מס' צפיות - 466
דירוג ממוצע -
נוגעת ב-100
מאת: מיכל 26/07/09 (20:20)

לכשיצאה מפתח יביתה לריצת הבוקר ורמת הגולן  נראית מרחוק, היא הרגישה כמו השפן מהחרמון בעוד

         כל ריצת בוקר שכזו נתנה לה תחושה שיצאה מהחושך לאור וזאת בגלל שבטיול האחרון משלחת של ישראלים חיפשה אותה כשאבדה בדרום אמריקה ובעיתונים זעקה הכותרת -הצעירה הגלילית חיה ומתה בקולומביה?

         תוך כדי ריצת הבוקר דשדשו רגליה ביבלית הרבה שכיסתה כמו מרבד את הקרקע אבל הצעירה נהנתה מהבריזה

        והרוח מ-4 כיווני האוויר שליטפה את פניה , היא נתקלה ברצים שבאו מולה ,אותם אנשים שראתה כל בוקר,היו כאלה שרצו עם הכלבים שלהם, סוג של שעת כושר משפחתית, וכשהבחינה באהבה בין האדם לחיה הפנתה את ראשה לעבר הכלבה שרצה בסמוך אליה "כל אחד והברנדי שלו" מלמלה כשהיא מחייכת.

 

          היא נהגה לעצור במהלך הריצה להתרענן ולשתות קפה בקיוסק שעמד באמצע שום מקום, קפה בלוף  קראה לקפה הסמיך והלא מתוק שנהגה לשתות אבל בגלל החינוך המוקדם שקבלה בבית לא העירה לבעל הדוכן מאומה. היא האמינה שהלכה לאיבוד בטיול בגלל העין רעה ששמו לה וחשבה בערגה על הרכב הראשון שהיה לה ועלה באש, סוסיתא אהובתה.

            לא היו לה עכבות לגבי עברה והשטויות שעשתה כל האמצעים היו כשרים מבחינתה לחיות את החיים כפי שהרגישה בליבה, היא הייתה פלרטטנית וחייכה לכל עובר אורח,כך עשתה גם במסעה בחו"ל כשקרצה למלצר שהביא לה את מנת הספגטי והגיב לקריצה שלה בהצביעו על גופו ואומר "מותק זה  לא כלול בלוקש" והיא בכלל חשבה שהוא סובל מאין עונות ולכן מגיב כפי שהגיב.אבל בהיותה מנומסת הנהנה בראשה ואמרה לו "שיא סניור"

 

           במהלך מסעה בחו"ל למדה להתאים את עצמה לאקלים ולאווירה והיו פעמים שהרגישה כי היא פשוט מציגה סטריפטיז על גלגלים כשלבשה מינימום של בגדים,דבר שעזר לה לתפוש טרמפים. בביקורה במקומות קדושים לבני המקום נהגה לעטות בגדים צנועים והרגישה כמו מלאכית צנועה.

           הצעירה הייתה כ"כ טרודה בריצה ובמחשבות ולא שמה לב למכשול שניצב באמצע הדרך והתנגשה בויטרינה בעוצמה

           עוברי אורח עזרו לה לקום והציעו לקחת אותה לבית-חולים, היא סירבה כי ידעהשעליה לשמור מאשפוזה של שפיות שנותרה בה.

           בכלל דעתה על לובשי המדים ה-nypd לא הסתירה ותמיד טענה שהם שותף סודי של הוריה במיוחד אמא קנגורו ולבטח גם אבא. הצעירה הייתה קשורה להוריה וידעה שהם מקווים בליבם שכוכב הגדא המיוחל יגיע ובתם תינשא,אך ידעו שמועמד כזה יעבור מיון בצנרת באופן רציני ולא יהיה סתם הגולם הנבחר, הם הכירו את בתם וכמה חשוב לה להקשר לאחד שידליק בה את צוף התשוקה.

           התחיל להיות חם ולח והצעירה המשיכה בריצה, אספה את רמ"ד אבריה,ניערה מעצמה את המועקה הקלנדרית

           והמשיכה בריצה היא רצתה להיות חטובה ושרירית ותמיד הדהד בראשה המשפט-הזורעים ברינה בדמעה יקצורו

 

           נהג טרקטור שסחב עגלה מלאה פרי חייך לעברה והציע לה טרמפ, כשראתה את הפרי בעגלה מיד חשבה על השירות שלה בקיבוץ ועל השם שהמציאו לעירונית שלא ידעה קטיף מהו טירונית בתפוח הגדול, היא לא נעלבה והחליטה להוכיח להם את הפוך הנחת היסוד  וכל תפוח שתקטוף יהיה הירוק של ימי חמישי המצטיין בקטיף.

            לאחר כמה קילומטרים ישבה תחת עץ לנוח ושוב עלתה בה המחשבה שכמה טוב שלא נותרה בה פוסטראומה המחטיפה כי בקלות יכלה להעלם בנכר ואז לא היו יודעים כי באה אל קירבה וזה היה הקץ. החוטפים הסכימו לשחרר אחד+אחת

ת         תמורת 100 אחוז חמצן וגם ללא מע"מ,אבל עשו מארב לחוטפים והם קבלו שליש ללא חנינה,בכלא את חיברו את ההמנון שלהם בלדה למקלדת ועד מהרה הבינו שזה פלייס אבל לא פייטון וההבטחה של החוקרים והשלטונות הייתה בלוף שחור.

 

            הצעירה שיחקה בענפים שהיו על הרצפה בעודה נחה וידעה נגעה במשהו חשוד וצהוב, היא נרתעה וראתה כי היה זה נשל של נחש שעבר בסביבה , היא נעמדה לקחה שלוק מבקבוק המים    והחלה לחזור לכיוון הבית, תחושתה הייתה קל-כלה והיא הרגישה כי הריצה עושה טוב לגופה, למעשה רק רצתה להחזיר עטרה ליושנה ולהראות שוב כמו בת 18.

נ        

           נושא הגיל והמראה הטרידו אותה ונגמלה החלטה בליבה כשיהיה לה משלים מוזהב  והיא תכנס לרשימת הדד ליסט של בורא עולם היא לא תשאל למה אני? היא תכנס ישירות לחוג אבות הסלון של העולם הבא. ותוכיח כי רנסנס בהשאלה הוא מזור מאוחר ולא צריך לאבד תקווה כי לכולם יש אי-שם אביונה ביקיצה וזה לא בלוף שחור

                   

  

  

      

הכותבת היא רואה,לומדת ורצה לספר לחברה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 3 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אני מקווה שאין מדובר במאמר מסכם ל"ת
יואל 28.07.09 (09:16)
2.
חמוד אהבתי
מייקי 29.07.09 (17:55)
3.
חתיכת היסטוריה בעמוד אחד ל"ת
אבי 29.07.09 (19:08)