מס' צפיות - 366
דירוג ממוצע -
4 טיפים לעיצוב הגינה
מאת: ir 25/07/21 (11:15)

הגינה היא מקום נפלא, שבו אנחנו יושבים כדי לשכוח מכל מה שמדאיג אותנו. ובכדי לשדרג את חוויית הפינוק שלכם בחצר הפרטית, תוכלו לקבל כאן 4 טיפים מנצחים לעיצוב גינות. הנה כל מה שכדאי לדעת כאשר מעוניינים לעצב את הגינה ב-EXTRA תשומת לב עיצובית.

 

עומדים לשקם גינה, אולי לעצב אותה מחדש? ככה או ככה, אתם תהיו מעוניינים לקבל את הגינה היפהפייה ביותר שאפשר להקים. וכשמדברים על שיקום ועיצוב גינות, למעשה מדברים על סיוע מקצועי של גננים, אבל לא רק. יש תחום של אנשי מקצוע שעוסקים בעיצוב של גינות ושיקום שלהן. אותם אנשי מקצוע לא יעסקו בדרך כלל בגננות בפועל, אלא רק בתחום של ייעוץ לפני עיצוב הגינה שלכם. ואם תשאלו מעצבי גינות מקצועיים, הם יגידו לכם שבכל גינה צריך פסלים מעוצבים ואלמנטים דקורטיביים.

  1. פסלים לגינה ואלמנטים דקורטיביים

אם מדברים על עיצוב גינות ושיקום גינות, מדברים על דקורציה. הגינה תקבל את האופי האמיתי שלה כשתמקמו בה פסלונים שונים ואלמנטים דקורטיביים. אתם יכולים לבחור אפילו סלעים אם זה הטעם שלכם, העיקר שלא תשאירו את הגינה חשופה. אם אתם רוצים לבנות פסלים מעץ למשל, זה פתרון דקורטיבי יפהפה.

  1. עיצוב שבילים בגינות

כשתשאלו מעצבי גינות מקצועיים, הם יגידו לכם שאפשר לעצב שבילים בגינות במחירים אטרקטיביים מאוד. האמת, שאתם יכולים בעצמכם לבנות שביל בגינה שלכם. תאספו חלוקי נחל, תגדירו שביל ותקבעו תאורת חוץ מעליו. אם אתם רוצים לעשות זאת בצורה מקצועית יותר, תוכלו להשתמש בבטון בכדי ליצור את השביל בגינה. בשורה התחתונה, אי אפשר לדבר על עיצוב גינות מבלי לדבר על יצירת וסלילת שבילים מעוצבים לגינה.

  1. קביעת והתקנת תאורת חוץ לגינות

תאורת חוץ לגינות יכולה להחמיא במידה משמעותית, כאשר את סוג התאורה יהיה כדאי להתאים לסוגי הצמחייה שיש בגינתכם. אם יש לכם גינה עמוסה בכל טוב של צמחים מכל מיני צבעים, יהיה כדאי להתקין לא רק תאורת חוץ, אלא גם תאורה סמויה לגינות.

 

אם תשאלו מעצב שעוסק בתחום של עיצוב וגינות ושיקום חצרות, הוא יגיד לכם שהתאורה הסמויה יכולה לשדרג משמעותית את הגינה. היא מותקנת בתוך האדמה ובין הצמחים, והיא בעצם מאירה על הצמחים השונים במהלך הלילה.  

  1. צמחיה מטפסת על פרגולה בגינה

אם יש לכם פרגולה עץ או אלומיניום, אתם יכולים לשתול צמחיה מטפסת מסוגים שונים. הצמחייה, מעבר לכך שהיא מהווה פתרון עיצובי מהמם, היא גם מהווה פתרון הצללה מסוים. ההצללה תחת הפרגולה תשתפר פלאים, וכך גם חוויית הישיבה שלכם תחתיה. אם אתם רוצים טיפים נוספים בתחום עיצוב גינות וחצרות פרטיות, יהיה כדאי ליצור קשר עם חברת הגינון או עם מעצבים פרטיים של גינות.

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר