מס' צפיות - 433
דירוג ממוצע -
נתקעתם מחוץ לרכב? מה עושים
מאת: ir 28/07/21 (02:55)

נתקעתם מחוץ לרכב שלכם? קודם כל, לא להילחץ ולנשום עמוק. אלא אם חלילה שכחתם בע"ח או ילד ברכב שלכם, פשוט תמתינו בסובלנות לפורץ רכב מורשה משטרת ישראל. ורגע לפני שקוראים לו, קבלו מאיתנו כמה טיפים לגבי הסיטואציה הלא ממש נעימה הזאת. הנה כל מה שצריך לדעת כאשר הרכב נעול ואי אפשר להיכנס אליו.

 

להיתקע מחוץ לרכב זה אכן מבאס במיוחד, אבל תחשבו על זה – היה יכול להיות יותר גרוע. גם אם אתם מאחרים לישיבה דחופה, אנחנו מציעים להירגע רגע ולנשום עמוק. בסופו של דבר, לא קרה שום אסון, זה פשוט ייצור לכם עיכוב מסוים בלוחות הזמנים. אז לפני שאתם קוראים למנעולן רכבים מורשה משטרה, יהיה כדאי לבדוק אם אפשרי לפתוח את הרכב בכוחות עצמכם. בואו נבין כיצד אפשר לבצע כמה בדיקות שיאפשרו לנו, אולי, להיכנס לרכב ולהמשיך את היום.

 

איך אני נכנס לרכב, עכשיו כשנתקעתי בחוץ?

 

אם מצאתם את עצמם תקועים מחוץ לרכב שלכם, יש אפשרות לקרוא לשירות פורץ מנעולים מורשה, אבל לא חובה מיד. לפני שאתם קוראים לשירות פורץ רכבים מוסמך, יהיה חשוב לבדוק היכן מפתחות הספייר שלכם. אמור להיות לכל רכב 2 סטים של מפתחות, בעוד שהראשון הוא העיקרי והשני מהווה ספייר (אקסטרה).

 

אם אתם לא מצליחים לאתר את סט המפתחות השני שלכם, נסו להתקשר לאחד מבני המשפחה שלכם, לבן או בת הזוג וכדומה. אולי הם יודעים היכן המפתחות נמצאים. אם ניסיתם הכול ועדיין לא מצאתם את המפתחות של הרכב, תיגשו לרכב עצמו ותבדקו את כל דלתות האוטו. ייתכן שדלת אחת תהיה פתוחה. אם לא, כנראה שתצטרכו פורץ רכבים מומלץ.

 

לאתר פורץ רכבים מורשה משטרת ישראל

 

אם אתם רוצים לאתר פורץ מנעולים לרכבים מורשה משטרה, תמיד יהיה חשוב לבקש להתרשם מתעודת ההסמכה של הפורץ. ישנם לא מעט נוכלים בחוץ שרק מחפשים את הסיבות לפרוץ לרכבים, לסמן את הלקוח, לשכפל את המפתחות ולגנוב את הרכב. אל תיתנו לדברים כאלו לקרות לכם.

 

אם מנעולן רכב מציג את עצמו כמנעולן מורשה, הוא אמור להציג בפניכם את תעודת ההסמכה שלו. אם מכל סיבה שהיא הוא מסרב להציג את תעודת הסמכתו, וזה לא משנה מה הסיבה – אל תעסיקו את האיש הזה. הוא כנראה לא מנעולן מורשה משטרת ישראל.

 

כמה עולה פריצת רכבים מורשית?

 

פריצת רכבים מורשית לא אמורה לעלות לכם יותר מ-500 ₪, כאשר 500 ₪ זה בדרך כלל הטווח העליון של מחירי פריצת רכבים. לרוב, המחירים של פריצת רכב יהיו זולים יותר מ-500 ₪, אלא אם מדובר במכוניות יוקרה שמצוידות בטכנולוגיות מתקדמות של מניעת גניבות. תערכו סקר שוק קצר, תבררו מחירים ותסתייעו במנעולן או פורץ מנעולים שמרגיש לכם נכון.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר