מס' צפיות - 473
דירוג ממוצע -
מטבחים קלאסיים – איך בונים מטבח קלאסי לבית
מאת: NR 20/03/20 (16:08)

קטלוג מטבחים של חברות וחנויות אשר עוסקות בתחום, כולל בדרך כלל שורה ארוכה של דוגמאות אשר לקוחות ממקומות שונים, דוגמאות אשר מכילות עיצובים בסגנונות מגוונים. כך למשל, אנחנו נוכל למצוא בקטלוג מטבחים איטלקיים, צרפתיים, כפריים, אנגליים ואחרים. במהלך השנים נוספים סגנונות שונים, מודרניים יותר ויותר.

 

אך מעל לכל הסגנונות הנ"ל, אנחנו יכולים למצוא את הסגנון הקלאסי, זה שעדיין מושך עניין ונחשב פופולארי מאוד בקרב לא מעט לקוחות אשר מבקשים לרכוש מטבח חדש לבית. מדובר במטבח שנחשב מאוד פופולארי ואהוב, בין היתר בזכות העובדה שהוא יעיל, נוח, פשוט, והוא גם לא חייב להיות יקר מדי, בוודאי לא ביחס למטבחים אחרים, בעיצוב איטלקי או כפרי, נניח.

 

מטבחים קלאסיים מוגדרים, בין היתר, על פי התכנון וכן על פי העיצוב שלהם. אנחנו לא נמצא פה דברים יוצאי דופן ומיוחדים, אך כן נמצא פה מטבח שהתכנון שלו מאוד נוח לעבוד, מאוד פשוט ויעיל. הרבה לקוחות מעדיפים תכנון ועיצוב כזה, בוודאי כשמדובר במטבח שמיועד לדירה, ואחת כמה וכמה, אם התקציב שלהם לא מאפשר להם לבנות מטבי מורכב יותר.

 

 

לפני שנגדיר במספר מילים מה הכוונה מטבחים קלאסיים, חשוב לומר, לא משנה איזה מטבח אנחנו מבקשים להתקין בבית, יש שתי נקודות שאנחנו צריכים להקפיד עליהן. ראשית, המטבח צריך להיות מתאים לא רק לצרכים שלנו אלא גם למבנה עצמו, בין אם זה מבחינת תכנון ובין אם זה מבחינת עיצוב. שנית, מן הסתם, אנחנו צריכים לקנות את המטבח אצל חברה רלוונטית, חברה שיכולה לספק לנו מטבח ברמה הגבוהה ביותר, זאת על מנת שהעסקה אכן תשתלם לנו, בין אם זה מבחינה כלכלית ובין אם זה מבחינות אחרות.

 

כיצד נאפיין מטבח קלאסי

 

מטבח קלאסי מאופיין בתכנון שיכול לבוא לידי ביטוי, במספר צורות. הוא יכול להיות מטבח פתוח על גבי קיר אחד, שני קירות או שלשה. בהנחה כמובן ומדובר אכן על מטבח פתוח ולא על מטבח בחלל סגור, דבר שהוא הרבה פחות נפוץ היום. ההפרדה בין המטבח לחללים אחרים, תתבצע באמצעות דלפק ישיבה, אי עליו יהיו עמדות עבודה, או שולחן אוכל. כמובן, שאם אנחנו נבחר להשתמש בדלפק או אי, אז נגדיל במובן את שטחי העבודה או האחסון שיעמדו לרשותנו.

 

כמו כן, מטבחים קלאסיים מאופיינים בעיצוב נקי, חלק, עם גימור ישר. הרבה פעמים הוא ישלב צבע אחד או שניים, אלה יכולים להיות צבעים סטנדרטיים, כמו נניח לבן, אפור, חום, וכך גם יישמר המראה הקלאסי של המטבח.

 

נקודה אחרונה בעזרתה נוכל לאפיין מטבח קלאסי, היא שימוש בארונות אשר מותקנים בחלק העליון לצד ארונות שמותקנים בחלק התחתון של הקיר, כאשר אפשר למצוא גם עיצוב מינימליסטי יותר, עם פחות ארונות אשר מרוכזים באזור מסוים.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר