מס' צפיות - 528
דירוג ממוצע -
סלע הראייה
מאת: מיכל 12/06/09 (08:01)

"אם הייתי הורג אותה לפני 20 שנה הייתי משתחרר כבר מזמן" דני עמד בסמוך לנירה ולחש לה את המשפט הנורא בשקט, הם נפגשו באקראי ברחוב,מצד אחד נירה שמחה לראות אותו אחרי ככ הרבה שנים שנעדר ומצד שני חששה, הם הכירו כשהייתה ילדה וכעת הייתה עלמת חן אחרי צבא והאיש יפה התואר הפחיד אותה במקצת,בכל-זאת אסיר משוחרר ו...גבר  היא עשתה עצמה ממהרת, התנצלה וברחה.

 

בעיר הקטנה כולם הכירו את כולם, דני הגיע לעיר לעבוד על טרקטור, אי אפשר היה להתעלם מנוכחותו,גבה קומה, עיניים כחולות עמוקות,שיער בלונדיני אסוף בקוקו ורווק. הרבה מבנות המקום כרכרו סביבו אבל הוא הגיע במטרה אחת- לעבוד שעות על גבי שעות על הטרקטור ולרכוש לו טרקטור משלו.

 

הבנייה בעיר הייתה בתנופה והייתה הרבה עבודה ואכן דני לאחר תקופה קצרה ועבודה מסיבית רכש לעצמו כלי משלו.

 

אי אפשר היה שלא לראות את הרומן שנרקם בינו לבין אותה אחת שגם הגיעה לעיר "לעשות כסף", הם היו ניגוד מוחלט במראה,כולם קראו לה אינדיאנית בשל שיערה השחור הארוך וצבע עורה,היא הייתה הולכת בשמלות קצרות ויחפה כנערת טבע.

 

הזוג התחחתן במסיבה גדולה ומעוררת תקוות והיה נראה כי יצאו לדרך חדשה,לבנות בית בישראל, נולד להם הבן הבכור לשמחתו של דני שהמשיך לעשות חי בעבודות עפר ואף הקים חברה משלו, אבל דבר אחד הוא לא הבין, הוא לא שם לב לנורה האדומה שהבהבה, אשתו האינדיאנית הייתה קנאת והייתה עושה לו סצנות בכל מקום אפשרי,לא עניין אותה המיקום או מי עמד בסמוך.

כל העיר כבר הכירה את ההצגות שעשתה לו האינדאנית וכמובן היה נושא לרכילות.

 

עם לידת הילד השלישי התברר כי הילד נולד עם "פיגור מוח", דני לא חסך כספים ע"מ לתת לילד עם הצרכים המיוחדים כל טיפול אפשרי,אבל  הילדים נראו מוזנחים ועובדת סוציאלית נתבקשה לבקר בביתם ולשוחח עם ההורים, זה לא היה פשוט כי הכ ידעו שמצבם הכלכלי מעולה אבל הגננת ומבית הספר התלוננו שהילדים סובלים מהזנחה קשה, לאחר בדיקה בביתם שנראה מלוכלך ומוזנח ניסתה העובדת הסוציאלית לדבר עם דני אבל הוא הגן על אשתו והעדיף להתעלם.

 

יום אחד כשהאם הלכה עם ילדיה לים טבע הילד הנכה, היו שמועות שהיא "נתנה" לו לטבוע כי היה עול עליה והגביל אותה מלחיות כמו ציפור דרור.

היא הייתה "חומר" נהדר לרכילות וסיפרו עליה סיפורים ללא הרף, היא הייתה די בולטת וקולנית לעומת דני השקט והמופנם, חבריו של דני כעסו עליו ואחד מהם ניסה לשכנע אותו להתגרש ממנה, היא לא בדיוק קבלה את הבשורה בשמחה וזרקה עליו חפצים עד שנפגע ונחבל.

ערב אחד ישב דני עם חבר בביתו ושוחחו והיא נכנסה,קצת שתויה והחלה להכות את דני, החבר שלא יכל לעמוד מנגד ולשתוק פשוט קם ודחף אותה בחוזקה, היא נפלה וראשה נחבט בשולחן והיא לא התעוררה.

החבר שיכנע את דני כי זה קרה בטעות אבל בכדי שלא יאשימו אותם הציע לקחת אותה להרים, דני היה מבוהל מכל  הסצנה והסכים והם העמיסו את גופתה לתוך מכוניתה, כשהגעו להרים ירד החבר, הניח אותה ברכבה הצית את הרכב ודרדר אותו לתהום והם חזרו לעיר.

 

הרכב אומנם התדרדר שהוא עולה בלהבות אבל סלע שעמד בדרך בלם את האוטו והשריפה כבתה מעצמה וכך רכב מזדמן שחלף במקום הבחין בעשן והזעיק את המשטרה.

 

דני קיבל 10 שנות מאסר על השתתפותו ברצח וחברו קיבל 15 שנות מאסר.

הכותבת היא רואה,לומדת ורצה לספר לחברה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 6 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
סיפור
מייקי 13.06.09 (20:38)
2.
טרגדיה.. וליבי לילדים שבגרו ללא הורים ל"ת
יואל 14.06.09 (07:46)
3.
מצמרר
אבי 16.06.09 (16:23)
4.
חלק מפאזל
דודו 18.06.09 (21:03)
5.
טרגדיה
סטיב 28.06.09 (18:04)
6.
מותח ומסקרן
מישהי 05.10.09 (22:10)