מס' צפיות - 1363
דירוג ממוצע -
100 אחוז חמצן
מאת: מיכל 08/05/09 (21:56)

דינה העבירה את אצבעותיה בשיערה של הלקוחה בפינת החפיפה, הילא לא שמה לב שהיא חופפת לה חזק' מדי עד אשר הלקוחה פלטה "דינה מה קורה כפרה את חופפת לי או מכבסת לי את השיער?"

 

דינה נסוגה לאחרוה והתנצלה "תביני הראש שלי מלא דאגות " היא אמרה אבל מיד השתתקה, לכי שתפי לקוחה שמגיעה כל שבוע וחושבת שהכל נוצץ כי היא נמאצ בסערה רגשית כבר שבוע, היא הכירה גבר בסוכנות שמוכרת את כל מוצרי השיער ומאז חשה כי הקרקע נשמטה תחת רגליה.

הוא כבש אותה במבט כשנכנסה לרכוש את קנייתה השבועית למספרה, הביט ישר לתוך עיניה וכמו והעביר בה זרם חשמלי, דינה הסמיקה ועברה לשורת מוצרים בכדי שלא תתקל ו שוב אבל הוא עמד ליד הקופה והושיט לה כוס קפה מבלי לומר לה מילה,היא ה ייתה כמהופנטת וניסתה להתבדח " אחלה שירות,כולל קפה מה עוד הפרס היום?", הגבר היישיר אליה מבט "את יחידה שמקבלת כזה שירות", דינה ניסתה עוד להתבדח אבל הבינה מהר מאוד שהיא יורה לאוויר שטויות של נערה מצתבגרת והעדיפה להיות עניינית,לשלם ולברוח משם וכך עשתה.

 

בעודה משחזרת את מה שקרה מאז, היא עבדה כרובוט על שיערה של הלקוחה, ההיא פטפטה ופטפטה ודינה רק עשתה את עצמה כמאזינה.

היא רצה לסוכנות, הקפידה להתלבש יפה, להתיז מהבושם האהוב עליה ולהכנס לסוכנות באדישות מופגנת, אבל ברגע שראתה כי הוא מביט בה ועוקב אחרי תנועותיה היא חשה בחולשה.

כך עברו להם כמה שבועות והם החלו להפגש בחשאי,שנייהם היו נשואים אבלדינה ריחפה מזמן לא חשה תחושה שכזו, מזמן לא הרגישה נשית כל-כך והיא זרחה.

 

דלת המספרה נפתחה ובדלת עמדה חיילת שהייתה לקוחה במספרה מאז הייתה נערה צעירה, הן התחבקו, דינה מאוד אהבה את הנערה היפה שתמיד חייכה ושיתפה את דינה בסודותיה כאילו והיו קרובות משפחה.

הטיפול בשערה של החיילת עבר בצחקוקים ,כך אהבה דינה לעבוד, עם חוג לקוחות שנתן לה תחושה טובה והזמן עבר מהר והקל על יום עבודה ארוך.

 

לאחר תקופה ולקראת החג כשהמפרה הייתה עמוסה נכנסה יום אחד החיילת, לפי הבעת פניה הבינה דינה שמשהו אינו רגיל ומשהו מציק לנערה החביבה עליה, היא ניגשה וחיבקה אותה כתמיד ולחשה לה "מה קרה בובה? ספרי לי אולי אוכל לעזור", החיילת שמה את ראשה על כתפה של דינה ולחשה לה "אל תשאלי, תפסתי את אבא בוגד באמא",  "יו,מסכנה שלי אל תקחי את זה קשה אולי זה יסתדר,אולי זה סתם נדמה לך".

הנהנה הצעירה בראשה "לא ולא אני בטוחה ולכן שכרתי חוקר פרטי שיעקוב אחריו והוא אמור להגיע נה להביא לי את התמונות,בכוונה קבעתי איתו פה כי חוץ ממך איני מכירה כאן אף אחד".

 

דינה הושיטה לה כוס קפה והן ישבו בצד כשהדלת נפתחה ,בדלת עמד גבר לבוש ז'קט ג'ינס מרושל, הנערה ניגשה אליו הושיטה לו מעטפה, החליפה איתו מספר מילים ולקחה ממנו מעטפה חומה גדולה והוא הלך.

היא חזרה לכיוונה של דינה ובידיים רועדות אמרה לה "אין לי אומץ, תפתחי את את המעטפה ראשונה ותגידי לי אם באמ הוא נכנס לבית המלון עם אישה אחרת"

 

דינה לא הרגישה כל-כך בנוח אך למראה פניה העצובים של הצעירה הושיטה את ידה לקחה את המעטפה החומה וקרעה אותה, הא הכנסה את היד ושלפה חבילת תמונות, סובבה  אותן לעברה בכדי שהצעירה לא תביט הסתכלה בהן והתעלפה.....

הכותבת היא רואה,לומדת ורצה לספר לחברה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 9 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
תאונות מתרחשות...אין מה לעשות..
יואל 10.05.09 (10:58)
2.
סוף ידוע..אבל בכל זאת...
ענן בשלכת 11.05.09 (04:01)
3.
מיים גנובים יימתקו???????? ל"ת
סיגל 11.05.09 (07:36)
4.
תצירכה להחליף מקלדת>>>
zvidoc 11.05.09 (17:37)
5.
גם אני נתפסתי על ידי אשתי...
רומח זקור 12.05.09 (12:39)
6.
ספור יפה
אבי 12.05.09 (16:13)
7.
100% חמצן תרתי משמע...
הגיגית 14.05.09 (14:57)
8.
היה, הווה, ויהיה אלו החיים ל"ת
זאת אני 16.05.09 (13:44)
9.
מתנדב להיות הגנן ולגדל ל"ת
דןדן 19.05.09 (14:05)