מס' צפיות - 1125
דירוג ממוצע -
אוהל אבלים
אוהל אבלים – הפתרון הכי נוח שיש
מאת: אופיר א 26/01/21 (15:42)

אין ספק שאחד מהדברים הכי קשים שקורים לנו בחיים, זה הרגע שבו אנחנו צריכים להיפרד מאדם יקר שהלך לעולמו. מעבר לכל העצב והתהפוכות הרגשיות, צריך גם להתמודד עם לא מעט עניינים לוגיסטיים, מה שמקשה עוד יותר על העניין. איך מקיימים שבעה? איפה כולם ישהו כשהם באים לנחם אתכם ואיך עושים את זה בצורה נכונה עכשיו, בתקופה שבה הווירוס משתולל וכולנו מנסים לשמור על עצמנו? חשוב להבין: אוהל שמיועד לאבלים זה הפתרון הכי טוב שאפשר, כך שאם גם אתם מתחילים עכשיו שבעה, למה שלא תזמינו לכם אוהל כזה?

 

כל היתרונות של אוהל אבלים

 

ראשית, אם חשבתם שכאשר מדברים על אוהל אבלים זה אומר שאתם צריכים ללכת ולקנות אוהל גדול שבו כולם יישבו, דעו שזה כלל לא מדויק. היום יש חברות שיכולות להשכיר לכם אוהלים שונים לאבלים, ובנוסף, הן גם יכולות להגיע למקום ולבנות את האוהל בכל מקום שתרצו. משמעות הדברים היא שהשכרת אוהל אבלים מקלה מאוד על האנשים שיושבים שבעה, כי מעבר לבחירת החברה שממנה רוצים לקבל את השירות, האבלים למעשה לא צריכים לעשות שום דבר. אנשי המקצוע יעשו עבורכם הכול ולכן תצליחו להסיר מעליכם אחריות משמעותית ורבה. בנוסף, כמובן שבעידן הקורונה הדבר האחרון שנרצה זה להיות צמודים אחד לשני בתוך חדר סגור כמו הסלון בבית שלנו. לכן אוהלים שמיועדים לאבלים הם פתרון מצוין, כי האוהלים האלה נמצאים בחוץ, יש בהם חלונות וניתן לאוורר אותם מאוד בקלות.

 

באיזה אוהל כדאי לבחור?

 

חשוב להבין, אם אתם חושבים ברצינות על השכרת אוהל אבלים, שיש היום מגוון רחב של אוהלים והם שונים אחד מהשני בלא מעט פרטים ופרמטרים. למשל, האם שונים בגודל, בעיצוב ואפילו בחומרים שמהם הם עשויים. לכן, רגע לפני שאתם מזמינים את האוהל הראשון שאתם רואים, כדאי יהיה לבדוק את הדברים לעומק. האם האוהל עשוי מחומר "נושם"? והאם באמת יהיה נעים לשהות בתוכו זמן רב? האם מדובר על אוהל מספיק יציב?  הדבר האחרון שתרצו זה לגלות שאם תהיה רוח בשבעה, האוהל פשוט יעוף ברוח. לכן יש משמעות לעניין הזה ובפירוש לא כדאי לבחור אוהל מאיכות ירודה.

 

כמה תשלמו?

 

לבסוף, ברור שאם אתם חושבים על השכרת אוהל לשבעה, תרצו גם לדעת כמה זה יכול לעלות לכם. חשוב להבין שאומנם יש תעריפים שונים אצל חברות שונות, אך לא בטוח שמה שהכי זול הוא גם הכי משתלם לכם. שימו לב האם המחיר כולל את ההובלה ואת ההרכבה של האוהל, ובנוסף, רצוי לברר מראש האם אתם משלמים גם על השכרת הכיסאות והציוד הנלווה. יש חבילות שונות שיכולות להתאים לימי השבעה ולכן, אם אתם רוצים שהכול יהיה פשוט, חלק ובלי תקלות מיותרות, בדקו לעומק במה אתם בוחרים.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר