מס' צפיות - 545
דירוג ממוצע -
מכתב למדינת ישראל
מאת: שני 20/01/09 (00:03)

מדינה יקרה.

 

רק בת 60 כל כך צעירה... אני מסתכלת עליך היום ולא מאמינה. לא ככה חשבתי שכך תראי אחרי 60 שנה

בחלומות הכי פרועים שלי לא ראיתי אותך ככה מוותרת בקלות על בניך... תמיד חונכנו וחינכנו את ילדנו שבמדינת ישראל יש חשיבות לחיי אדם. אבל מסתבר שדיבורים לחוד ומעשים לחוד. כבר כמעט 3 שנים נמצא גלעד שליט בשבי החמאס וההרגשה היא שאנחנו לא עושים כלום בשביל לגאול אותו מהסיוט הארוך והארור הזה..

 

חייל שלך אמר פעם:"אם אנחנו לא נעשה בשבילנו אף אחד לא יעשה לנו.." יפה זכרת נכון זה היה יוני נתניהו לפני המבצע הזה ששלחת אותו להחזיר יהודים הביתה. מה את כבר לא מאמינה בזה?!? אחרת איך את מסבירה את זה שהממשלה שלך נכנסה לתוך עזה על מנת להפסיק את הירי על הדרום קיפלה את זנבה אחרי שלושה שבועות של מבצע שבו ידינו הייתה על העליונה בלי גלעד ובלי איזכור שלו בכלל?!?

 

אז יכול להיות שאת מחפשת להתייפיף בעיניי אחרים כדי לרכוש לך חברים אבל על חשבון בניך?! לפני שהעולם מתסתכל עליך, תסתכלי על עצמך את באמת שלמה עם עצמך בידיעה שהוא היה שם כדי להגן עליך ואת לא עושה הכל כדי להחזיר אותו והוריו ולמשפחתו. זה המסר שאת רוצה להעביר לדור הצעיר שגם ככה אחוז הגיוס והמוטיבציה שלו לא בשמיים כי ככה זה לא ממש עוזר.. אז כדי שתיקחי את עצמך בידיים ותכניסי קצת הגיון בממשלה שלך. ותחזירי לבניך את הגאווה של להיות יהודי במדינת ישראל מדינה ששמה את חיי בניה לפני הכל...

                                          

מאמינה שעוד תחזרי לעצמך... 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
וואו זה ממש נכון!!!
לימור 21.01.09 (23:00)