מס' צפיות - 704
דירוג ממוצע -
סיפור הזוי
מאת: נעמי מ 24/11/08 (14:37)

איש המוסד מכור לאהבה

  

אני מאהב רומנטי כותב שירים מנגן סקסופון רוכב אופנועים ניסע יחד לטיולים ובאותה נשימה מבקש שאצטרף לנסיעה בואי לפריז וממשיך מנסה להרשים רוצה שאאמין, יצאתי עם דוגמנית ידועה וחיבור לא היה. משתוממת מפליאה מה פשר החיפזון לכבוש לב אישה הרי מאום לא קרה. ואני משתפת במקצת בד בבד מקשיבה למילותיו. מילות אהבה מפזר באוויר על כל משפט שאמרתי מוקסם מקולי וסיפורי. את מדהימה מקסימה אוהב אותך נשבע. אוהב את קולך יופייך מבטך שיערך האמיני לי מגיע לך מאהב.

 

נבוכה מצחקקת אומרת תודה מוזר ונעים מרגישה מחוזרת מתחילה.

 

ערב חג הבית מואר ממהרת לסיים מאוחר. תוך  כדי שולחת תמונה ומקבלת הודעה אוהב אותך את מדהימה. נדהמת לא מבינה נזכרת בשיחה בקולו המשכנע בשטף דיבורו ממתינה לשיחתו. פתאום,  שיר אהבה ראשון בסדרה קוראת בשקיקה משתפת חברה מופתעת עוד יותר, התנהגות מוזרה. לא הגיוני לא מציאותי מחשבותיי רצות לא רוצה להתבדות. מתקשרת מאריכה מתחקרת מקשיבה מגלה איש מעניין תפקידו בטחוני לא יכול לספר, ביתו על חוף הים במקום בו גרים עשירי העם בזמנו הפנוי תחביבי אתגר ושוב מציין שמה של דוגמנית על, חבריו מפורסמים וחייו עשירים.

 

לא חסר לי דבר מצהיר בקול רם רוצה רק לתת אהבה נשבע.

 

מפליגה בדמיונות על אביר החלומות משוטטים יחדיו ברחובות פותחת חלון משקיפה על חוף ים מאזינה לנגינתו מתעטפת בחיקו.

 

 מתעשתת ומפצירה זה לא שפוי לא מאמינה איך יכול להגיד מילות אהבה ועוד כלום לא קרה. תאמיני שמגיע לך בקול תקיף היפתחי לאהבה ותהיי איתי מלכה. את אישה מדהימה אוהב אותך ושוב נבוכה, תוהה כיצד אל חיי נכנס כמו רוח סערה, לחשוב בהגיון איני מצליחה. אולי יהיה זה האיש איתו אחלוק רגעי קסם חדשים אולי אפליג איתו למרחקים.

 

משקימה קום לקול הודעה בוקר טוב אהובתי שיהיה בוקר נפלא. ממתינה לשיחה ובינתיים מקבלת עוד שיר אהבה איזה מלים איזו עצמה שגרת חיי הפכה נעימה.

 

מתייעצת משתפת ומחליטה חיזור גורלי כאילו היה. הזר מתקשר רוצה להגיע מהר עוד הערב הוא אומר ואני תוקפת מרגישה קצת מאויימת לא מתאים לי קצב הסחרור לא מאמינה לסיפור ומוסיפה, אולי נאיבית במקצת מבקשת להוריד פרופיל ומיד.

נשבע אני נעלם לא אפגע בך לעולם, תאמיני שאת ראויה לקבל סוף סוף אהבה. דוחה הפגישה וכותבת המשך לשיחה "הלוואי שתמצא חן בעיניי, רוצה להאמין שהכל נכון רוצה לסמוך שהעולם בדיוק כמו שאני חושבת נאיבית במקצת וטוב לי כך זו אני ואיני רוצה להשתנות, ספק ילדה ספק אישה" מייחלת לעצמי להגשים חלומי.  

 

תחושת ריחוף נפלאה המחזר אינו מוותר, מנסה בכל דרך את ליבי לכבוש.

 

ושוב שיר נוסף מילות אהבה והתרגשות עצומה. שיחה נוספת והודעה עוד שיר נשלח ואני מתחילה משתפת הסביבה. עדין לא מאמינה נוהגת בבדיחות על כל ההשתלשלות . הפכתי מכורה, מכורה להודעה אם לא נשלחה. חגיגה שלמה כל שיחה על מחזר אולטימטיבי שרוצה בסך הכל להעניק לי אהבה.

 

ולמחרת, מבקשת עזרה פוחדת להיפגע לא מצליחה להירגע משוכנעת כי תעתוע היה. בדיקה מעלה כי שיריו מקוריים, מנסה להישאר שפויה נרגעת ושוב תוהה האם כל כך פשוט לקבל אהבה? כך ללא סיבה? זה כל כך נפלא. מתפללת מבקשת בסתר ליבי רוצה שיהיה זה הגבר שלי הגבר שביקשתי עוד בטרם נפרדתי מאישי. נוסעת לחפשה נפתחת לשמחה חווה את היופי שבחיים בריקודים וצוחקים. פתאום אין בושה פשוט שחרור מופלא עוד שיחה והודעה בקוצר רוח להם ממתינה וכאשר מגיעים התרוממות רוח שאין לה תיאור במלים צוהלת משמחה על מאהב מכור לאהבה.

 

מתהלכת מחפשת מצפה לעוד שיר אהבה והנה הפתעה לא אחד ולא שניים ברצף קורא במתק שפתיים איזה מילים איזו עצמה התחלתי להזיל דמעה רוצה לראות את האיש, מחזר ללא תקנה. עד עכשיו הכל היה בשליטה ולפתע נראה כאילו התאהבתי, פשוט שחררתי ואפשרתי לעצמי לחוות הפרפרים גם אם יהיו זמניים.

 

חסרת מנוחה חוזרת מנסיעה מותשת עייפה ובכל זאת מתקשרת קובעת פגישה היום אני רוצה יותר לא מחכה. אני רחוק מוכרח לבוא לראות עוזב הכל בשבילך אסע מרחקים מוכרח לראותך ולחבקך.  נכנסת לג'יפ האדום דוהרת בגשם למפגש אליו הגענו יחדיו. מחנים צמודים יוצאים בודקים צוחקים קמעה מתחבקים ומחליטים כאן במגרש החנייה נשארים. חולצתו פתוחה מרושלת בוחנת גופו תנועות ידיו מקשיבה למילותיו איש מוזר  אחוז תזזית משתף בשקיקה כיצד השאיר בשטח פלוגה שלמה.. לופט ידי בתוך ידיו מחבק מנשק ללא הפסק רועד רוצה לחבק ואני נבוכה נרתעת בטענה בודקת אם רוצה.

 

את כל כך יפה מושלמת כל כך אפגע בעצמי ולא אפגע בך. מספר סיפורים הזויים אני בהלם מנסה להבין. תגידי משהו נו תגידי מרים גבה קמעה במבט ילדותי משתוקק לתשובה איזו תשובה שואלת, תחליטי אם רוצה. לא יודעת אם מעוניינת כרגע אני בודקת אולי עוד פגישה אני  עונה ומבקשת תעודה מזהה או רשיון נהיגה. מחפש בכיסים מצטדק במלים מהשטח הגעתי הכל שם השארתי. ובדרך חזרה לאחר הפגישה מתקשר ומשתף כי הופתע ומתוקף תפקידו אינו יכול לספר ובכל זאת חושף בגדול אני איש מוסד ומבטיח אוכיח לך.

 

אני לא מאמינה בשוק מהחשיפה הופכת הכל להומור מתגלגלת עם מכריי על מחזר הזוי שנכנס אל חיי.

 

לפתע זיק של מחשבה. קופצת למחשב בודקת שיריו הנה הצלחתי במשימה נפתרה התעלומה. קבלתי הוכחה לשפיותי האיש שקרן אמיתי. פוחדת חושבת ומחליטה כותבת לו מכתב פרידה באמת מודה לך על החיזור המופלא אך איני יכולה לחיות את חייך המורכבים, אישה פשוטה חיה חיי שגרה.

 

רגע לפני שראה התקשר ושאל אם לחיות איתו אני רוצה. סיימתי בנימה חברית ובקשתי שיקרא את אשר כתבתי ובתגובה, עוד שירי אהבה אשר מילותיהם תחינה להסכים לקבל אותו חזרה.

 

ואז.. שקט. אין תגובה, אין צלצול  ואין הודעה.

 

ואני, מחייכת צוחקת  עד עכשיו למרות שעבר זמן  רב, עדין לא התגלה לי מאיזה מוסד.

 

נעמי מ. 11/08

כל הזכויות שמורות לנעמי מ.

הכותבת היא מפיקת אירועים בזמנה הפנוי כותבת סיפורים עסיסיים

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
ברוכה הבאה
מיכל 25.11.08 (13:09)