מס' צפיות - 659
דירוג ממוצע -
חדר המשפחה בצל משבר הבריאות העולמי
מאת: דורון פוגל 18/03/20 (08:26)

חדר המשפחה מוכן לתקופת שהייה ממושכת.

 
חדר המשפחה הוא המקום בו מבלים מרבית אזרחי העולם את זמנם בימים אלו שבהם אנו עדים למשבר בריאות עולמי חריף. מגפת הקורונה המכונה Covid19 היא מחלת ראות הדומה בתסמינים לשפעת העונתית. אך אל תטעו וירוס הקורונה איננו מתנהג כלל כמו אותם וירוסים האחראים על השפעת ולכן ההוראה הגורפת של ארגוני הבריאות היא הסתגרות בבתים. התקופה הלא פשוטה הזו מביאה עמה בעיות כלכליות קשות, ואחראית כמעט לקריסתה של מערכת הבריאות, בכמה מדינות. ניתן לומר בוודאות שאפשרות הבידוד הביתי היא המוצלחת ביותר מבין הפתרונות השונים המוצאים למיגור המחלה.

 

חדר המשפחה אם כן הוא המקום cu מתכנסים בני הבית בבתקופת הבידוד. כמובן שמצב זה אינו אידיאלי ואך ישנם כמה דברים אותם תוכלו לעשות על מנת להפוך את השהות המשותפת במרחב לקלה יותר. סלונים רבים מצויידים כמעט בכל מה שצריך להמתנה ארוכה. ספה וטלויזיה, הם שני הפריטים שישמשו את בני הבית הכי הרבה בתקופה הזו. הטלויזיה מלבד בידור משמשת שער לעולם ודרכה ניתן לקבל עדכונים שוטפים על הנעשה במדינות השונות. מערכת הישיבה משמשת כמובן למנוחה ורגיעה. מכיוון שהשימוש במערכת הישיבה גובר מומלץ מאוד לכסות את הריהוט בסלון בכיסוי תואם ולהפחית את הבלאי הנגרם. 


דברים שאפשר לעשות בתוך חדר המשפחה

 

כשחושבים על פעילות משפחתית ביתית עולים לראש משחקי הקופסה המוכרים. מונופול לדוגמא יכול ״לשרוף״ כמה שעות טובות אם משחקים את המשחק עד סופו. משחק מוכר ומהנה נוסף הוא טוויסטר בו כל אחד מבני הבית שם איבר אחר על נקודה בלוח בתורו עד שנוצר ספגטי אנושי. משחק זה יכול להעלות את המצב רוח הכללי בבית וכבר ידוע שצחוק הוא בריא מאוד. מלבד משחקי הקופסה הישנים שנמצאים בתוך ארון המשחקים בחדר המשפחה ישנם עוד דברים שתוכלו לעשות בסלון. קונסולות המשחק השונות הן תחליף עדכני למשחקי הקופסה הישנים. כיום ניתן לרכוש ואפילו לשחק אונליין בשלל משחקים מרהיבים ומרתקים. משחקים כמובן הם הפתרון המושלם להעברת זמן בסלון.

 

חשוב לשמור על הגיינה

 

אל תשכחו שלמרות שאתם בבית סכנת ההדבקה עדיין קיימת ממוצרים שונים שרכשתם או חבילות שקיבלתם בדואר. אפילו שכן חולה שגר קרוב מסכן אתכם ואת בני הבית. כמובן שתוכלו להפחית את הסיכון על ידי שמירה על כללי הגיינה פשוטים. קודם כל שיטפו את ידייכם כמה פעמים ביום והקפידו לסבן את הידיים לפחות כעשרים שניות ברצף. כדאי מאוד להחזיק כמויות של מגבונים לחיטוי ועל כל מוצר או חבילה שנכנסים למרחב לעבור ניגוב במטליות אלו. הקפידו לא לצאת מהבית אל מרחבים הומי אדם ואם תזדקקו למזון רצוי להזמינו עד לפתח הדלת ולהמנע מהגעה אל הסופר. כללים אלו יעזרו לכם להעביא את התקופה הזו ללא חשש והכי חשוב שתשמרו על הבריאות.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר