה חמוד. לא יותר.

 

בת 29 מתל אביב:"זה החלק הכי מעצבן...ועוד מקציבים פה מינימום מילים,לא פייר!נראית טוב מאוד,מצטערת על השחצנות היתרה...באמת לא נעים אבל....אני מחפשת מלך,לא קל למצוא אותו הוא מסתתר איפשהו,אבל אני אמצא אותו!!!!". אהבתי את הניסוח. משהו עשה לי את זה...

 

בת 24 מתל אביב:"שלום, לא יודעת מה לספר על עצמי ב-25 מילים....תל אביבית חדשה, אקס סטודנטית, חדשה בתחום הדייטים הוירטואליים... אופטימית....". המילה האחרונה גרמה לי לחייך, חכי חכי מותק, תלבשי שכפ"צ...נשיקות.

 

בת 27 מנתניה:"ראש גדול , פה גדול ותחת גדול.אני מאמינה שצריך לקחת את החיים בסבבה ואז הם לוקחים אותך בחזרה ומנסה כל יום אכן לחיות לפי המנטרה הזו. יש ימים שזה מצליח יותר ויש שפחות . אני אוהבת ספרות אומנות ומנסה לחיות חיים יצירתיים ומקוריים בכל תחום.what you see is what you get"...  חחחחחחחחחחחחחח (תחת גדול????) אני בטוח שיש לה ביצים של יען (יש תמונה בכרטיס להוכחה...)

 

בת 29 מתל אביב כתבה:"למדתי ממערכת יחסים קודמת ש...שאומנם חייבים להתפשר בזוגיות כתנאי להצלחה אבל בשום אופן לא להתפשר על הבנאדם!". מסר חכם ונכון, אהבתי.

 

בת 29 מנהריה:"מחפשת מישהו חכם עם הומור עצמי בלתי מבוטל ולא מובטל, גם לא דכאוני (ואם כן, אז על תרופות)".  שורת פתיחה חביבה וקלילה. אחלה!!

 

בת 26 מאשדוד:"ראש על הכתפיים", "רגליים על הקרקע", "יודעת מה היא רוצה"... טוב, זאת לא ממש אני... הרבה יותר מורכבת". מפגרן על השורה הכנה אם כי...מורכבת???

 

וקטנה לפני סיום, פינת המניאק (תופים!!!).

בת 27 מתל אביב (עם תמונה בכרטיס) התחילה ככה:"ניראית מצויין..." פה כבר איבדתי אותה.  תיראי חומד, אני רחוק מלהיות חתיך, אין לי ריבועים ואפילו התחילו לי קמטים במצח אבל...זה שאמא שלך העלתה לך ת`אגו כל יום לפני היציאה שלך לביה"ס/תיכון/צבא/אוניברסיטה, הורידה לך את המראה בחדר וטיפחה בך אהבה עצמית שגובלת בסאדיזם של (אעצור פה....).

 

טוב, קוראיי היקרים, זה מה שהצלחתי ללקט בשבילכם כרגע, עייפות נחתה עליי, כנראה שהמירוץ לזוגיות עדיין גדול, כוחני, מעייף, אז מה? נעצור בצד? לכבות מנועים?...

 

שלכם, הטייס

הכותב הוא טייס במזדה לבנה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 3 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
מציאות מחוייכת
מיל 09.10.09 (23:20)
2.
לא לכבות מנועים
קרן 18.10.09 (13:52)
3.
תשים תמונות שלך מכל הכיוונים ותחכה
אחד שמכיר 03.11.09 (01:41)