מס' צפיות - 526
דירוג ממוצע -
הרמת חזה
הרמת חזה – כי אפשר, ובקלות
מאת: אופיר א 17/08/21 (11:09)

עם השנים, עם ההנקות, עם מעבר הזמן, דברים משתנים. הגוף משתנה, ובדרכים רבות, כאשר אחת מהן היא צניחת החזה. לעיתים זה מתרחש בגיל מוקדם יחסית, ולעיתים רק בגיל מתקדם, או לאחר גיל המעבר. לעיתים זה קורה אחרי ההיריון וההנקה של התינוק הראשון, ולעיתים רק לאלו מאיתנו במידות חזה גדולות. אבל זה קורה, עם הזמן, לכולנו, ואפשר לעזור לכן עם הרמת חזה.

טיפול אסתטי זה מאפשר לכן להשיב את מראה החזה שלכן אחורה בזמן, לאותו מראה אטרקטיבי ואסתטי כפי שהיה לו בגילאי העשרים לחיים. חזה זקור, יציב, שאינו רופס או נופל, הוא סימן לבריאות וחיוניות. אין סיבה שאישה לא תיהנה מהמראה האסתטי הזה. אין סיבה שאת לא תיהני ממנו. הרמת החזה היא לא דבר מורכב, כך שאין סיבה להימנע ממנו, ואפשר בקלות יחסית להגיע למראה רענן מחדש.

למי הכי מתאים הרמת חזה?

אם את שוקלת אבל עדיין מתלבטת, יכול להיות שכאשר תגלי שאת ברשימה זו של רוב הסיבות עימן מגיעות נשים לטיפול הרמת חזה בקליניקה, תרגישי הרבה יותר נוח עם עצמך להגיע להחלטה החשובה:

·         נשים בעלות חזה נפול באופן טבעי – ישנן אלו שמסיבות גנטיות או אחרות החזה שלהן פשוט נפול. גם נשים צעירות מאוד יכולות לסבול מכך, וככל שתגיעי למרפאה מהר יותר, כך טוב יותר לאיכות החיים שלך.

·         נשים לאחר היריון – אמהות צעירות רבות מגיעות לניתוח הרמת חזה לאחר תקופת ההנקה. הסיבה היא שהשינויים שמביא עימו ההיריון, הלידה וההנקה משמעותיים למראה הגוף, ונשים צעירות רבות מעוניינות, ובצדק, לשוב למראה האטרקטיבי שאיבדו בעקבות ההיריון.

·         שינויי משקל – נשים רבות שסבלו מעודף משקל כל חייהן ואשר בחרו לבצע דיאטה מקיפה והצליחו להשיל ממשקל גופן את הקילוגרמים העודפים עלולות לגלות כי במהלך הירידה במשקל גם השומן של החזה ירד, והתוצאה היא שדיים נפולים. אם כבר הורדת במשקל ואת נראית הרבה יותר טוב, אפשר להשלים את התהליך ולהרים את החזה בחזרה מעלה.

אז עם או בלי שתל?

לגודל החזה, ובעצם לכמות הרקמה הזמינה בחזה, יש השפעה מכרעת על הרמתו. הרמת חזה דורשת שיהיה מספיק רקמה לעבוד איתה. כאשר חסרה רקמה ויש בעיקר עור, הרי שקשה מאוד לבצע את תהליך ההרמה, ולעיתים זה אף בלתי אפשרי.

הפיתרון הנהוג במקרים בהם ישנו חוסר משמעותי ברקמת שד, חוסר המונע את האפשרות להרים את החזה, הוא השתלת חזה. כלומר, כחלק מההליך האסתטי של הניתוח יוחדר שתל, שיאפשר עיצוב מחדש של השדיים לכדי המראה הרצוי לך.

ניתוח הרמת חזה הוא פשוט למדי, לא תובעני, וההתאוששות ממנו מהירה יחסית. התוצאה שלו מהירה גם כן, כך שנשים רבות בוחרות בו. חשוב לדעת שבמידה ותבקשי או תאלצי להוסיף שתל, ההליך מעט מורכב יותר, וידרוש תקופת התאוששות ארוכה יותר.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר