מס' צפיות - 552
דירוג ממוצע -
עור עודף
עור עודף – מה הוא ואיך מטפלים בבעיה?
מאת: אופיר א 27/07/21 (11:03)

 המראה החיצוני משחק תפקיד משמעותי מאוד בחיים של כל אחד ואחת מאיתנו מצד אחד אנחנו רוצים להרגיש הכי בנוח שיש ולא לבלות שעות מול המראה מתוך תחושת תסכול וחמיצות. ומן הצד השני קשה מאוד לעמוד באידיאל היופי שמקיף אותנו מכל עבר, במיוחד בעידן הרשתות החברתיות. כתוצאה מכך, יותר ויותר ישראלים פונים לעזרת רופאים מומחים בתחום האסתטיקה ומבקשים עם כאלו ואחרים. בין היתר על ידי טיפול בבעיית עור עודף ויצירת מראה עור צעיר ובריא. אבל רגע אחד לפני שאתם לוקחים החלטה כל כך חשובה וכל כך מרכזית בחיים שלכם כדאי לדעת בדיוק מה היא המשמעות של עור עודף ואיך לטפל בבעיה בצורה הכי טובה שיש.

ארבעה דברים שכדאי לדעת על עור עודף

1.      בעיית עור עודף היא בעיה שיכולה להשפיע על כל אחד ואחת מאיתנו מסיבות שונות לגמרי. אצל נשים את התופעה יכולה לבוא לידי ביטוי בעקבות הריונות ולידות. ואצל גברים התופעה יכולה לבוא לידי ביטוי בגלל בעיות השמנה או מבנה גוף. כמו כן יש השפעה גנטית שצריך לקחת בחשבון במיוחד אם מדובר על נשים שסובלות גם השפעה גנטית וגם מהורמונים כאלה ואחרים.

2.      שינויים מהירים מאוד וקיצוניים מאוד במשקל הגוף משפיעים גם הם על היווצרות בעיית עור עודף, ולכן מומלץ לקחת החלטה בנוגע להרגלי החיים ואורח החיים, לפני שאתם בוחרים לבצע שינויים כירורגיים קבועים.

3.      הטיפול בבעיית עור עודף בדרך כלל בא לידי ביטוי טיפולים כירורגיים, שכוללים ניתוח להסרת עור עודף או טיפולים להמסת שומן. אבל חשוב לזכור שמדובר בשמות כלליים ותוכנית הטיפול חייבת להתאים לאורך החיים שלכם וגם למבנה הגופני שלכם. ולכן הייעוץ הרפואי הוא הפרמטר החשוב ביותר שאתם צריכים לקוות לקבל, ואי אפשר לקחת החלטות בלי שהרופא שמלווה אתכם יודע איך הן ישפיעו על המראה החיצוני ועל הגוף שלכם באופן כללי.

4.      אתם לא יכולים לבצע יותר מידי טיפולים לעור, בגלל שמדובר על איבר רגיש מאוד. כל שינוי שאתם מבצעים וכל טיפול שאתם מבצעים בעור צריך להיות מאוד מחושב כדי לצמצם את הסיכוי להשפעה שלילית על מראה העור.

מתכננים ביחד, ועוברים להרגיש טוב יותר

ברור לכם שאתם רוצים לייצר שינוי באורח החיים שלכם, ושאתם מעוניינים לטפל בבעיית עור עודף בהקדם האפשרי. עכשיו כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לעזרתו של רופא מקצועי שיעזור לכם לבנות את תוכנית הטיפול האופטימלי ויאפשר לכם לקבל את כל המידע שאתם צריכים לקבל על התהליך. מכאן ואילך ת, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לסמוך על הרופא ועל הידע שהוא צבר לאורך השנים כדי לבחור לעצמכם מראה חדש לגוף שלכם ולהנות מהחוויה לאורך הדרך.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר