מס' צפיות - 527
דירוג ממוצע -
קורסי nlp
קורסי nlp – ללמוד וליישם
מאת: אופיר א 30/11/22 (15:09)

יש קורסים שלומדים בשביל הכיף. אחרים, בשביל מקצוע חדש, או העצמה בתחום שלנו. לאורך החיים אנשים לומדים קורסים שונים והכשרות שונות, כאשר רבות מהן לא משמשות אותם לדבר. קורסי nlp לעומת זאת תמיד, בלי יוצאים מן הכלל, משרתים את מי שלוקח אותם, אפילו אם הוא לא בוחר להיות מטפל בשיטה.

היופי בקורסים הללו הוא שהם קורסים פרקטיים, המובילים את האדם להכיר את עצמו בצורה שהוא לא הכיר מעולם. העומק והעושר של הכרות זו תקרין על החיים של כל אדם, לא משנה מאיפה הוא מגיע ולאן הוא הולך. זה יתבטא בשיפור באיכות החיים שלכם לא משנה מה המקצוע שלכם, איפה אתם גרים, באיזו שפה אתם מדברים, ומה אתם עושים ביום יום.

מהי בכלל שיטת NLP?

לפני שנכנסים ללמוד קורסי nlp, כדאי להבין מהי שיטת NLP. חשוב לזכור כי לא ניתן להבין שיטה שלמה על בסיס קריאה קצרה, וכל דבר שרוצים להבין צריך בסופו של דבר פשוט ללמוד ולחוות (בדגש על לחוות). וכאשר זה נאמר, אפשר להתקדם להכרות בסיסית עם השיטה.

        ●            NLP בעברית – ראשי התיבות הלועזיות – NLP – מתורגמות למילים – ניתוב לשוני פיזיולוגי
        ●            השיטה מאפשרת לכם להשפיע ישירות על המחשבות שלכם, הרגשות שלכם, וההתנהגות שלכם
        ●            כשהיא מיושמת בצורה מקצועית ונכונה, היא מאפשרת שינוי חיובי הבא לידי ביטוי בכל תחומי החיים
        ●            הבסיס לשיטה הוא בכך שהכול הוא תקשורת, בינינו לבין עצמנו ובינינו לסביבה, וכשהתקשורת נכונה – החיים משתפרים
        ●            השיטה תתאים יותר למי שבאופן טבעי מתעניין בטבע האדם, בעולם הרגש והתודעה, ובתקשורת עם עצמם ועם העולם
        ●            הקורס מוביל את הסטודנטים במסע מופלא של גילוי עצמי והבנה של דרך הפעולה שלהם, כמו גם של שאר בני האדם
        ●            הקורסים נוגעים בתכנים מאוד חשובים בחיים האישיים והעסקיים כאחד, תכנים שמשליכים על היחסים שלכם עם עצמכם ועם העולם
        ●            בין הידע המועבר בצורה מקיפה בקורסים הללו תמצאו נושאים כגון יכולת השפעה לטובה, הצבה והשגת מטרות, ניצול משאבים פנימיים, שיפור איכות החיים, ועוד

למה מיישמים את השיטה?

בעוד שהשיטה הזו יכולה לתמוך בכל אדם בכל מקום ומכל סיבה שהיא, הרי שכיום, בעולם בו אנו חיים, אחוז גדול מהמשתמשים ב-NLP ומאלו הבוחרים ללמוד את השיטה לעצמם או להתמקצע  בה כמטפלים, השיטה משמשת לצרכי התפתחות אישית בעסקים.

עקרונות שיטת NLP מיושמים בהצלחה מרובה במודלים עסקיים, ומהווים כיום לבסיס להצלחה העסקית של בעלי עסקים וחברות רבות בכל העולם, וגם בישראל. השיטה יעילה לפתרון קונפליקטים וסכסוכים שונים העולים מעת לעת הן במישור העסקי, והן במישור האישי.

הקורסים בהם לומדים NLP, החל מרמת היסודות (קורס NLP Practitioner) ועד לרמה של מאמן בשיטת NLP, מאפשרים לכם ללמוד מקצוע חדש לעומק.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר