מס' צפיות - 682
דירוג ממוצע -
חיטוי קורונה – איך עושים את זה בצורה נכונה
מאת: NR 14/07/20 (09:11)

תקופת הקורונה הציבה אותנו במצב בו לצורך שמירה על בריאותנו ובריאות הקרובים לנו אנו נדרשים להקפיד, הקפדה יתרה בכל הקשור לניקיון והיגיינה. החשש שמא נידבק מאדם הנושא את נגיף הקורונה, ונעביר אותו הלאה, הביאה להכתבת תנאים נוקשים המחייבים אותנו לעמוד בהם.

 

הקפדה על היגנה גם בסביבה החיצונית לנו והצורך בפתרונות איכותיים, יצירתיים, אשר יאפשרו לנו לשמור על אזורים שלמים, פתוחים וסגורים, מחוטאים ומטוהרים. לשם כך, אנחנו יכולים להיעזר בשירותי חיטוי של גורמים מקצועיים שעומדים לרשותם הכלים והטכנולוגיה הנדרשת לשם כך.

 

 

חברת קלין ביט מציעה שירותי חיטוי וטיהור נגיף הקורונה באמצעות טכנולוגיה ייחודית אשר פותחה על ידי צבא ארה"ב 2001, לצורך התמודדות עם נגף האנתרקס ומתוך חשש לטרור ביולוגי. בשנת 2017, הטכנולוגיה הפכה לאזרחית וחברת קלין ביט היא המשווקת הבלעדית שלה בארץ במזרח התיכון.

 

חיטוי קורונה על ידי חברת קלין ביט, נעשה באמצעות טכנולוגיית חיטוי מתקדמת, ידידותית לסביבה ללא כל שימוש בחומרים רעילים ומזהמים. טכנולוגיית החיטוי מבוססת על שימוש ברדיקליים חופשיים, הידועים כיעילים מאוד במיגור פתוגנים מזיקים. החיטוי יכול להתבצע על הן על גבי משטחים, ריהוט וכן ציוד טכנולוגי, שכן הוא לא גורם לקורוזיה או לבעיות אחרות. לאחר בחינה מדוקדקת של גופים רבים, כיום משתמשים בטכנולוגיה זו מרבית בתי חולים בארץ בניהם: שיבא-תל השומר, איכילוב, פוריה, רמב"ם, ברזילי ועוד.. וכן מד"א, משרד הביטחון וגופים עסקיים אחרים.

 

טכנולוגיית החיטוי של קלין ביט, נחשבת לטכנולוגיה פורצת דרך, איכותית ומתקדמת, ולכן זכתה לקבל את האישורים הנדרשים הן מרשויות ה-FDA, EPA וכן ממשרד הבריאות הישראלי. חברת קלין ביט המספקת את שירות החיטוי והטיהור, מחזיקה ברשותה את כל האישורים הנדרשים ויותר, כולל אישור משרד הבריאות לביצוע חיטוי בחדרי ניתוח (אמ"ר), אישור עבודה בגובה ועוד.

 

איך מתכוננים לביצוע חיטוי?

 

ראשית נדגיש כי צוותי החיטוי של קלין ביט מתחייבים להגיע למקום ביצוע החיטוי בתוך שש שעות מרגע ההזמנה. התהליך מתבצע כאשר החלל בו מבוצע החיטוי ריק מאדם, ובסיום התהליך ניתן לחזור לפעילות סדירה מיד ללא צורך בפעולות נוספות.

 

חברת קלין ביט מעסיקה צוותים מקצועיים שיודעים לבצע את העבודה בצורה מסודרת ואחראית, והם ידעו לייעץ, להסביר ולספק מענה שלם וכולל לכל לקוח אשר פונה אל החברה ומזמין את שירותיה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר