מס' צפיות - 191
דירוג ממוצע -
למגר את המיגרנה בשלוש פגישות
מאת: בנתיב הרוח 22/08/09 (16:32)

טיפול במיגרנות

שנים שליבנת סובלת ממיגרנות קשות הגורמות לה סבל רב, לאחר מספר שיחות הגיעה ליבנת לטיפול ניסיון באמצעות ריפוי התחברות מחדש, ללא כל אמונה שהטיפול יכול לעזור ובכלל היתה זו הפעם הראשונה שחוותה טיפול אנרגטי.
במהלך הטיפול חוותה ליבנת תחושות גופניות חזקות, הרגשת חום בגוף, כאב הראש אף התגבר, לחץ ברכות, חוסר חמצן, חוסר אוויר, סחרחורת, לחץ באוזניים ולבסוף אף תשישות.

לאחר הטיפול ובמהלך כמה שעות לאחריו הרגישה מאוד אנרגטית ומלאת מרץ.

במהלך שלושה שבועות לאחר הטיפול, ליבנת לא חוותה אפילו ארוע אחד של מיגרנה, וכיום, חל שיפור משמעותי כאשר תדירות, עוצמה ומשך המיגרנה ירדה בעשרות אחוזים.

מסקנות

ריפוי התחברות מחדש הוא ספקטרום תדרים רב עוצמה אשר מאפשר לגוף לחזור לאיזון באחד עד שלוש פגישות בלבד ודרך החזרה לאיזון לחוות ריפוי מעבר לכל דימיון.

ריפוי התחברות מחדש עובד על כל הרבדים ובינהם הפיזי, הרגשי, המנטאלי והרוחני. מאפשר לנו להיפרד מכאבים, מגבלויות תנועה, מחלות, מחלות כרוניות, מחלות קשות, דפוסי התנהגות ועוד אתגרים רבים הניצבים בחיינו.

כל מה שצריך, זה רצון לעשות משהו למען עצמנו. אין זה משנה כלל אם אנחנו מאמינים או לא בטיפולי הילינג, יש כאן סיכוי אמיתי להיפרד מאתגרים המלווים אותנו לעיתים שנים רבות.

 

ליבנת הגיעה ל"בנתיב הרוח" לטיפול באמצעות ריפוי התחברות מחדש בשתי הזדמנויות שונות.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר