מס' צפיות - 595
דירוג ממוצע -
איך דפוס דיגיטלי יעזור לעסק שלך
מאת: eg 06/08/21 (12:00)

העידן הדיגיטלי המאופיין בטכנולוגיה התקדמת שדרג באופן משמעותי את עבודות הדפוס כולל ייעול התהליך ותוצאות מרשימות במיוחד.


האופציות לעיצוב גרפי והדפסת תוצרים גרפיים הן רבות. כיום ניתן לעצב פריטים ומוצרים אונליין דרך ממשק ידידותי כולל גיבוי בענן ולשלוח בדרך פשוטה ומהירה את הקבצים להדפסה בהתאמה אישית על פי תקציב או העדפה. לבחור סוג נייר, גודל, כמות וליהנות מתוצרים איכותיים.


הפרויקט לא שלם בלי פעילותו של בית דפוס דיגיטלי המסייע לעסקים להפוך את החזון השיווקי למוצרים המעבירים את המסר, בין אם מדובר בניירת משרדית או מוצרי קידום מכירות שאפשר לחלק למתעניינים וללקוחות, כרטיסי ביקור, מחברות ממותגות, תמונות לקישוט המשרד ושילוט.מה מציע לכם בית דפוס דיגיטלי?

 


הפנייה לבית דפוס אונליין יכולה להיות כבר כשיש לכם קבצים ועיצוב מוכן של מעצב גרפי וכל מה שאתם צריכים זה רק הפקת המוצרים בסטנדרט הגבוה ביותר או שתרצו להיעזר מלכתחילה במעצבי הבית של בית הדפוס. הם יוכלו לעצב עבורכם את המוצרים השונים משלב הסקיצה ועד הדפוס.


בית דפוס דיגיטלי מצויד בצוות מקצועי ובמדפסות משוכללות לשימוש מסחרי, שיכולות להפיק תוצרים באיכות גבוהה מאוד כולל רזולוציה גבוהה והקפדה על הצבע, חומרים עמידים ועוד.


לדפוס הדיגיטלי יש את היכולת לעמוד בלוחות זמנים צפופים ולספק מוצרים שלא ניתן להדפיס במדפסת משרדית בוודאי לא כאשר מדובר בתוצרים שיש להפיק בכמויות גדולות.


שימו לב למגוון החומרים שניתן להדפיס עליהם דרך בית הדפוס הדיגיטלי כמו נייר כרומו, נייר ממוחזר, קראפט חום, נייר טקסטורה, נייר פנינה ועוד ומהי העלות של כל נייר והיתרונות של שימוש בנייר זה.איך מוצרי שיווק ממותגים מקדמים את הנוכחות של העסק?

 


עיצוב והדפסת מוצרי פרסום של העסק על ידי דפוס דיגיטלי הוא המקפצה לשיווק העסק בצורה אפקטיבית. חשבו על מוצרים ממותגים הנושאים את השפה הוויזואלית המזוהה עם העסק, הלוגו של החברה והמסרים שמעוניינים להעביר וניתן לחלק אותם לעובדי החברה או ללקוחות וכך למצב ולחשוף את המותג ככל שניתן. יש לזכור שמיתוג יכול לבוא לידי ביטוי בפרטים שונים ברחבי המשרד או בהם משתמשים כחלק בלתי נפרד מהפעילות העסקית השוטפת.


חשבו על הטיימינג האולטימטיבי לספק ללקוחות את המוצר כמו לוחות שנה בתחילתה של שנה חדשה או מגנטים עם טיפים או תמונות מאירועי חברה, פדים ממותגים לעכבר לכל לקוח קבוע או תיקי בד ממותגים שאפשר למסור בעת הרכישה או סגירת עסקה.


במידה ואתם מעוניינים להפיץ את הבשורה אודות שירות חדש או השקה של מוצר חדש, ניתן לעשות זאת באמצעי שיווק וקידום מכירות כמו תלי דלת מעוצבים או ברושורים מעוצבים, רול אפים בכניסה לחנות או מחוץ למשרד ועוד.


כדאי לשמור על זהות אחידה במיתוג מוצרי הדפוס השונים על מנת שידברו את אותה שפה ויהיו קלים לזכירה אצל הלקוחות, כך שהם ידעו מראש באיזו חברה מדובר. חשבו על קומפוזיציה של כל הפרטים – פונטים, סגנון, רקע והקונטרסט הנכון בין האלמנטים השונים, הוספת לוגו, חיתוך ייחודי, הטבעה והבלטה של אלמנטים שונים, לכה סלקטיבית והבלטה טרמית או פינות מעוגלות להשגת אפקט מרשים במיוחד שמעצים את נוכחות המותג.

בחרו בקפידה בית דפוס דיגיטלי ותיק, אמין ומומלץ עם מעגל לקוחות גדול המציע גם פלטפורמה מתקדמת לעיצוב אינטואיטיבי לעיצוב עצמאי. למשל, אלמנטים בהזזה, תבניות ועיצובים שניתן לעבוד עליהם אונליין. מעבר לכך דפוס דיגיטלי שדואג לעמידה בלוחות זמנים ומציג מחירון הוגן שמאפשר לכם להתרשם מראש מהיצע המוצרים, עלות הכמויות וזמני אספקה משוערים של כל תוצר שנשלח להדפסה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר