מס' צפיות - 874
דירוג ממוצע -
מיון בצנרת
מאת: מיכל 19/11/08 (12:17)

"המסדר יעבור לדום לקבלת המיקרוב הראשי-עמוד דום" צעק הרס"ר למיקרובים הטירונים שהגיעו לבסיס ההדרכה המיון והסיווג, המסדר עבר לדום, מה שאיחד את כולם היה צבע המדים הורוד והבעת ההלם מהמעמד, היו מיקרובים גבוהים,נמוכים,שמנים רזים,אבל רק המבנה הפיזי היה אחר פנייהם היו כמסיכה רק לאחר קבלת המשימה והמיון כל אחד יקבל הבעה מתאימה למקום אליו יסווג.

 

המיקרוב הראשי הגיע לבוש כולו בצבע לבן,נעמד ברגליים מפושקות מול המסדר,הביט בהם בזלזול מה מגבוה.

"טירונים בוקר טוב, הגעתם לפה לממש  ולהצדיק את קיומכם ואנחנו נבחן את היכולות שלכם ונחליט לאן לשלוח אתכם למקום שיתאים לאופי שלכם"

 

המיקרובים עברו טירונות קשה, החלק הקשה  במיוחד היה לטפס בצנרת עקלקלה ומלאה בצבע אדום,כל כשלון להגיע למטרה המיקרוב היה מקבל כרטיס צהוב, מי שאסף 3 כרטיסים נשלח ל"תא מיחזור" ןלעולם לא שב.

אחרי תקופה אפשר היה כבר להבחין בשוני בינייהם,היו כאלה שהפגינו אתלטיות,נחישות, היו כאלה שהתעקשו לאחר כשלון וניסו שנית,היו האגואיסטים שלא התחשבו בחברייהם ויצרו מעין בועה סביבם,היו הטובים והיו הרעים,היו החכמים והיו הטיפשים.

 

סוף הטירונות התקרב ובא והמתח הלך וגבר,לפני המסדר היה אפשר להבחין בערימת תרמילים ארוזים המונחת בפינה והיום הגיע...

 

שוב נעמד המיקרוב הראשי והפעם החזיק נייר בידיו וממנו החל להקריא:

מיקרובים יקרים מי שאקרא בשמו יצעד צעד אחד קדימה,יקבל את התרמיל ויצא לדרך,עלייכם לדעת כי בעתיד תפגשו אבל מרגע יציאתכם את בסיס ההדרכה לא תזכרו מאומה ועולם חדש שמתאים לכם יתגלה בפנייכם.

 

המיקרוב הצביע על המיקרוב הראשון-אתה הולך היישר לרגש האדם וכאופייך תהייה לך השפעה על רגישותו של האדם, המיקרוב צעד קדימה פניו לפתע קבלו ארשת רכה, עיניו נעשו כחולות כצבע הים,הרים את התרמיל נעמד מול העורק הראשי ונעלם.

 

המיקרוב הצביע על השני- אתה מקבל את תא ההומור  ומכיוון שההומור שלך היה ציני ולגלגני כך יהיה האדם אליו אתה מופנה, המיקרוב לא היה מודע אפילו להבעת הזלזול שקיבל בפניו,לקח את התרמיל נעמד מול העורק הראשי ו..נעלם.

 

המיקרוב הצביע על השלישי-אתה מקבל את אופי האדם,אופי שבא לידי ביטוי פה במחנה,אופי של מצבי רוח משתנים והכל תלוי בטיפוס שלך בצנרת הורידים ולאן תגיע כך יהיה האדם, המיקרוב נשאר עם הבעה אטומה,לקח את התרמיל ניגש לעורק הראשי ו..נעלם.

 

המיקרוב הצביע על הרביעי- אתה תהייה אחראי על תבונת האדם וגם אתה לא תדע כמה חכם או טיפש יהיה האדם עד שתגיע לתא של מנת המישכל, גבה אחת התרוממה בפליאה,השניה נותרה במקומה וכאילו סימן שאלה התלבש לו על פניו,ניגש לקח את התרמיל,נעמד מול העורק הראשי ו...נעלם.

 

המיקרוב הצביע על החמישי- אתה אחראי על  מצבו הרפואי של האדם, אם תדע לחנך אותו לשמור על בריאותו,לשמור עליו מפני הגנטיקה וכל המיקרובים הרעים יהיה בריא ואם לאו אתה מודע לתוצאות, פניו של המיקרוב זרחו אבל בקושי הלך לערימת התרמילים,לקח תרמיל ,נעמד מול העורק הראשי...ונעלם.

 

במחשבה של יום חול וזמן פנוי זו גם אפשרות לא??.

הכותבת היא רואה,לומדת ורצה לספר לחברה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 10 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
ברבו
דן ולא חסכן 19.11.08 (21:17)
2.
חחח רעיון מקסים ל"ת
זאת אני 19.11.08 (22:19)
3.
רק וישארו רחוק ממני:)) ל"ת
zvidoc 19.11.08 (23:07)
4.
לצבי-דוק
מיכל 19.11.08 (23:10)
5.
חחח רעיון מקסים ל"ת
רונית 20.11.08 (00:29)
6.
תודה על ההבהרה:))))
zvidoc 20.11.08 (08:16)
7.
כובשי היעד...
הגיגית 20.11.08 (11:20)
8.
מאיפה צצו המקרובים האלה?
דליה 20.11.08 (16:47)
9.
מעולה
אלפונסו 21.11.08 (20:58)
10.
את רצינית...!
קרנונה 25.11.08 (10:40)