מס' צפיות - 596
דירוג ממוצע -
מראת סלפי לאירועים
מאת: g-1 05/07/20 (17:43)

תמיד ידענו שצילום ואירועים הולכים יחדיו. כבר לפני עשרות שנים, בטרם היו לנו טלפונים ניידים עם מצלמות משכוללות, הבאנו צלמים לאירוע על מנת לספק לנו תמונות איכותיות וסרטוני ווידאו למזכרת. מאז ועד היום נשארנו עם האהבה שלנו לתמונות ומזכרת מהאירוע, רק הטכנולוגיות השתפרו והשתנו ללא היכר. היום אנחנו משתמשים באמצעים כמו מראת סלפי אשר לוקחים את הכל צעד אחד קדימה. איננו מתכוונים ליכולות הטכנולוגיות המתקדמות, אלא לקונספט שהופך את הצילום לחלק מהבידור במהלך האירוע. זוהי עדיין מזכרת שתישאר אתכם לעוד שנים ארוכות, אך זוהי גם פעילות מהנה עבור האורחים באירוע.

 

וזה עוד לא הכל! שימוש באמצעים כמו מראת סלפי לאירועים מעודדים שיתופי תמונות ברשתות החברתיות ושימוש בהאשטגים, אם מדובר באירוע מסחרי זה מאפשר לכם לזכות בנוכחות מרשימה ברשת בקלי קלות וזהו כלי חשוב למיתוג ושיווק.

 

 

מתאי צילום לעמדות צילום מתקדמות

בתחילת הדרך נעשה שימוש בתאי צילום לאירועים. אלו היו תאים סגורים אשר מוקמו באירוע לצורך צילום. הם לא ממש היו אינטראקטיבים אלא יותר תופעלו על ידי צלמים. על מנת להפוך את התמונות למשעשעות ומעניינות יותר תא הצילום עשה שימוש באביזרים שונים. תאי הצילום זכו להצלחה בזמנם, אך במשך הזמן ההתפתחויות הטכנולוגיות הביאו לנו את מראות הסלפי אשר דחקו את תאי הצילום.

 

מראת סלפי לקחה את העניינים צעד אחד קדימה וסיפקה לאורחים באירוע בידור אינטראקטיבי. מראת סלפי מאפשרת לאורחים לתפעל אותה לבד וליהנות מתמונות משעשעות אותן ניתן לשתף ברשתות החברתיות. כאשר הופיעו מראות הסלפי הן זכו להצלחה גדולה והפכו לאטרקציה מובילה באירועים.

 

לאחר מראת הסלפי הגיע הטאגבוקס, מערכת אינטראקטיבית הכוללת את כל היתרונות של מראת סלפי, אך לוקחת את העניינים צעד אחד קדימה ומספקת לאורחים בידור איכותי יותר במהלך האירוע והרבה ערך מוסף.

 

טאגבוקס היא כמו מראת סלפי משופרת המאפשרת לכם להביא אל תוך האירוע את כל התכונות המדליקות של אפליקציות הצילום שהקהל כל כך אוהב. בעזרת טאגבוקס, פונקציות מדליקות כמו צילומי GIF, בומרנג ומסך ירוק הופכים להיות זמינים ונגישים במהלך האירוע.

 

האורחים השמחים, המבלים יחדיו עם החברים והמשפחה, יכולים להנציח את אותם הרגעים בצילומים מדליקים ומצחיקים. את תמונות המזכרת הנהדרות ניתן לקבל אל הטלפון הנייד או לשתף ישירות ברשתות החברתיות, כמו גם להדפיסן בתור תמונות או בתור מגנטים.

 

לסיכום, נראה שטאגבוקס היא הגרסה העדכנית ביותר של מראת סלפי. היא כוללת את כל התכונות החדישות ביותר ונחשבת לפתרון אשר כולל את כל האטרקציות יחדיו - גם תמונות מדליקות, גם אפקטים, גם שימוש באביזרים ורקעים, גם שיתוף ברשתות חברתיות וגם הדפסה מיידית של תמונות ומגנטים. זוהי הנאה גם באירוע וגם אחריו.

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר