מס' צפיות - 951
דירוג ממוצע -
מערכת זימון תור למספרה
מערכת זימון תור למספרה – כאשר הטכנולוגיה בשירות העיצוב והאופנה
מאת: אופיר א 18/08/20 (13:53)

במשך שנים ארוכות כל מי שעסק בתחום העיצוב והאופנה, על אחת כמה וכמה בתחום השיער והספרות, לא התייחס אל העסק שהקים בתור גוף כלכלי. הזמנות התורים היו ידניות, והיכולת שלכם להעניק שירות מושלם ללקוחות הייתה מוגבלת. אבל, טכנולוגיות חדשות מאפשרות להטמיע מערכת זימון תור למספרה כמעט בכל בית עסק.

 

זו היא מערכת שמשנה לגמרי את אופן הפעילות היומיומית שלכם, ומאפשרת לקבל יותר לקוחות מידי יום, מבלי לפגוע ברמת שירות הלקוחות שאתם מספקים. מסיבה זו בוחרים רבים מאוד מבעליה מספרות בישראל להשקיע ולהתמיד מערכת זימון תור למספרה שלהם.

 

נותנים ללקוחות שלכם לבחור עם מערכת זימון תור למספרה 

 

בשביל לעזור לכם להבין מה הם היתרונות בהטמעת מערכת זימון תור למספרה, אספנו לכם ארבעה שימושים יום יומיים במערכת זו:

  1. אתם משקיעים מינימום זמן בקביעת תורים - לא עוד שיחות טלפון עם לקוחות, אשר עוצרות את קצב העבודה שלכם. היום סגנון העבודה החדש של ספרים הוא סגנון עבודה רציף והשוטף. אלא אם מתרחשת תקלה משמעותית בתוך מערכת זימון תור למספרה, כמעט ואין צורך לשוחח בטלפון עם הלקוחות שלכם.

  2. הלקוח לוקח אחריות על התור שלו - כאשר לקוח יכול לראות את התורים הזמינים במספרה שלכם, הוא יכול להתאים את התור בדיוק ללוח הזמנים שלו מבלי לעשות טעויות. כך שאתם לא צריכים לחשוש מאי הבנה אל מול הלקוח.

  3. ניתן לשלוח הודעות לאישור הגעה - אם אתם רוצים להיות בטוחים במאת האחוזים שהלקוח יגיע אל התור, ניתן להטמיע בתוך מערכת תורים למספרות גם מערכת הודעות אישורי הגעה אוטומטית. במידה והלקוח ירצה לבטל את התור, הוא משיב לה הודעה והמערכת מפנה את הזמן ללקוח אחר.

  4. המערכת מסונכרנת אוטומטית עם היומן של העסק - בכל פעם שבה לקוח מבצע הזמנה של תור למספרה, המערכת משבצת אותו בתוך היומן העסקי שלכם. כל התהליך מתרחש באוטומציה מוחלטת, כך שיש לכם את המידע מעודכן בה בעת, אל מול העיניים. אותו הדבר קורה גם כאשר לקוח מבקש לבטל או להזיז את התור שלו.

 

בחירה שמשנה את כללי המשחק - ומשפרת את הביצועים שלכם

 

היתרון של מערכת תורים למספרות הוא קודם כל יתרון העבודה המסודרת. לא עוד יומן מקושקש שבו כל אנשי הצוות שלכם כותבים תורים ו מסנכרנים לעצמם את יום העבודה. אלא מערכת שעושה בשבילכם את העבודה הקשה, כמעט ללא התערבות חיצונית ועל בסיס המידע שמגיע מהלקוח ומהצוות שלכם. למן הרגע שבו תתקינו מערכת זימון תור למספרה, אתם תרגישו בהבדל המהותי בשגרת העבודה שלכם ותתחילו לראות גידול משמעותי בכמות הלקוחות שרוצים ויכולים להגיע להסתפר בבית העסק שלכם.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר