מס' צפיות - 410
דירוג ממוצע -
ציפוי למינייט
ציפוי למינייט – הטכניקה החדשה של עולם השיניים
מאת: אופיר א 20/07/21 (11:28)

לא מרוצים מהמראה החיצוני של החיוך שלכם. זו היא לא גזירת גורל ולא בעיה שאי אפשר להתמודד איתה לטווח ארוך, אלא משימה שאתם רוצים להפקיד בידיים של רופא שיניים מקצועי ומיוחד. במצב כזה, ציפוי שיניים הוא כלי עבודה חשוב בתוך ארגז הכלים של כל רופא שיניים מקצועי, במיוחד כאשר מדובר על רופא שיניים שמתמחה במתן פתרונות אסתטיים למראה שיניים. והיום יותר מאי-פעם האפשרות לעשות שימוש בטכנולוגיית ציפוי למינייט הופכת להיות אחת מהטכנולוגיות המתקדמות והרלוונטיות ביותר ליצירת סטנדרט אחיד של מראה השיניים. זהו טיפול מתקדם, שיכול להתאים כמעט לכל מבנה של חלל לסט, ולייצר סטנדרט בריא הרבה יותר של מראה השיניים שלכם.

מה הם היתרונות של ציפוי למינייט לשיניים?

כמו שאתם בוודאי מבינים יש המון אפשרויות לציפוי שיניים, אבל דווקא ציפוי לי מנהיג הוא זה שתפס את תשומת הלב של מרבית הרופאים והמטופלים בשנים האחרונות, וזאת מפני ש:

1.      מדובר על ציפוי שמתאים את עצמו למבנה השם שלכם, מכסה בצורה מושלמת כל סדק וכל זווית בשן ומייצר מראה אחיד של כל מערכת השיניים שלכם. זאת אומרת שבעזרת טיפול יחסית פשוט, אפשר להשלים את מראה השיניים שלכם כולו.

2.      תהליך הטיפול כולו אורך בין שניים לשלושה טיפולים, לא כולל כאבים ולא משפיע על המצב הבריאותי הכללי שלכם. לאחר הפגישות והטיפול התוצאות הן מיידיות, ואת השינוי אפשר לראות כמעט בין רגע. למול ההשקעה הזו, אתם תקבלו שנים של מראה שיניים מושלם וללא פגמים.

3.      כמעט ואי אפשר להרגיש מבחינה פיזית את הכיסוי של ציפוי למינייט על השיניים, פשוט מפני שמדובר על ציפוי דק מאוד בעובי של 0.2 מילימטרים בלבד. החוויה שלכם, היא חוויה של שיניים טבעיות לגמרי, למרות שהמראה הנקי והאסטטי הוא שונה לגמרי מכל מה שהתרגלתם לראות מול המראה.

4.      ציפוי למינייט עשוי ממגוון רחב של חומרים, כאשר החומר המרכזי אשר משמש לבנייה של הציפוי הוא דפי חרסינה וקומפוזיט של חומרים מותאמים לטיפולי שיניים. כל החומרים עוברים תהליך בקרת איכות בתהליך ייצור כפתנים במיוחד מה שאומר שגם מבחינה בריאותית מדובר על חומרים שאתם יכולים לעשות בהם שימוש ללא כל חשש.

מוכנים להסתכל על החיוך החדש שלכם במראה?

אז יש לכם את האפשרות לשנות לגמרי את התחושה שלכם בנוגע למראה השיניים שלכם. ציפוי למינציה הנותן פתרון מהיר וקל, אשר מאפשר לכם לקבל חיוך חדש לגמרי בתוך פרק זמן יחסית קצר ולאורך שנים ארוכות. יחד עם זאת, לפני שאתם יוצאים למלאכה, חשוב לבדוק עם רופא שיניים בכל מרפאת שיניים באשדוד שהטיפול באמת מתאים למצב הבריאותי שלכם, בריאות השן הדרושה לכם. כך שחשוב מאוד לבחור את הרופא המיומן והמנוסה ביותר, שילווה אתכם בדרך.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר