מס' צפיות - 776
דירוג ממוצע -
פילינג טבעי – מה זה ומה ההבדל בינו לבין פילינג לא טבעי
מאת: NR 30/09/20 (12:34)

כל מי שמעוניין לעבור טיפול פילינג לעור, בין אם זה בגוף ובין אם זה בפנים, יכול למצוא דוגמאות שונות לסוג טיפול זה. בין הדוגמאות ניתן למצוא פילינג כימי, לייזר וכן טבעי.

 

מומחים בתחום ממליצים להשתמש בתכשירים של פילינג טבעי או אפילו להכין באופן עצמאי, ולא למהר להשתמש בפילינג כימי או לייזר, אף על פי שהאחרון נחשב מאוד איכותי ואכן משתלם במצבים מסוימים בהם נדרש טיפול מהותי ועמוק.

 

 

פילינג טבעי הוא כזה שכולל אך ורק חומרים טבעיים. כלומר, אין בו שילובים של חומרים שיוצרו על ידי מרכיבים כימיים כאלה ואחרים. התכשירים כוללים חומרים מתוך צמחים, עצים, ירקות ומרכיבים טבעיים אחרים. למשל, אפשר למצוא תכשירים שכוללים בתוכם מלח טחון, לימון, אלוורה, ומרכיבים אחרים שמגיעים מן הצומח, מן הטבע ולא עברו תהליך תיעוש כזה או אחר.

 

הסיבה לכך שמוטב להשתמש בתכשירי פילינג טבעי ולא בתכשירים אחרים, היא רמת הסיכון הרבה יותר נמוכה, החומרים אינם יכולים לגרום נזק לפנים, ומידת ההתאמה של המרכיבים לצרכי העור, הרבה יותר גבוהים. לשם המחשה, חומרי פילינג כימיים, עלולים לגרום לזיהומים, וכן הם יכולים לגרום נזק למערכת החיסונית.

 

יש לציין, שפילינג בלייזר נחשב יותר בטוח, אך יחד עם זאת הוא יקר יותר, נחשב לטיפול הרבה יותר כואב, ולא תמיד יש בו צורך. לכן, זו בחירה שיש לבצע רק במקרים קיצוניים, כשהאופציה של פילינג באמצעות חומרים טבעיים פחות מתאימה.

 

כיצד משתמשים בפילינג טבעי

 

ישנן 2-3 שיטות כיצד להיעזר בפילינג טבעי לצורך ניקוי העור, וחידושו. כידוע, טיפולי פילינג נועדו לעזור לנו לקלף את העור שעל פני השטח, עור שיש עליו כתמים ולכלוך, ולאפשר לעור שמונח תחתיו לגדול במקומו. כמו כן, פילינג מיועד להסיר שומנים אשר עלולים להפריע מבחינה אסתטית ומבחינה היגיינית.

 

השיטה הקלאסית היא רכישת תכשירים שכוללים אך ורק מרכיבים טבעיים. במהלך השנים, אנחנו יכולים לראות גידול בקטלוג המוצרים של חברות וחנויות, אשר מציעות מוצרי פילינג מסוג זה הסיבה לכך פשוטה, מרבית הצרכנים מעדיפים היום לרכוש מוצרים טבעיים ולא מוצרים שכוללים מרכיבים כימיים כאלה ואחרים. לכן החברות משקיעות הרבה יותר זמן וכסף, בייצור ושיווק מוצרים טבעיים.

 

שיטה אחרת היא לייצר באופן עצמאי תכשירי פילינג. ניתן למצוא מגוון רחב של מתכונים שמלמדים כיצד לעשות זאת. ההבדל בין אופציה לאופציה הראשונה היא, שכאן אנחנו לא יכולים להיות בטוחים עד כמה התכשיר שלנו באמת יטיב איתנו. לכן זה פחות מומלץ ועדיף לקנות תכשירים טבעיים.

 

שיטה אחרונה היא להיעזר באנשי מקצוע. החיסרון באופציה זו, המחיר הוא גבוה יותר וכן זה דורש מאיתנו הרבה יותר זמן. מה עוד שאנחנו לא יכולים לבצע את הטיפול בעצמנו, מתי שנוח לנו, לכן זה פחות משתלם.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר