מס' צפיות - 568
דירוג ממוצע -
אולפיאדת בייג`ין
מאת: ariel1989 12/08/08 (01:43)

אז מה יש לנו ועוד יהיה לנו באולימפיאדת בייג`ין 2008? ניתן לספק 3 מוקדי עניין עיקריים באולימפיאדה (הסדר אקראי):

 

1. ריצת 100 מטר: למרות היותה מבוססת על אינסטינקטים וכח מתפרץ (ולא על קבוצתיות, מנהיגות, חכמה, כח מנטאלי וכו`), נחשבת ריצת 100 המטרים לבונבוניירה של האתלטיקה (ואולי של האולימפיאדה כולה), והזוכה בה נחשב לאיש המהיר בתבל. השנה, למרות שאורך הריצה הוא פחות מ10 שניות, אמור להיות גם מותח. אנו הולכים לקבל קרב משולש בין אסאפה פאוול, טייסון גיי ואסיין בולט (שיאן העולם עם 9.72). יהיה חם.

 

2. מייקל פלפס: לא תשמעו את השם שלו בלי אזכור של מארק ספיץ בהמשך המשפט. הישגו של מארק ספיץ הוא בלתי נתפס: 7 משחים, 7 מדליות זהב, 7 שיאי עולם. קל להסביר, קשה להבין. מייקל פלפס הולך על 8. כבר באתונה 2004, ועוד לפני שהיה בן 20, זכה פלפס ב6 מדליות זהב ועוד 2 מארד. לא מושלם כמו ספיץ, אבל מדהים בזכות עצמו. בבייג`ין הוא הולך בכל הכח על השיא ואולי עוד נזכה לראותו נופל מכובד משקלן של 8 מדליות זהב המונחות על חזהו. ספיץ היה יהודי, אבל שיאים קיימים כדי להישבר. יהיה רטוב.

 

3. ארה"ב-סין: זוהי מלחמה של ממש. ארה"ב שזכתה ביותר מדליות מכל מדינה אחרת אי פעם נגד סין המארחת שהתחילה להשקיע משאבים בנושא הספורט. המעצמה השלטת נגד הטוענת לכתר. הדמוקרטיה נגד הקומוניזם. מי תזכה ביותר מדליות זהב? מי תזכה ביותר מדליות סה"כ? בסוף רק מעצמה אחת תישאר עומדת על רגליה בגאווה. יהיה עקוב מדם. 

 

לבלוג של ariel1989

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר