מס' צפיות - 868
דירוג ממוצע -
סוסיתא - אהובתי
מאת: מיכל 23/05/08 (21:39)

מוישלה היה טכנאי מכונות כביסה, היו לו את כל התנאים האפשריים ממקום העבודה, סוסיתא חדישה, משכורת יפה וחוויות אין ספור, קריאות שירות מחדרה ועד הצפון הרחוק.

 

רק מה, מוישלה היה בחור בריא בנפשו ובגופו ואהב את החיים הטובים, איפה שראה פירצה לשם נכנס.....

 

יום אחד קיבל קריאות שירות בצפון הרחוק, העמיס את הסוסיתא בכלים הדרושים, סיגריות, הג'ינס הנצחי ויצא לדרך.....

 

נכנס לאיזה מושב על גבול הצפון, מושב קטן שכל תושביו יוצאי עדה אחת מני רבים שהייתה בארץ והקימה ישוב קטן שבו כולם הכירו את כולם.

 

חיפש את הבית שממנו התקבלה הקריאה,דפק על הדלת ולמרבית הפתעתו פתחה את הדלת אשה יפיפייה, שחומת עור, גוון עורה היה כברונזה בשמש, היא קבלה אותו באדיבות הסבירה לו על תקלה, אבל ראשו ממש לא היה בתקלה, הוא רק חשב לאן ממשיכים עם הגברת האטרקטיבית הלאה.

 

היא הציעה לו כוס קפה והם ישבו ל "הפסקה", סיפרה לו שבעלה הוא בן המושב ומרבית משפחתו מתגוררת במושב, זה בטח לא הפריע למהלך הבא שלו לומר לה " אם לא אכפת לך, אחזור בלילה לאחר שאסיים את הסבוב ונשב לדבר" הוא העיז להציע מכיוון שהיא לא שכחה לספר לו שבעלה במילואים.

 

לאחר יום ארוך של עבודה חזר מוישלה למושב כשהוא מתכנן הכל ובראשו רק המחשבה על "השלל" היפה שנפל בחלקו.

 

הוא החנה את הסוסיתא בכיכר היחידה שהייתה במושב והלך לכיוון הבית, היא חיכתה לו, פתחה את הדלת בלבוש שלא התפרש כהזמנה ל"דיון תרבותי".

 

האווירה החלה להתחמם, מוישלה היה מנוסה וידע בדיוק באיזה מהלכים לנקוט שהגברת תיפול שדודה לזרועותיו וכך היה... מהסלון עבור לחדר השינה ובעודם עסוקים האחד בשניה נשמעו דפיקות בדלת.

 

"תפתחי " נשמעו קולות מעבר לדלת "אנחנו יודעים שהוא אצלך"!!!!

 

מוישלה כבעל נסיון במצבים שכאלה נכנס מתחת למיטה והיא אחריו, אבל הקולות רק גברו ואורות של לפידים החלו להקיף את הבית צמוד הקרקע, ראשים הציצו מהחלונות וכולם צעקו. אלו המשפחה של בעלי הסבירה לו בעודו רועד כעלה נידף ולא ידע מה לעשות ואז אמרה לו "אפתח ואכניס את אחיו הבכור של בעלי,הוא מבין עניין"

 

ניגשה אל הדלת והכניסה את הגיס שלה הביתה. מוישלה בפרצוף תמים הסביר לגבר הקשוח עם המראה העצבני שישב מולו שכולה "שכח" חלק מהכלים שלו וחזר לקחת.

 

הגיס הביט בו במבט מאיים אבל התרצה ואמר: "רואה את החלון שפונה לכיוון השדות"? רוץ ישר הבן שלי יחכה לך עם הטרקטור שם ואנחנו נחלץ אותך".

 

מוישלה הסכים קפץ מעל החלון והחל לרוץ, אבל פתאום נעצר ואמר לעצמו "זהו גבול הצפון ובטח יגידו שראו דמות חשודה וירו בי" והחל לרוץ בזיגזג...

 

לאחר כמה מאות מטרים בעודו מזיע מהריצה ומהפחד עלה על הטרקטור שחיכה לו שם. בעודם נוסעים על הטרקטור בחשיכה מוחלטת הגיעו כיכר המושב, מוישלה קפץ מהטרקטור לכיוון הסוסיתא כשאנחת רווחה בקעה מגופו ,הוציא את המפתח ורצה להכנס לאוטו....

 

אבל אז ראה ש-4 הגלגלים של הסוסיתא היו מנוקבים ובלי אוויר. הוא פנה לבחור על הטרקטור שחייך לעברו ומבלי לחשוב פעמיים החל לרוץ לכיוון הכביש הראשי בעודו משאיר את הסוסיתא מפונצ'רת בכיכר.....

 

והתפטר!!!! 

 

(תמונה: A&D, ויקיפדיה העברית) 

הכותבת היא רואה,לומדת ורצה לספר לחברה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 9 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
חמוריתה בעל הסוסיתא
נילי 24.05.08 (08:52)
2.
מיכלי, הסיפור אמיתי. נכון ?
יורם 24.05.08 (11:19)
3.
חחחחחחחחח
זאת אני 24.05.08 (14:48)
4.
שווה לפנצר סוסיתא בגלל סטוץ??? ל"ת
יואל 24.05.08 (18:31)
5.
סוס- היית ( וגם חמור) :)))
הגיגית 24.05.08 (18:55)
6.
זה הסיפור שבנה את הפיתגם סוף גנב לתליה?
שלמה 25.05.08 (09:04)
7.
סאחתיין ופעמיים תיסלאמי ל"ת
בעז לביא 30.05.08 (07:54)
8.
ככה יעשה לשובב הנצחי
loveit 31.05.08 (10:28)
9.
מוישהלה הוא סנילי מחק שהיתה לו סוסיתא. ה
דקלה 02.06.08 (14:15)