מס' צפיות - 127
דירוג ממוצע -
רעיונות לחגיגת בר מצווה
מאת: m-r 10/07/21 (21:23)

הילד הגיע לגיל מצוות ואתם מחפשים רעיונות לבר מצווה? זה הזמן לקבל השארה מרעיונות רבים שניתן להתאים לאירוע שלכם ורעיונות שיקבלו את הגוון המקורי שלהם בזכות נער בר המצווה.
מה צריך לעשות לפני שמתחילים לחשוב על רעיונות? הקלטת שיר לבר מצוות באולפן הקלטות? קליפ בר מצווה? אטרקציות לבר מצווה? כל הרעיונות במקום אחד.

המלצות לפני בחירת רעיון לבר מצווה


הילד שלכם הגיע לגיל המצווה ואתם זקוקים לעזרה בבחירות רעיונות מקוריים? רעיונות לחגיגת בר מצווה יעזרו לכם להתניע את הגלגלים בראש, אך לפני כל החלטה עליכם לזכור מספר דברים חשובים שיעזרו לכם לא לעשות טעויות וכן לא להגזים.

אחת ההמלצות החשובות ביותר היא לנהל תקציב בר מצווה, חגיגת בר מצווה חוגגים רק פעם בחיים ויחד עם השבת חתן אתם עלולים להיכנס להוצאות של עשרות אלפי שקלים לא מפוקחים.
כדי להתמודד עם האתגר התקציבי ההמלצה שלנו היא להכין רשימה בטבלת אקסל פשוטה, אם אתם מסתבכים תוכלו פשוט להכין רשימה ידנית אך זו פחות נוחה לחישוב ושינויים.


במקום בולט ברשימת התקציב לבר המצווה עליכם לכתוב את תקרת התקציב שלכם, סכום שאותו אתם לא מוכנים לעבור ולאחר מכן את כל העמודות הרלוונטיות: שם ספק, מה השירות/מוצר שמספק, עלות, פרטים שלו וכן האם ההתקשרות איתו נסגרה.


הורים רבים שלא ביצעו את הרשימה הזו מצאו את עצמם בבעיה כספית שלוותה אותם לעיתים מספר שנים.

דבר נוסף שחשוב לעשות הוא לשתף את ילדכם, הגעה לגיל 13 מסמלת התחלת תהליך ההתבגרות וזה אומר שעל הילד שלכם להתחיל להבין את המשמעויות הכספיות.
יחד עם ההיבטים הכספיים, נער בר המצווה צריך להסביר מה הוא רוצה לבר המצווה ולהיות שותף מלא להכנות – זכרו שהחגיגה מתמקדת בו ולא בכם.

רעיונות לבר מצווה


אפשרויות רבות מתאימות לחגיגות בר מצווה, מספר רעיונות שיוכלו להתאים לנערי בר מצווה רבים:

  • הקלטת שיר לבר מצווה באולפן הקלטות
  • צילום קליפ לבר מצווה מהשיר שהוקלט באולפן
  • הזמנת רקדנים ורקדניות לבר מצווה, כך למשל תוכלו להזמין רקדני ברייקדאנס, רקדניות בטן, רקדנים ורקדניות מברזיל ואפשרויות רבות נוספות
  • הופעת סטנדאפיסט לבר מצווה המותאמת לשכבת הגיל הצעירה
  • מסיבת פול מון פארטי עם מאפרות מקצועיות לצבעי גוף זוהרים
  • מעצבי בלונים לאירוע, המעצב יספק בלונים מעוצבים במהלך הריקודים
  • הופעת זמר לבר מצווה, אופציה זו אפשרית ע"י זמרים שאינם מוכרים אך בעלי יכולת ווקאלית גבוהה וכן גם זמרים מוכרים אך יש לקחת בחשבון שתצטרכו להיפרד מעשרות אלפי שקלים רק עבור האטרקציה הזו בלבד

סדנאות לבר מצווה יכולות להיות פעילות מעניינת במיוחד, כל סדנה של מפעילים המגיעים עם סדנה ניידת והמתאימה לשכבת הגיל הצעירה, היא אופציה מעולה לבר מצווה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר