מס' צפיות - 511
דירוג ממוצע -
שלוק
מאת: מיכל 13/02/09 (20:48)

אדית ירדה בשקט מהמיטה, הלכה על קצות האצבעות כשידיה נוגעות בקירות החדר וזאת מבלי להדליק אור והתקדמה לעבר הסלון, היא הוציאה את המכשיר טלפון הנייד שלה שהאיר במעט ופתחה את הבר העמוס משקאות, בשקט הוציאה את הבקבוק האהוב עליה,סובבה את הפקק וגמאה ישירות מהבקבוק, היא אהבה את התחושה החמימה של המשקה, היא חשה כי כל גופה מוריד כאילו הילוך ותחושה של הנאה אפפה אותה.

 

וכך מדי פעם ולפעמים גם לעיתים קרובות לגמה ישירות מהבקבוק, כך שיפרה את מצב רוחה, את יחסה לבני הבית ושיננה לעצמה ללא הרף כי אם טוב לה-טוב להם. בארועים משפחתיים תמיד חמקה לבר העמוס והזמינה  לעצמה כוסית וודקה או וויסקי והיסוותה זאת בתוספת של משקה קל, כך שאף אחד לא חשד בה.

 

יום אחד בעלה ביקש לשוחח איתה, היא לא חשדה בכלום התיישבה מולו וחיכתה למוצא פיו " תגידי אדית הכל בסדר?" היא השתוממה "בטח הכל בסדר גמור למה אתה פתאום שואל", בעלה הניח את ידו על ברכה "חמודה אני יודע שאת שותה, את לא מבינה איזה נזק את גורמת לעצמך ולבריאות שלך".

 

אדית הייתה המומה והגיבה מהר "מה פתאום בעיית שתיה?אני שותה סתם להנאתי מדי פעם" בעלה התרומם פתח את הדלת של הבר שבמזנון והחל להוציא את הבקבוקים שלמרבית הפתעתה היו כמעט ריקים, היא לא שמה לב לעובדה שההכמות מצטמצמת, הופס תפשו אותה על חם!!!!

 

זהו אדית אני מרוקן את כל האלכוהול מהבית ואני מבקש שתלכי ליעוץ, את אשה בשנות החמישים לחייה ואני לא מוכן להשאר אלמן צעיר גם.

 

אדית החליטה שהיא מהר שהיא יכולה לסיים את השיחה זה להסכים איתו ולומר שתשתף פעולה כשבליבה ידעה שהיא לא תפסיק לשתות וכך היה, היא בדתה של סוג של טיפול ע"מ לרצות את בעלה וחשבה שהעניין ירד מפרק חייהם המשותפים.

יום אחד  בעלה גילה בקבוק במגירת הלבנים של אדית וכעס על חוסר אחריותה ועל כך שאינה שומרת על בריאותה והיה ריב גדול בבית כשאדית מבקשת ממנ ו לא להתערב יותר כי זו בעיה שלה.

 

בחזרתה מיום עבודה ראתה התקהלות ליד ביתה,היא שאלה את אחד האנשים שהתקהלו שם מה קרה והוא אמר "מ סכן כ"כ צעיר וכבר מת מהתקף לב" היא התקדמה דחפה את האנשים וראתה את הפרמדקים מנסים להחיות את בעלה.....

הכותבת היא רואה,לומדת ורצה לספר לחברה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 3 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
על זה נאמר ב אידיש
אבי 13.02.09 (23:41)
2.
עצוב מאד... ל"ת
יואל 15.02.09 (07:37)
3.
עצוב ומציאותי ל"ת
זאת אני 19.02.09 (17:18)