מס' צפיות - 441
דירוג ממוצע -
סלולר - בריא או לא בריא?
מאת: הצרכן 30/07/08 (01:03)

אחת ההזהרות שפורסמה ע"י משרד הבריאות בקשר לקרינה בטלפונים הסלולרים, מתייחסת לנשיאת המכשיר צמוד לגוף. אזהרה מס` 3 "להרחיק את המכשיר מהגוף בעת הנשיאה".  

 

מאתמול בבוקר אני מנסה למצוא דרכים לנשיאת המכשיר רחוק מהגוף. האהובה המליצה על מקל ארוך שבראשו נצמיד את הנודניק הסלולרי. כך נשוטט ברחובה של עיר עם מקל סלולרי. חבר אחר הציע להתקין למכשיר מנשא עם גלגלים. כך נמשוך את הטלפון רחוק מהגוף ובאופן פרקטי ביותר. ואני שואל, איך אני אמור לשוטט עם המזונב בלילות הקיץ כשהטלפון הנייד רחוק מגופי?  

 

לפעמים אני לא מבין את ההדיוט שרושם אזהרות שאין סיכוי שנוכל לישם. אם המכשיר מסוכן לבריאות. תכתבו את זה ברייש גלי, כמו שכתוב על קופסת הסיגריות "SMOKING KILL". עם המכשיר לא מסוכן תעזבו אותנו בשקט. מה החוכמה הגדולה לרשום אזהרות שהם בעצם הסתייגויות שהם בעצם לא אומרות לנו מאומה. אם אתם (משרד הבריאות) עדיין לא בטוחים באיום הקרינה הסלולרית, תמתינו בסבלנות.  

 

זה מזכיר לי את התרעות המטה ללוחמה בטרור. יש מדינות ואזורים שכבר שנים רבות מופיעה אזהרה כלפיהן, אבל שנים לא קרה שם כלום לישראלים, לא אנקוב בדוגמאות מפאת עין הרע.  

 

חברות הסלולר הם ממשלמות המיסים הטובות במשק. יש לי הרגשה שגם אם משרד הבריאות יהיו בטוחים שהמכשיר מסוכן לבריאות, הם עדיין יגמגמו.  

 

המלצה:  בריא זה בטח לא, צעדי זהירות וצמצום השימוש, מומלצים ביותר.

 

לבלוג של הצרכן 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר