מס' צפיות - 578
דירוג ממוצע -
מה חשוב לדעת בעסקאות נדל"ן
מאת: emmanuel 21/01/21 (12:11)

עסקת נדל"ן ומקרקעין מצריכה ידע וניסיון רבים ולכן מומלץ לקבל ליווי של עו"ד מומחה בעניין, וזאת על מנת לעבור את העסקה בצורה הטובה ביותר.


מה חשוב לדעת בעסקאות נדל"ן?


עסקאות נדל"ן גם מהצד של המוכר וגם מצד של הרוכש הן עסקאות מורכבות ודורשות ידע וניסיון רב, התמצאות בנושאים רבים, כמו חוזים, מיסוי וכו'. למעשה, כפי שמסבירה עו"ד לריסה ליברמן ממשרד עורכי דין ותרי, ליברמן קימיאגרוב, על מנת לנהל עסקת נדל"ן יש צורך ממשי בליווי של עורך דין אשר מתמחה בתחום המקרקעין, וזאת לאור הסוגיות הרבות בתחומים שונים, אשר כוללות בין היתר את בדיקת מצב הזכויות בנכס, בדיקת מגבלות על העברתו ורישומו, בדיקת טיב הזכויות בנכס, סוגיות המיסוי הרלוונטיות (כמו מס רכישה, מס שבח, היטל השבחה וכו'), המצב התכנוני החל על הנכס ועוד. לא מעט פעמים שומעים בתקשורת על מצבים בהם אזרחים שלא נעזרו בשירותיו של עורך דין לענייני נדל"ן וכתוצאה מכך "נעקצו" במאות אלפי שקלים בין אם ע"י הצד השני בעסקת יד שניה לבין ע"י קבלנים לא מוסריים.

ליווי אישי לאורך כל התהליך של עסקת הנדל"ן


ליווי של ורך דין שמתמחה בעסקאות נדל"ן יכול להבטיח לכם שעסקה שלכם תתבצע בצורה הטובה ביותר, תוך מיצוי של הזכויות של הצדדים, תוך שמירה על האינטרס שלכם. עורך דין ייצג אוכם בעסקת המכירה או הקנייה שלכם, יעביר את הנכס על שמכם, יטפל בנושאי המיסוי, אתם תוכלו לקבל ייעוץ לגבי רכישה כבר משלב של המשא ומתן המוקדם ועד לחתימת החוזה. כמן כן, חשוב לזכור שלפני עסקת הנדל"ן שאתם הולכים לבצע צריך לבדוק מיהו העורך דין שאתם בוחרים, מה בידע והניסיון שלו, מה רמת השירות שהוא נותן ועד כמה הלקוחות שלו מרוצים., וזה מפני שעסקת נדל"ן היא עסקה מורכבת ש דורשות כאמור מיומנות ומקצוענות. לכן, מומלץ לפנות למשרד עורכי דין אשר מתמחה בתחום הנדל"ן והמקרקעין, ליווה קונים ומוכרים בהצלחה.


עומדים בפני עסקת נדל"ן?


משרד עורכי דין ונוטריון ותרי, ליברמן קימיאגרוב נחשב לאחד המשרדים המוביל ומוערכים בתחום הנדל"ן בבאר שבע, וזאת לאור ניסיון ארוך שנים בליווי וייצוג קונים ומוכרים במאות עסקאות נדל"ן בכל רחבי הארץ לרבות באר שבע, מודיעין, תל אביב , פתח תקווה ואחרות. עורכי דין של המשרד מייצגים פרטיים, חברות ויזמים אשר החלו בתהליך של עסקת נדל"ן, השבחה, בניית פרויקטים למגורים או תמ"א38 , ליווי משפטי מלא עד לרישום בטאבו לרבות רישום הפרויקטים כבתים משותפים. המשרד מתמחה בביצוע כלל הבדיקות התכנוניות הנדרשות, כמו גם עריכת חוזים, ליווי וטיפול בהיבטי המיסוי הכרוכים בעסקאות, ליווי מול הבנקים למשכנתאות ומול הרשויות. עורכי הדין בעלי ניסיון רב בניהול הליכים משפטיים מורכבים בתחומי הנדל"ן, כמו תביעות בגין הפרת חוזים, פירוק שיתוף, תביעות לפיצויי הפקעה וירידת ערך ואחרים.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר