מס' צפיות - 761
דירוג ממוצע -
רילוקיישן לארה"ב: איך להעביר את החפצים והתכולה לארץ חדשה
מתכננים לעבור לארה"ב? כדאי שתתכוננו היטב לתהליך. חשוב שתערכו רשימה מפורטת של התכולה שאתם לוקחים איתכם, כי שתזדקקו לסיוע של המומחים בתהליך העברת החפצים, הריהוט, יצירות האמנות, התכשיטים והניירת שלכם, בגישה מאורגנת, מקצועית ויעילה לכתובת היעד שלכם בארה"ב.
מאת: אופיר א 25/06/20 (11:23)

החדשות הטובות הן שחברה שמתמחה בשירותי רילוקיישן לארה"ב עוזרת לכם להעביר את תכולת הבית למדינה החדשה, באמצעות תכנון מקצועי, יעיל ונכון, כך שכל התהליך הופך להיות קל ופשוט. אז בואו נדבר קצת על כמה שיקולים שחשוב שתיקחו בחשבון כשאתם מתכננים את החיים החדשים שלכם בארצות הברית.

 

הובלה ומשלוח של תכולת הבית מישראל לארצות הברית

 

ברוב המקרים, העברת תכולת הבית בתהליך רילוקיישן לארה"ב כוללת שילוח בטוח ויעיל של ריהוט, שטיחים, יצירות אמנות, אלקטרוניקה ביתית, כלי מטבח ועבודה, מצעי מיטות, ספרים, ופריטים חשובים אחרים.

 

כשאתם מארגנים את רשימת התכולה שאתם רוצים להעביר לארצות הברית, קחו בחשבון את הפריטים המיועדים לשימוש אישי; ואת הפריטים שהשתמשתם בהם בשנה האחרונה. כך תוכלו למיין בקלות את הפריטים שהכי תזדקקו להם עם הגעתכם לארצות הברית.

 

מה אתם מתכוונים לקנות בארה"ב ומה אתם חייבים לשלוח לכתובת החדשה שלכם?

 

לפני שאתם מזמינים חברת שינוע ולוגיסטיקה שתארוז את תכולת ביתכם, נסו לתעדף את הפריטים, ולהחליט לאילו פריטים אתם הכי זקוקים בכל עת, שתיקחו איתכם לטיסה, ולאילו פריטים אתם יכולים לחכות ולשלוח באמצעות חברה שמסייעת לכם בתהליך.

 

לפני שתעבירו תכולה באלפי שקלים לכתובת החדשה שלכם בארצות הברית, קחו בחשבון תחילה מה תוכלו לקנות במדינה החדשה. אם המעבר הוא זמני בלבד, מומלץ מאוד לבחור לשכור בית מרוהט במקום להעביר את כל חפצי הבית שלכם לחו"ל.

 

מחליטים בהתאם לתנאי המחיה החדשים

 

 

אם המהלך ארוך טווח, יתכן שיהיה הגיוני להעביר חלק מהחפצים שלכם או את כולם. ההחלטה תתקבל בהתאם לצרכים שלכם, לתקציב ולאפשרויות המחיה שיהיו לכם בארה"ב.

 

אם אתם שוכרים מומחי רילוקיישן לארה"ב שיסייעו לכם במעבר, הקפידו לשאול לגבי אפשרויות האחסון של התכולה שלכם, עד שתתמקמו בביתכם החדש.

 

האם תזדקקו לשירותי אחסון בארצות הברית?

 

אלא אם כן אתם לוקחים איתכם את כל כלי הבית והחפצים שלכם, סביר להניח שתצטרכו לשכור יחידת אחסון בארה"ב. מתקני אחסון אלה מציעים אפשרויות בטוחות ונוחות לאנשים שזקוקים לאחסון זמני או ארוך טווח.

 

מכיוון שסביר להניח שתזדקקו למקום בו תוכלו להחזיק את החפצים שלכם במשך פרק זמן ארוך, חברת שינוע ולוגיסטיקה מציעה גם שירותי אחסון ביחידות אחסון איכותיות. החפצים שלכם יישמרו במתקן בטוח עם אמצעי פיקוח ואבטחה נאותים, ובקרת אקלים הולמת.

 

בשורה התחתונה: חושבים שתעברו בקרוב?

 

למרות שתהליך רילוקיישן לארה"ב יכול להיות מורכב, כשאתם מבינים איך אתם הולכים לבצע את המעבר, אתם מתנהלים בקלות ובראש שקט.

 

האמת היא שבזכות חברת שינוע ולוגיסטיקה שמציעה שירותי שילוח בארץ ובחו"ל, אתם יכולים להיות רגועים שהחלק הכי מורכב של התהליך מטופל על ידי המומחים. חשוב למצוא את החברה האמינה שמעסיקה אנשי מקצוע מיומנים שיתמודדו עם המעבר שלכם במקצועיות וביעילות.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר