מס' צפיות - 74
דירוג ממוצע -
אלה היתרונות הגדולים של תיקון הרכב במוסך הסדר
מאת: bestlink 26/05/22 (15:22)

כשאנחנו מבצעים תאונה עם הרכב ועלינו להכניס אותו למוסך בשביל שיטפלו בו ונוכל לחזור ולהשתמש בו בצורה סדירה, עומדות לרשותנו מספר אופציות.

 

האופציה הראשונה היא לגשת למוסך הקרוב למקום התאונה, בלי קשר לשאלות כגון, האם מדובר במוסך מורשה או מוסך הסדר. זאת במטרה שנטפל ברכב כמה שיותר מהר ונחזיר אותו לכביש. האופציה השנייה היא לפנות למוסך מורשה, מתוך כוונה לקבל את הטיפול המתאים לרכב על פי הסוג והדגם שלו.האופציה השלישית היא לפנות למוסך הסדר עם חברת הביטוח שלנו. זו גם האופציה הטובה ביותר עבורנו.

 

למשל, אם אנחנו לקוחות של חברת הראל ביטוח, אז הדבר הנכון מצידנו לעשות במקרה של תאונה זה לברר איפה יש מוסך הסדר עם חברת הראל ולקחת את הרכב אליו. צריך לומר, בהסתברות מאוד גבוהה, אנחנו נוכל למצוא מוסך הסדר שהוא גם מורשה וגם ממוקם קרוב לביתנו, מקום עבודתנו או אפילו למקום בו התרחשה התאונה.

 

 

על מנת להבין מה היתרונות שלנו בתור לקוחות, לפנות אל מוסך הסדר עם חברת הראל, נסביר תחילה בקצרה מה זה מוסך הסדר ולאחר מכן נסביר מה היתרונות שאנחנו יכולים ליהנות מהם אם נפנה למוסך כזה.

 

מה זה מוסך הסדר?

 

חברות הביטוח עובדות עם מוסכים שונים, מתוך כוונה לאפשר ללקוחות שלהם ליהנות מטיפולים אצלם במסגרת פוליסות ביטוח רכב שעומד לרשותם.

 

העניין הוא פשוט, אם חס וחלילה קורה משהו לרכב, במסגרת תאונה או מסיבה אחת שפוליסת הביטוח מכסה, אזי בשביל שחברת הביטוח תכסה את עלויות הטיפול כפי שהתחייבה בפוליסה, היא מחייבת את המבוטחים לפנות אל מוסכים שהיא נמצאת איתם בהסדר.

 

כך הלקוח שלה מקבל שירות הולם ומקצועי, חברת הביטוח יודעת שהסכום שהיא תצטרך לשלם עבור התיקון לרכב הוא אמין ואמיתי, והמוסכים עצמם נהנים מלקוחות שמופנים אליהם ומקשר עם חברת הביטוח. במובנים מסוימים, זה דומה להסדרים שחברת הביטוח מקיימת עם רופאים במסגרת ביטוח בריאות פרטי.

 

מה היתרונות שלנו בתור לקוחות בפנייה אל מוסך הסדר?

 

ראשית, אנחנו נהנים מהעובדה שלא נשלם מחיר מלא. ברגע שאנחנו פונים למוסך הסדר אז חברת הביטוח מתחייבת לכסות את ההוצאה במלואה או באופן חלקי, כפי שנקבע בפוליסה. זאת להבדיל מפנייה למוסך שאיננו בהסדר, אז אנחנו אמורים לשלם את מלוא הסכום.

 

שנית, חברות הביטוח נוהגות לעבוד אך ורק עם מוסכים איכותיים, במקרים רבים מדובר במוסכים מורשים, מתוך כוונה לספק ללקוחות שלהן שירות טוב יותר.

 

שלישית, חברת הביטוח לא מחייבת אותנו לפנות למוסך הסדר ספציפי, אלא מאפשרת לנו לבחור את המוסך הרלוונטי עבורנו. מה שאומר, אנחנו יכולים לבחור על פי המלצות, על פי מיקום גיאוגרפי או על פי מאפיינים אחרים שנראים לנו חשובים לצורך הבחירה.

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר