מס' צפיות - 915
דירוג ממוצע -
סיפורי מיכל - הצורך בחופש התגובה
מאת: zvidoc 15/09/08 (21:56)

אני משתדל לקרוא כמעט באופן קבוע את סיפוריה של מיכל, אישית, מוצא אני הרבה עניין בצורת כתיבתה , בחירת הנושאים הנוגעים לכל אחד ואחד מאיתנו, אולם הדבר הכי חשוב בעיני , זה עצם העובדה כי היא מצליחה לעורר עניין אצל הרבה קוראים וכמו כן למשוך אש ולקבל תגובות, לעיתים מאד חיוביות ולעיתים ביקורתיות עד קשות.

 

עצם העובדה כי מיכל מצליחה לעורר את קוראיה לתגובה, זה מעבר להצלחה כאשר מדובר ברמת התיקשור על גבי אתר פרשן אשר בדרך כלל הקוראים בו נשארים אדישים לרוב הנושאים  ואינם מביעים רצון להיכנס לדיון גם כאשר מאמר זה או אחר  מכוון עצמו לדיון.

 

באשר לתגובות אותם מקבלת מיכל , הם לעיתים קרובות חמות , אך כאשר נכנס כותב ו"מעיז" להשחיל ביקורת , מיד נכנסים להתדיינות , על מנת להישאר מנומס, אשר חושפת רגשות ויצרים שונים ומשונים. מעין תחרות למי יש את המילה האחרונה.

 

העלאת תגובה על מאמר, ויהיה זה על מאמרים בפרשן או בכל אתר עיתונאי או של דעות ואו בלוגוס למיניהם, זה יופי של כלי התבטאות אשר יש לנצלו כעוד מיתרונות האינטרנט וחופש הדיבור. נשאר הרמה בה ויכוח או התדיינות מתנהלת.

 

עשיתי בעבר תחקיר בנושא לצורך לימודים ואשר גיליתי לא הלהיב אותי במיוחד וזאת בייחוד באשר לרמת הדיבור, אך נשאר כי עצם האפשרות להתבטא חייבת להתקיים. לעומת זאת , רצוי באתרים מסוימים כי moderator -אחראי - ייקח, כמו בפורומים מסוימים, את המושכות של שמירת הרמה לפי דרישות האתר.

 

נחזור לסיפורי מיכל ולאתר פרשן, הרצון לראות יותר קוראים וכותבים משתתפים בדיאלוג קבוע ומתמשך לגבי הנאמר על גבי דפי האתר, ייטיבו עם האתר ויעודדו אחרים להצטרף לשותפות הכתיבה בו. אין ספק כי את הצורך הראשוני של הכותבים האתר ממלא ונאמנה, לכתוב את אשר הם אוהבים להתבטא בו, ספורט, פוליטיקה, תרבות ועוד.

 

פרנסי האתר הרימו מדור לכתיבה של כותבים עם רעיון לנושאים "מוכתבים". חבל כי העשייה במדור -פינת הכותבים- -נעצר ולא רואה כל התקדמות.

 

לשחרר את גלעד שליט מיד!!

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 5 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
מה הקשר ?
ענן בשלכת 16.09.08 (08:42)
2.
הנה עוררתי את הדיון?
zvidoc 16.09.08 (09:14)
3.
זווידוק כל הכבוד.ענן טלי קורה מבין עיניי ל"ת
יונק דבש 16.09.08 (11:07)
4.
נו באמת
מרי 16.10.10 (10:02)
5.
Coach Outlet ל"ת
Coach Outlet 11.09.15 (17:06)