מס' צפיות - 2744
דירוג ממוצע -
סדנת שוקולד לילדים צעירים
סדנת שוקולד לילדים צעירים – כשהסקרנות פוגשת חוויה מתוקה
מאת: אופיר א 15/12/20 (12:15)

חוויות מתוקות אירועי השיא בחיים של אנשים רבים, ואין משאירות חותם מאוד משמעותי על כל מי שבוחר להשתתף באירועים כאלו. על אחת כמה וכמה אם מדובר על יצירה של אירוע מתוק לטובה את קבוצת ילדים. באופן כללי רמת ההתרגשות של ילדים אירועים חברתיים במקומות חדשים היא גבוהה. אז תחשבו מה קורה כאשר אל התמונה נכנסת סדנת שוקולד, שהיא כל כולה חוויה, ועד כמה זו יכולה להיות אווירה שונה מבחינתם של הילדים? לאירועים מסוגים שונים או אפילו סתם בשביל לשבור את השגרה במהלך חופשת הקיץ, אפשר לקבוע סדנת שוקולד לכל הילדים ולצאת ליום חווייתי במיוחד.

למה הילדים שלכם ממש ישמחו לעבור סדנת שוקולד?

אתם רוצים להשקיע מאמצים בהזמנת סדנת שוקולד לילדים שלכם בעיקר:

1.      כי אי אפשר להתחרות באהבה של ילדים לשוקולד – ילדים כל כך אוהבים מתוק, ובפרט אוהבים לאכול שוקולד, שזו תהיה סיבה למסיבה. מגוון טעמים, מרקמים ואפילו תוספות מיוחדות יהפכו את תהליך ייצור השוקולד של הילדים להיות ורגע מסמך שכולם ירצו לתעד.

2.      כי ההתנסות ביצירה של מאכל היא מדהימה – אם אף פעם לא יצא לכם לקחת את הילדים לסדנה של בישול ואפייה או שאתם לא ממש מבשלים ביחד בבית, זו היא הפעם הראשונה שבה הילדים יתנסו בחוויה כזו. כשמדובר על ייצור שוקולד, התהליך הוא קצת מלוכלך, קצת מתוק אבל מרגש ומלא סקרנות טבעית. מה שיכול לפוך את הילדים שלכם לחובבים מידיים של עולם השוקולד.

3.      כי אין גבול לדמיון של ילדים – יצירה של שוקולדים בעיצובים שונים, שימוש בצבעים מלאכותיים ותוספות, כל אלו הן דרכים לשדרג את השוקולד שהילדים שלכם יוצרים, ולתת דרור לדמיון שלהם במהלך הסדנה.

4.      כי זו חוויה מגבשת ומלכדת – בין שאתם בוחרים לצאת אל סדנת שוקולד כחלק מהטיול המשפחתי לצפון ובין שאתם בוחרים להפיק יום הולדת לכל בני הכיתה של הבן או הבת, סדנת שוקולד של דליתה שוקולד היא הרגע שבו כל הילדים ירגישו עד כמה כיף להיות ולבלות ביחד, וזאת תהיה פעילות מגבשת מצויינת לכל קבוצה של ילדים.

אירוע גדול מהחיים – בסביבה צבעונית ומשוחררת

הפקות סדנאות שוקולד לילדים קטנים, הן בראש ובראשונה חגיגה של טעמים וצבעים. בהתאם לקהל היעד, התכנים הקיימים בסדנאות אלו נגרים לא רק את החיך ואת העיניים, אין לה גם את הדמיון ואת המחשבה. הילדים ילמדו להכיר את ההיסטוריה של השוקולד ואת ההתפתחות שלו, כמו גם את השימושים המרכזיים של שוקולד בחיים שלנו. ומיד לאחר מכן נצא כולנו יחד עבודה על סדנה ליצירת שוקולד, על בסיס המתכון הסודי של דליתה שוקולד. אז למה אתם מחכים, מצאו את ההזדמנות ראשונה וצרו סדנת שוקולד שמתאימה לכל המשפחה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר