מס' צפיות - 569
דירוג ממוצע -
חיטוי נגד קורונה – איך נוכל להפוך את זה לרלוונטי?
מאת: NR 15/07/20 (10:05)

משבר הקורונה אשר תוקף אותנו החל מתחילת 2020, משנה את שגרת חיינו ודורש מאיתנו לבצע התאמות שונות, בין אם זה מבחינת פרנסה, בין אם זה מבחינת תרבות הפנאי, מפגשים חברתיים, תוכניות לעתיד ועוד. מדוע באחד המשברים המשמעותיים ביותר שעברנו מאז ומעולם, הן כחברה והן כיחידים שנאלצים להתמודד עם ההשלכות שלו, כל אחד עם משפחתו ועם עצמו.

 

על מנת שנוכל להתמודד עם המשבר בצורה נכונה ולהוביל לפתרונו, כמה שיותר מהר, עלינו לנקוט בצעדים קיצוניים, בין היתר, אנחנו צריכים לנקוט בצעדים מעשיים שקשורים לתחומים של חיטוי והיגיינה. מאחר ואנחנו יודעים שהנגיף עובר בין אחד לשני בדרכים שונות, אזי אנחנו חייבים למצוא דרכים כיצד לשמור על ההיגיינה בכל מקום בו אנחנו נמצאים, בכל זמן, ולשם כך עלינו להיעזר באמצעים האיכותיים ביותר.

 

חיטוי נגד קורונה יכול להתבצע בשיטות שונות, אחת השיטות האיכותיות ביותר היא באמצעות חיטוי וניקוי באוזון. מדובר על שיטת חיטוי שמסופק על ידי חברת קלין קור, אשר מביאה אותו לרמת מקצועיות מאוד גבוהה, תוך הימנעות אופטימאלית מפגיעה בסביבה.

 

חיטוי נגד קורונה בשיטת חיטוי וניקוי באוזון מתבצע באופן הבא: משתמשים באוזון כחומר חיטוי טבעי אשר מאפשר לחטא ולהשמיד מפגעים אשר יכולים לייצר זיהומים ובעיות אחרות. כל למשל, החומר משמיד עובש, פטריות, חיידקים,בקטריות. במקום להשתמש בחומרים שמאפשרים לנו אולי להתמודד עם מפגעים כאלה, אך גם יוצרים נזק סביבתי במקביל. בטכנולוגיה שמציעה לנו חברת קלין קור, אנחנו נהנים מחיטוי בחומר טבעי, ללא סיכון, והכל בזכות כמות קטנה יחסית של אוזון.

 

מתי והיכן אפשר להשתמש בחיטוי באוזון?

 

אחד היתרונות המשמעותיים של חיטוי באוזון, בוודאי במקרים של קורונה, הוא עצם זה שאנחנו יכולים להשתמש בצורת החיטוי במקורות שונים. למשל, אנחנו יכולים לעשות את זה במבנים (פרטיים, מסחריים, ציבוריים וכדומה) צנרות, תעלות מיזוג, משטחים חשופים ונסתרים וכן במקורות אחרים.

 

כלומר, אנחנו יכולים להשתמש בחומר לצרכים שונים ולייצר תהליך חיטוי איכותי, מהיר ופשוט, מבלי שאנחנו נצטרך להשתמש בכמויות משמעותיות של חומרים, וכן מבלי שנגרום נזק לסביבה.

 

האם זה יכול להתאים נגד קורונה?

 

ישנן הנחות יסוד שונות לגבי נגיף הקורונה, בין היתר קיימת הנחת יסוד אחת שהנגיף עובר דרך משטחים,הנחת יסוד אחרת, קצת יותר מאוחרת, היא שהנגיף עובר גם באוויר. על כן, חיטוי באמצעות אוזון יכול לעזור לנו להתמודד עם הנגיף בכל מקום ובכל צורה.

 

שיטת חיטוי זו, מאפשרת לנו לשמור על ההיגיינה והניקיון הן במקומות גלויים והן במקומות נסתרים, אשר יכולים דרך פתחים או בצורות אחרות, לייצר מפגעי ריח באופן כללי ובפרט לייצר מצב שהנגיף יגיע אל מקומות גלויים וחשופים. אם נדע לחטא בצורה נכונה, נוכל להתמודד עם הבעיה באופן איכותי.

 

יעילות מי האוזון הינה פי שניים מכלור ואינה משאירה רעלים על המשטחים

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר