מס' צפיות - 2132
דירוג ממוצע -
מחפשים גריל גז מומלץ? יש לנו את כל התשובות בשבילכם
מאת: אופיר א 30/06/21 (15:12)

גריל גז הוא מוצר המומלץ לאנשים שאוהבים לצלות בשר בצורה מהירה ואיכותית. הבחירה בגריל גז נובעת מהרצון לקצר תהליכים ולהכין ארוחה מלאה ללא תהליך הדלקת הפחמים.

איזה סוגים של גריל גז קיימים בשוק? ומה הוא גריל גז מומלץ לצרכים שלכם? כל התשובות לפניכם.

סוגי גריל גז

1.       גריל גז קלאסי – גריל גז שפועל על גז בלבד אותו ניתן רק לחבר ולהתחיל לבשל. זה הוא גריל גז מומלץ לאנשים בעלי שימוש די בסיסי בגריל גז שאין להם צורך בטכניקות מיוחדות. גריל גז קלאסי מגיע על גלגלים ותוכלו למצוא גם דגמים בהם יש כירת צד המיועדת לבישול וטיגון בחוץ, ובדגמים מתקדמים תמצאו גם מבער אינפרה אדום המאפשר צלייה עוצמתית. ניתן למצוא גריל גז קלאסי במגוון גדלים וגודל הגריל משפיעים על שטח העבודה, כמובן.

2.       גריל גז משולב – תוכלו למצוא בשוק מגוון גרילי גז משולבים בעלי אופציות שונות ומשתנות: גריל גז המשולב עם מעשנת פלט, גריל משולב עם גריל פחמים המאפשר חוויית צלייה המדמה מנגל פחמים, וגריל גז המשולב עם מעשנה חשמלית. היתרון בגריל גז משולב הוא שהוא משלב מספר מוצרים במוצר אחד, והוא גריל גז מומלץ לאנשים שמחפשים מוצר שיצלה בשר עבורם במספר טכניקות שונות. אם אתם מתלבטים בין מספר מוצרים, גריל גז משולב הוא מוצר יענה לכם על כל הדרישות – גם גריל וגם מעשנה, גם גז וגם פחמים.

3.       גריל גז בנוי – גריל גז בנוי הוא גריל גז מומלץ לאנשים שרוצים לבנות מטבח חוץ בחצר או בגינה. ניתן לשלב בגריל גז בנוי גם כירת צד איתה ניתן לטגן או לבשל וגם מבער אינפרה אדום הנותן צלייה עוצמתית, וגם מבער אינפרה אחורי לשיפוד מסתובב. ניתן להתקין אותו בקו 0 עם משטח העבודה.

4.       גריל גז מבער עליון – זה הוא גריל גז שכשמו כן הוא – גריל שהמבער שלו ממוקם בחלקו העליון. מדובר בגריל שולחני בעל מבערי אינפרה אדום עוצמתיים שמגיעים לחום של 900 מעלות תוך דקות ספורות! השומן של הבשר נוזל כלפי מטה ואינו מתלקח וכך מתקבלת צריבה אידאלית בטמפרטורה גבוהה. זה הוא גריל גז מומלץ לאנשים שיודעים בדיוק מה הם רוצים, ומחפשים חוויית צלייה מדויקת ואיכותית.

על מנת למצוא גריל גז מומלץ בדיוק לצרכים שלכם, עליכם לענות על 4 שאלות:

1.       מה הגודל אותו אתם מחפשים ואיפה אתם מתכוונים למקם אותו?

2.       מה התדירות בה אתם מתכוונים להשתמש בגריל הגז?

3.       האם אתם רוצים שהגריל יהיה נייד?

4.       כמה מבערים אתם רוצים

חשבו על הצרכים שלכם וחפשו את הדגם המתאים לכם מבחינת הגודל והעוצמה. כמובן שככל שהגריל יותר גדול ומס' המבערים גבוה יותר, כך יש לכם יותר משטח עבודה ויותר יכולת תמרון.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר