מס' צפיות - 202
דירוג ממוצע -
על איגוד העסקים במודיעין
מאת: דרוד אטרי 03/09/09 (15:31)

כיוזם רעיון איגוד העסקים במודיעין, שאמון על ייצוג, קידום ופיתוח העסקים הקטנים והבינוניים בעיר, אני שמח לראות כיצד הוא מתפתח לאיגוד פעיל, חזק ומשפיע  - וזאת לא מעט הודות לשיתוף הפעולה הפנומנאלי של הקהילה העסקית באיזור.

 

 

 

היום כבר לא ניתן להתעלם מהכח העסקי של מודיעין. האיגוד מנסה לקדם את מרחב הפעולה העסקי, אפשרויות פיתוח, קידום הזדמנויות ויצירת תשתית הולמת לפעילות עניפה ללא הגבלות בירוקרטיות.

 

 

 

איגוד העסקים ישמש בית חם למאות העסקים הפרושים ברחבי העיר והאזור, עסקים שיוכלו להתייצב כגוף החזק והגדול באזור, אל מול הרשויות השונות, ולהילחם את מלחמתם של אנשי המסחר והתעשייה בשטח - וגם להצליח.

 

לשם כך, חברי האיגוד מאוגדים במסגרות ענפיות המתמקדות בזיהוי, פיתוח וטיפוח הפעילות בענף תוך יצירת מסגרת רבת השפעה לעוסקים בענפים השונים. הפעילות הענפית מאפשרת מאמץ ממוקד בתחומים המקרינים על פעילותם העסקית של החברים בענף, כמו: ענף המתווכחים, ענף המרכזים המסחריים ועוד...

 

 

 

אולם זה רק מרכיב אחד בפעילותו של האיגוד. יש לציין את השקתה של מכללת תמורות, המכללה לפיתוח אישי ועסקי של האיגוד אשר תשרת את חברי האיגוד בקידום ובמימוש הפוטנציאל הטמון בכל אחד ואחד מאיתנו. שנה מהיווסדה, המכללה הפכה להיות גולת הכותרת בפעילותו הברוכה של האיגוד.

 

במכללה מתקיימת מסגרת הכשרות, הדרכה וליווי מקצועי לחברי האיגוד ולאנשי העסקים במודיעין והסביבה, כמו גם יצירת תשתית רישות (נטוורקינג) רחבה, הנשענת על בסיס אקדמי.

 

 

 

אנו עומדים רק בראשית הדרך, וכבר נפעמים לנוכח המציאות החדשה שיצרנו. האיגוד קיבל חיים משל עצמו, ומתפתח בקצב מסחרר.

 

 

 

קצת קרדיטים:

 

יחזקאל דסקל, מנכ"ל איגוד לשכות המסחר, שהאמין בחזון מרגע היווצרותו, ונרתם במלואו לתהליך קידום האיגוד, כמו גם לחברי לצוות המייסדים, ראשי הקבוצות העסקיות  בעיר, וכל מי שלקח חלק בעשייה הפורה הזאת. וכמובן, אני מודה בשם האיגוד לכולכם, על הענותכם לקריאה שלנו להצטרף לכח המוביל בעיר בכל הקשור לפיתוחה העסקי, הענות אשר מעידה על הפוטנציאל האמיתי הגלום בעיר הנפלאה הזאת, ובתושבים האיכותיים שלה.

 

 

אין לי ספק שאנו ניצבים בפתחה של מהפכה שתוביל לפריצת דרך במגזר העסקי בעיר, מהפכה שהאותות הראשונים שלה כבר ניכרים על פני השטח.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר