מס' צפיות - 521
דירוג ממוצע -
האמצעים הכשרים
מאת: מיכל 06/02/09 (21:46)

בואי למיטה יפתי, כבר מזמן לא השתעשנו קצת אמר שלומי לרעיתו יפה וניסה להקימה מהספה בה ישבה ערב ערב והביטה בטלויזיה,

 

די, שלומי יש לי עוד לגהץ ואיני יכולה לדחות את זה.

 

שלומי לקח נשימה ארוכה והעדיף לא לענות, הוא חש שאין לו כבר מילים, הוא חש שאיבד את הקסם אצל רעיתו מזה עשרים שנה והלך למיטה לבד.

 

זו הייתה סצנה שחזרה על עצמה ולא פעם עצר וניסה להבין את סדר העדיפות של אשתו, הוא אהב אותה כרעיה כאם ילדיו אבל כל מה שהיה קשור בו כנראה היה בעדיפות אחרונה.

 

יפה הייתה אישה פעלתנית הן במקום עבודתה,הן בקרב משפחתה ששם תמיד התנדבה לאפות ולעשות בייבי סיטר, אהבה מוזיקה קלאסית והלכה לקונצרטים  ותמיד הייתה בפעילות,אבל כל מה שהיה קשור לבעלה היה נדחק הצידה, שלומי לא הצליח לדובב אותה ולהבין מה הסיבה האמיתית, הוא היה לבוש ללא רבב,בגדיו תמיד מגוהצים ואת המחמ אות היא קטפה.

 

מי שהיה מביט מהצד יכל לראות משפחה "מושלמת"  כמו שכתוב בספרים ורואים בסרטים, אבל אף אחד לא ידע את האמת, את חוסר הסיפוק של שלומי שהיה בשיא אונו, או להבין מה מתחולל בראשה של יפה.

 

יום אחד לקחה יפה את התיק והמפתחות והודיעה שיוצאת לסידורים, בדרכה לדלת עוד אמרה לשלומי שלא ישכח לחכות לילדים לצהרים.

 

שלומי החליט להפתיע את בני הבית ולהכין ארוחת צהרים,ניגש למטבח והחל בהכנות, תוך כדי הבין שחסר לו תבלין שמאוד אהב לשים בצלי המפורסם שלו והחליט לבקש מהשכנה, ירד במדרגות ונקש על דלתה של השכנה החביבה שהתאלמנה לפני כמה שנים מבעלה, לאחר כמה דקות בהם דפק בדלת כי שמע מוזיקה בוקעת מבעד לדלת והבין שהיא בבית, הדלת נפתחה והשכנה בחלוק ממשי אדום ושיער פרוע פתחה לו את הדלת. "תגידי אולי יש לך בקבוק טריאקי מיותר,אני עושה הפתעה ליפה ולילדים וחסר לי,אחזיר לך כשאעשה קניות"

 

כן, חכה רגע אני מביאה לך והיא זזה מהדלת, לפתע שלומי קלט את התיק של יפה על השידה שבכניסה,פתח את הדלת ונכנס פנימה,כל הבית היה באפלולית,מוזיקה רועשת ומשהו הוליך אותו לחדר השינה של השכנה החביבה והוא פתח את הדלת  שלא הייתה סגורה.

 

יפה הייתה שרועה על המיטה על גבה,ידיה היו כבולות באזיקים מפרווה, היא הייתה עירומה, עיניה היו מכוסות במין מסיכת עיניים מעור,שלומי קיבל הלם.

 

הוא שמע את נשימותיה של השכנה מאחוריו, שהבינה שהוא גילה את הסוד של אשתו, יפה לא הייתה מודעת לסצנה שהתרחשה בחדר, שלומי הביט בשכנה,היא בו ולאחר מספר דקות הוא פשט את בגדיו ונשכב ליד יפה והחל לגעת בה כשהשכנה מצטרפת אלייהם למיטה. 

הכותבת היא רואה,לומדת ורצה לספר לחברה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 6 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אין ספק בחור מלא תושיה :) ל"ת
זאת אני 07.02.09 (14:37)
2.
אז זה העיניין? :))
zvidoc 08.02.09 (08:22)
3.
יש לזה קשר לענן העשן מעל גוש דן????:):): ל"ת
יונק דבש 08.02.09 (12:36)
4.
סיפור יפה
מייקי 08.02.09 (19:26)
5.
מזינה כותרת
צפורה 09.02.09 (14:40)
6.
מה הענין??
ע 17.08.09 (14:33)